До початку 5-го Туру залишилось
11
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
4 Тур
19.11 - 19:45
Київський політехнік 2
Київський політехнік 2
:
Укрспецтехніка (Сокіл)
Укрспецтехніка (Сокіл)
1 3
(25:23-13:25-14:25-18:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1/8 Фіналу
19.11 - 20:00
Метеор
Метеор
:
Сахалін
Сахалін
3 0
(25:12-25:22-25:17)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
3 Тур
19.11 - 20:30
Ірпінь
Ірпінь
:
Коло друзів
Коло друзів
2 3
(25:23-25:16-22:25-19:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
20.11 - 19:45
Меридіан
Меридіан
:
ТС
ТС
3 1


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
1/4 Фіналу
20.11 - 20:30
Легенда
Легенда
:
ХімфармІнвест
ХімфармІнвест
3 0
(25:19-25:19-25:13)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
21.11 - 19:30
ІзіТім
ІзіТім
:
Укрспецтехніка (Сокіл)
Укрспецтехніка (Сокіл)
3 2

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Михайло Алєксєєв   1
Юрій Козій   1
Єгор Меледін   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Євген Левицький   2
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Ігор Кузьмич   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   2
Антон Дідик   2
Олексій Перегончук   1
Олександр Корх   1
Костянтин Жилінський   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Юрій Дмитраш   2
Іван Кубрак   2
Тарас Гоголь   1
Назар Георгіца   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   2
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Михайло Гапонюк   2
Євген Ваценко   2
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Артем Савченко   3
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Генадій Деречін   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Максим Кеда   3
Олексій Яковлев   2
Марк Іванченко   2
Сергей Кричфалушій   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Іван Осіновський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4254 
Статистика відвідувань
» 18 - Онлайн
» 324 - Сьогодні

» 940 - Вчора
» 4850 - З початку тижня
» 22689 - З початку місяця
» 205738 - З початку року
» 753690 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

22. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКСЛІ 2-Брозерс
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДТТ (3-й тайм)-Ейс
23. 11. 2019
Немішаєве - Шкільна 111:00Жінки. 3 ДивізіонКрилаті Фурії-ККЛП-Метеор
Шалетт, 1А11:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВМіНі-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
12:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиКІЙ-97-АзАрт
Героїв Дніпра, 10Б13:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиКерлам-Літаючий м`яч
14:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КДЮСШ Ірпінь-ДЮСШ-10
Обухів - Київська 11718:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖККПК-Обухів-Восход
24. 11. 2019
Героїв Дніпра, 10Б10:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІТрент-Гамбіт
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 1 Дивізіон - Група АІнваспорт-Метеор-Легенда
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-Віва
15:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БМаксимум-Бориспіль
Юності, 316:30Жінки. 3 ДивізіонУкраїнка-КаМоН
Бровари - Володимира Великого 617:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІРейвенс-Авиатор
Українка - Дніпровський 1418:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІУкраїнка-СІТІ-ДКС
25. 11. 2019
Маяковського, 21Г20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІКофейня-М-ТІМ
Донецька 2520:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДДіабаз-НАСОА
Маршала Тимошенко, 13Б20:30Жінки. 3 ДивізіонЮнікорн-ККПК-Обухів
Героїв оборони 18А20:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиКоло друзів-Вектор
26. 11. 2019
19:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БІзіТім-Сахалін
Туманяна, 220:15Жінки. 1 Дивізіон - Група БДрайв-АйФлай
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕТНТ-Укргідроенерго
Шалетт, 1А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖШалетт-Пайп
Юності, 320:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУКР Інтер-Інвест-Пандора
Чемпіонат Києва з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат

За підтримки Української конфедерації волейболу відбудеться чемпіонат Києва серед юнаків та дівчат.

 

03 квітня - 05 травня - у вікових категоріях 2002, 2004, 2006 рік народження та молодше

 

РОЗКЛАД

 

Юнаки 2002 року і молодше

Юнаки 2004 року і молодше

Юнаки 2006 року і молодше

 

Дівчата 2002 року і молодше

Дівчата 2004 року і молодше

Дівчата 2006 року і молодше

 


 

  За додатковою інформацією звертайтесь до:
  
 

Головченко Олександра Дмитровича

  
 
(067) 233 39 63

   child@fvk.org.ua

 


 

 

 

Технічний партнер

Волейбольні товари

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль113
Сахалін Сахалін113
ІзіТім ІзіТім112
Максимум Максимум100
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін213
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум301
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Бориспіль Бориспіль113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Ангеліна Касіцька   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Світлана Дячишин   1
Оксана Бондар   1
Марія Іволгіна   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Катерина Пісна   2
Вероніка Недельченко   2
Оксана Пономарьова   2
Оксана Афанасьєва   2
Анастасія Поляковська   1
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   3
Ольга Пашицька   2
Наталія Подойко   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2