Групова стадія

 
 

Останні результати



---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1/8 фіналу
22.01 - 13:45
Метеор
Метеор
:
Максимум-Гатне
Максимум-Гатне
3 0
(25:9-25:16-25:20)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
7 Тур
22.01 - 15:45
ККЛП-Метеор
ККЛП-Метеор
:
Восход
Восход
1 3
(11:25-19:25-25:23-24:26)


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
7-8 Місця
22.01 - 16:30
Полісянка
Полісянка
:
КІЙ-97
КІЙ-97
0 3
(9:25-17:25-20:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
7 Тур
22.01 - 17:30
Ультрамарин
Ультрамарин
:
Джокер
Джокер
1 3
(22:25-17:25-25:21-26:28)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
22.01 - 17:30
Пайп
Пайп
:
ТТ (3-й тайм)
ТТ (3-й тайм)
1 3
(15:25-25:16-27:29-16:25)


---

22.01 - 19:30
Альянс 2
Альянс 2
:
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
3 1
(25:14-25:17-25:27-25:14)


---

Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
7 Тур
23.01 - 10:30
Блек Фокс
Блек Фокс
:
Астарта
Астарта
3 0
(26:24-25:8-25:20)


---

Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
7 Тур
23.01 - 15:30
Максимум
Максимум
:
ККЛП-Метеор
ККЛП-Метеор
3 2
(14:25-25:18-25:15-22:25-17:15)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
23.01 - 18:30
ІзіТім
ІзіТім
:
Сахалін
Сахалін
3 0
(25:12-25:20-25:21)
Локація: Орлика вул., 15

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Янцо   2
Іван Багара   2
Ігор Пінчук   2
Максим Куцан   2
Богдан Старченко   2
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Сергій Кравчук   4
Андрій Стороженко   3
Богдан Максименко   3
Антон Ковальов   2
Василь Вознюк   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Сабадаш   5
Юрій Косенко   4
Дмитро Бабенко   4
Микола Вишневський   3
Володимир Хмельов   3
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Олександр Поплавський   4
Микита Пастушок   4
Тимофій Мінгалєєв   3
Олександр Корх   3
Іван Захарчук   3
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Станіслав Тарасюк   4
Дмитро Висовень   3
Денис Ротар   3
Віктор Сауляк   3
Олексій Романюк   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Олександр Котик   4
Владислав Бабяк   4
Назарій Халімонов   4
Владислав Шаповалов   4
Артур Стужук   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Ілля Білоус   3
Олексій Мощенко   3
Максим Вдовченко   3
Роман Слісар   2
Сергій Панаскевич   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Дмитро Ларін   5
Алі Еркабоєв   4
Олександр Єременко   3
Володимир Хрищенюк   3
Микола Мазур   3
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Христина Рідош   4
Ольга Довгопол   3
Олена Стрижак   3
Яна Савочкіна   3
Катерина Корнієнко   2
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Ольга Михайловська   2
Анастасія Барбулат   2
Катя Рихаль   2
Анна Стороженко   2
Ксенія Мазур   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Вероніка Мостюк   3
Оксана Афанасьєва   3
Ольга Прищепа   3
Анастасія Патік   3
Аліса Калашнікова   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Ксенія Ткачук   2
Світлана Дикан   2
Валерія Горошко   2
Анастасія Ляшенко   2
Олександра Павлова   2
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Єлизавета Тімошина   3
Олена Акулова   2
Аліна Камишіна   2
Дар'я Троян   2
Зореслава Рибкіна   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Діденко   3
Валерія Вахіль   3
Тетяна Стельмах   3
Альона Дяченко   2
Поліна Рудуха   2

Кількість анкет

 4954 
Статистика відвідувань
» 19 - Онлайн
» 1073 - Сьогодні

» 1458 - Вчора
» 1073 - З початку тижня
» 20629 - З початку місяця
» 20629 - З початку року
» 1418826 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

