Чемпіонат Столичний 2013
 

Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу

«Столичний 2013»

(серед чоловічих та жіночих команд)

Чемпіонат складається з трьох етапів:

 

Місце та дата проведення:

  

25 та 26 травня

1-й етап відкритого чемпіонату міста Києва "Столичний" з пляжного волейболу серед жіночих команд

 

озеро Вербне15 та 16 червня

KIEV SPARTAK OPEN - турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд

(1-й етап чемпіонату Києва "Столичний")

 

Результати турніру йдуть у загальний залік відкритого чемпіонату міста Києва "Столичний"

 

Парк дружби народів

 

 X-PARK 05 та 07 липня       2-й етап відкритого чемпіонату міста Києва "Столичний" з пляжного волейболу серед чоловічих команд 

озеро Вербне

Парк дружби народів

 

 X-PARK13 та 14 липня       2-й етап відкритого чемпіонату міста Києва "Столичний" з пляжного волейболу серед жіночих команд 

Парк дружби народів

 

 X-PARK

     
     
У розкладі можливі зміни

  


Внесок за участь з команди на етап чемпіонату - 200 грн (для гравців молодше 18 років - 100 грн з команди)

Внесок за участь з команди на кубок - 300 грн (для гравців молодше 18 років - 100 грн з команди)

  

Етап проводиться як окремий турнір - по сітці до двох поразок.  

Переможці в сеті і матчі:

У перших двох сетах виграє команда, яка першою набрала 21 очко з мінімальною перевагою в два очки. У разі рівного рахунку (20:20), гра продовжується до досягнення переваги у два очки (22:20, 23:21 і т.п.). У разі рівного рахунку по сетах (1:1), грається третій вирішальний сет. Сет і матч виграє команда, яка першою набрала 15 очок з мінімальною перевагою в два очки. У разі рівного рахунку (15:15), гра продовжується до досягнення переваги у два очки (15:17, 16:14 і т.п.). Обмежень в рахунку немає.

  

Перший етап

У першому етапі учасники заявляють пари для участі в чемпіонаті. Заявлені пари визначають відповідно до рейтингу (результат сезону 2011). Нові, не зазначені пари, отримують рейтинг в сумі індивідуальних очей кожного гравця. Команди мають однакову кількість рейтингових очей визначають місце в сітці за допомогою жеребу. У Чемпіонаті застосовується ігрова сітка на 48, 32, 24, 16, 8 команд, залежно від числа заявлених пар на окремий етап.   

  

Наступні етапи

Початковий рейтинг команд після першого етапу анулюється і в залік йде вже тільки набрані в поточному сезоні очки. У список рейтингу другого (наступного) етапу береться сума очок двох гравців, набраних у першому (попередніх) етапі (-ах) Чемпіонату. Заявлені пари, що мають однаковий рейтинг визначають своє місце у списку - жеребкуванням між собою. Дані з рейтингового списку, переносяться в ігрову сітку. За результатами етапу, кожному учаснику нараховуються бали.   

  

Таблиця нарахування очей:

 

 

У разі поділу команди - кожному гравцеві нараховується половина зароблених очок. Переможцем чемпіонату стає команда набрала максимальну кількість очок (сума очок всіх етапів) і обов'язково бере участь у фінальному етапі.

Призовий фонд розподіляється на:

Жіночі команди - 8 кращих команд, за підсумками всіх етапів (1 - 25%. 2 - 20%. 3 - 15%. 4 - 12%. 5 - 10%. 6 - 8%. 7 - 6%. 8 - 4%).

Чоловічі команди - 10 кращих команд, за підсумками всіх етапів

Суддівство забезпечується організаторами змагань.

Розподіл внесків: 50% формується призовий фонд, 50% оплата суддям, забезпечення інвентарем, нагороди призерам на кожний етап, тощо.