24. 01. 2022
Повітрофлотський пр-кт., 3519:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІПрайд-Кондор
зал не афішується19:45Жінки. 1 Дивізіон - Група АКІЙ-97-Артеміда
Донецька вул., 2520:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГПрорив-Альянс
Клавдіївська вул., 2220:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕАльфа-Брозерс
Уманська вул., 2А20:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиБориспіль-Нейротрек
25. 01. 2022
Верхньоключова вул., 1/2619:30Жінки. 3 Дивізіон - Група ЕКиївський політехнік-Полісянка
Оболонський пр-кт., 16Д20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДУкрспецтехніка-Факел
зал не афішується20:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АЛітаючий м`яч-ІзіТім
Клавдіївська вул., 2220:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БЕльдорадо-Бориспіль
Героїв Дніпра вул., 10Б20:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВТС-НУБіП
зал не афішується20:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГIмпульс-Багіра
Уманська вул., 2А20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДОктант-Джокер Музичі
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДМ-ТІМ-ТНТ
Промислова вул., 120:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиМеридіан-Київський політехнік
Маяковського пр-кт., 21Г21:00Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГЕйс-Сахалін
28. 01. 2022
Героїв оборони вул., 18А20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДБаядера-Октант
29. 01. 2022
Маяковського пр-кт., 21Г16:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖЗона Конфлікту-Фортіс
зал не афішується17:00Жінки. 1 Дивізіон - Група ААртеміда-АйФлай
Героїв Дніпра вул., 10Б17:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГАкадемка-Юнікорн
Українка - Дніпровський пр-кт., 1420:15Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІУкраїнка-СІТІ-Спаркс
Тищенко Іван Михайлович
 

«КИЇВСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ» з глибоким сумом та скорботою повідомляє, що 16.01.2022 року пішов з життя Іван Михайлович Тищенко.

 

Призер чемпіонату світу 1956 року у складі збірної СРСР, переможець спортивних ігор VI Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, переможець І Спартакіади народів СРСР у складі збірної України.

 

Висловлюємо найщиріші співчуття сім’ї , близьким та друзям.

 
Столична Ліга - Чемпіонат та Кубок Києва. Сезон 2021-2022. Перше трансферне вікно



УВАГА!

З 01 по 09 січня 2022 року включно, відбудеться ПЕРШЕ ТРАНСФЕРНЕ ВІКНО під час якого команди можуть дозаявити до 3-х нових гравців, при цьому загальна кількість гравців не повинна перевищувати 14 гравців.

Вартість організаційного внеску за дозаявку кожного нового гравця (гравці який у сезоні 2021-2022 не був заявлений за жодну з команд) – 200 грн. Реквізити для оплати внеску вказані у заявочній формі.

Звертаємо вашу увагу, що організаційний внесок за трансфер гравців з інших команд НЕ СПЛАЧУЄТЬСЯ!

 

Подати заявку


 
Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко - чемпіонки світу U21

Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко виграли чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменок до 21 року, що проходив у Таїланді

 

Наші вітання !

Докладніше
 
Столична Ліга - Чемпіонат та Кубок Києва. Сезон 2021-2022. Дозаявка



   На прохання Керівників команд учасниць Столичної Ліги, Організаційним комітетом прийнято рішення про надання дозволу на додаткову дозаявку гравців до складів команд, які  будуть додані починаючи з 4 туру.

    Кількість гравців які можуть бути дозаявлені не більше трьох, але при цьому склад команди не повинен перевищувати 14 гравців.

  Для дозаявки/виключення гравців, прохання заповнити електронну форму.

  Строк проведення дозаявки з 01 до 09 грудня 2021 року включно!

 

Подати заявку

 

 
Поновлення Першості СТОЛИЧНА ЛІГА 2021-2022!
 

Поновлення Першості СТОЛИЧНА ЛІГА 2021-2022!

 

Оргкомітет Столичної Ліги повідомляє, що ПРОВЕДЕННЯ МАТЧІВ ЧЕМПІОНАТУ ТА КУБКА СТОЛИЧНОЇ ЛІГИ серед чоловічих та жіночих  команд поновлюється  01 грудня 2021 року із зміненим розкладом.

 

Обов’язковою умовою подальшої участі у Першості для гравців, тренерів, керівників команд та Рефері є наявність:

 

 

  • COVID19-сертифікату про повний курс вакцинації

АБО

  • негативного ПЛР тесту (тест повинен бути зроблений не більше ніж за 72 години до початку конкретного матчу)

АБО

  • довідки про одужання (Довідка про те, що особа перехворіла на COVID-19 має бути не звичайна, а підтверджена на порталі електронних послуг в додатку Дія)

  

 

Дякуємо за розуміння, та бажаємо здоров’я!

 
 
Призупення матчів Чемпіонату та Кубку Столичної Ліги 2021-2022
До уваги Керівників команд та Рефері!
 
У зв’язку з тим, що у Київській області з 30 жовтня, а у м. Києві з 01 листопада року 2021, встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, повідомляємо –ПРОВЕДЕННЯ МАТЧІВ ЧЕМПІОНАТУ ТА КУБКА СТОЛИЧНОЇ ЛІГИ серед чоловічих та жіночих  команд призупиняється до 30 листопада 2021 року.
 
Орієнтовна дата відновлення Першості 01 грудня 2021 року. 

Обов’язковою умовою подальшої участі у Першості для гравців, тренерів, керівників команд та Рефері є наявність COVID19-сертифікату про вакцинацію або наявність негативного ПЛР тесту. 
  
Зміни в календарях проведення першості будуть розміщені на сайті.
 
Дякуємо за розуміння, та бажаємо здоров’я!
 
Суперкубок Столичної Ліги 2021
Суперкубок Столичної Ліги 2021

16 жовтня в СК "НУБіП України" вібудуться матчі за Суперкубок Столичної Ліги 2021 серед жіночих і чоловічих команд.

 

12:30 - Жіночі команди. Інваспорт-Метеор - АйФлай

15:00 - Чоловічі команди. Метеор - РІЧ-АртБакс

 
Акредитація суддів для Столичної Ліги

Щоб мати можливість судити матчі чемпіонату та кубку "Столичної Ліги" необхідно надіслати заявку.

 

Судити матчі мають можливість всі бажаючі, що мають будь яку категорію судді з волейболу (класичного), надали необхідну заявку та готові виконувати умови і вимоги, що ставляться до судді під час проведення відповідних змагань.

 

Запрошуються всі бажаючі ! 

 

Докладніше
 
Київ. «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2021»

25 вересня 2021 року на кортах пляжно-спортивного комплексу «СЕТ» (м. Київ) проведено Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу серед змішаних команд (мікст-формат):«МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2021»

Докладніше
 
Київ. Результати іспитів для суддів від 25-26 вересня 2021 року



Підсумки семінару для кандидатів на отримання суддівської категорії з волейболу, які мали право отримати наступну категорію та для всіх інших бажаючих подовжити термін дії категорії.

Докладніше
 
Київ. Семінар для суддів

Шановні учасники Столичної Ліги, а також усі ті, хто любить та цікавиться волейболом.

Інформуємо Вас, що 25-26 вересня 2021 року відбудеться семінар для чинних Рефері Столичної Ліги та всіх бажаючих стати Рефері з цього виду спорту. Пропонується детальний розгляд Праивил волейболу з урахуванням змін внесених 37м Конгресом FIVB, а також роз’яснення положень «Регламенту Столичної Ліги сезону 2021-2022».

25 вересня, 09:00-13:00 – теоретична частина.

26 вересня, з 09:00 – залік.

Місце проведення буде повідомлено додатково, 23 вересня, за умови попередньої реєстрації учасником семінару. Для участі у семінарі заповніть, будь ласка електронну форму

 

  ФОРМА ДЛЯ УЧАСТІ

Докладніше
 
Київ. Столичний 80+ серед чоловічих команд
 Пляжний волейбол. 80+

25 - 26 вересня відбудеться відкритий турнір «Столичний» 80+ серед чоловічих команд з пляжного волейболу

 

НАДАТИ ЗАЯВКУ

 


Заявки та посів

Результати і розклад

Сітка змагань

Докладніше
 
Далі…
<< [Перша] < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > [Остання] >>

Технічний партнер

Погодження дати матчу

До початку 8-го Туру
01
(дні)
[clock1]

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Метеор Метеор226
Ірпінь Ірпінь326
ІзіТім ІзіТім314
Керлам Керлам313
Літаючий м`яч Літаючий м`яч201
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь6515
Метеор Метеор5514
Керлам Керлам625
ІзіТім ІзіТім514
Літаючий м`яч Літаючий м`яч401
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь339
Метеор Метеор338
Керлам Керлам312
ІзіТім ІзіТім200
Літаючий м`яч Літаючий м`яч200
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Київський політехнік Київський політехнік7514
Нейротрек Нейротрек7514
НУБіП НУБіП6414
Бортничі Бортничі7411
Боярка Боярка725
ТС ТС602
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Прорив Прорив338
Спайкерс Спайкерс338
Ейс Ейс325
Альянс Альянс413
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП313
Сахалін Сахалін301
   МВиграшО
Спайкерс Спайкерс7616
Прорив Прорив6514
Ейс Ейс6411
Альянс Альянс627
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП727
Сахалін Сахалін602
   МВиграшО
Спайкерс Спайкерс438
Прорив Прорив326
Ейс Ейс326
Альянс Альянс214
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП414
Сахалін Сахалін301
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Мікаса Мікаса7721
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)7617
Ватага Ватага7514
Альфа Альфа649
Пайп Пайп7310
Восход Восход738
Брозерс Брозерс627
ККПК-Обухів ККПК-Обухів727
Альянс 2 Альянс 2727
10  ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор702
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
АйФлай АйФлай226
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор326
КІЙ-97 КІЙ-97213
Артеміда Артеміда313
Ватра Ватра200
   МВиграшО
АйФлай АйФлай4412
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор5412
КІЙ-97 КІЙ-97526
Артеміда Артеміда526
Ватра Ватра500
   МВиграшО
АйФлай АйФлай226
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор226
КІЙ-97 КІЙ-97313
Артеміда Артеміда213
Ватра Ватра300
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест339
Легенда Легенда226
Драйв Драйв213
Оазис-Спорт Оазис-Спорт212
Віва Віва200
   МВиграшО
Легенда Легенда4412
ХімфармІнвест ХімфармІнвест5412
Оазис-Спорт Оазис-Спорт425
Драйв Драйв514
Віва Віва400
   МВиграшО
Легенда Легенда226
ХімфармІнвест ХімфармІнвест213
Оазис-Спорт Оазис-Спорт213
Драйв Драйв301
Віва Віва200
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Багіра Багіра327
Iмпульс Iмпульс226
Юнікорн Юнікорн324
ККПК-Обухів ККПК-Обухів213
Академка Академка201
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс5514
Багіра Багіра539
Юнікорн Юнікорн524
Академка Академка415
ККПК-Обухів ККПК-Обухів514
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс338
Академка Академка214
Багіра Багіра212
ККПК-Обухів ККПК-Обухів301
Юнікорн Юнікорн200
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Кампарі Кампарі327
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор326
Чилі Чилі326
Стріла Стріла225
Максимум Максимум313
   МВиграшО
Кампарі Кампарі6412
Стріла Стріла5411
Чилі Чилі538
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор628
Максимум Максимум613
   МВиграшО
Стріла Стріла326
Кампарі Кампарі325
Чилі Чилі212
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор302
Максимум Максимум300
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях