До початку 9-го Туру залишилось
05
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
8 Тур
19.01 - 18:00
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:17-25:15-25:21)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
8 Тур
20.01 - 20:30
Джокер
Джокер
:
Фортіс
Фортіс
3 0
(25:17-25:15-32:30)
Локація: Бойчука 32


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
8 Тур
21.01 - 19:45
КІЙ-97
КІЙ-97
:
НУФВСУ (Кліо)
НУФВСУ (Кліо)
2 3

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Ліхацький   2
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Олександр Полторацький   1
Ілля Нікіфоров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Богдан Сорока   2
Євген Левицький   2
Сергій Буйволюк   2
Дмитро Кухтик   2
Віталій Кибенко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Олександр Корх   3
Володимир Скорбатюк   3
Михайло Зелененький   2
Олександр Семченко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   3
Антон Ковальов   3
Микола Дойчев   2
Іван Янцо   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Тимофій Мінгалєєв   4
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   3
Артур Стужук   3
Борис Подкiн   3
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Косенко   3
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   3
Олександр Єременко   3
Владислав Лопатюк   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   4
Сергій Холодний   4
Артем Савченко   4
Максим Шляхов   3
Валерій Лукашевський   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Марк Іванченко   4
Олександр Косаренко   4
Максим Кеда   4
Євген Лучний   3
Орест Харченко   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   5
Володимир Оберемков   4
Владислав Корнатовський   4
Олексій Глуховський   3
Іван Осіновський   3

Кількість анкет

 4293 
Статистика відвідувань
» 16 - Онлайн
» 735 - Сьогодні

» 1140 - Вчора
» 3172 - З початку тижня
» 19962 - З початку місяця
» 19962 - З початку року
» 814446 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

22. 01. 2020
Преображенська, 1719:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ-5-Оазис-Спорт
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Олімп
23. 01. 2020
Пулюя 3Б19:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АВітер-Керлам
Лобановського, 619:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БІзіТім-РІЧ
Туманяна, 220:20Жінки. 1 Дивізіон - Група БДрайв-Артеміда
24. 01. 2020
Героїв Сталінграду, 58Б20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖАльянс 2-Ікс
25. 01. 2020
Бровари - Володимира Великого 611:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІРейвенс-Українка-СІТІ
Шалетт, 1А11:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВМіНі-УКР Інтер-Інвест
Героїв Севастополя 37А12:45Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АМетеор-Меридіан
16:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КМаковище-Тайфун
Героїв Дніпра, 10Б17:30Жінки. 3 ДивізіонАкадемка-Багіра
26. 01. 2020
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 3 ДивізіонККЛП-Метеор-ККПК-Обухів
Маршала Тимошенко, 13Б12:30Жінки. 1 Дивізіон - Група БХімфармІнвест-АйФлай
Вишгород - Шкільна 1412:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУкргідроенерго-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
зал не афішується14:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ГЛітаючий м`яч-Віва
Шалетт, 1А14:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГФакел-Ореанда
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-НУБіП
Боярка - Молодіжна, 7615:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БМаксимум-Сахалін
зал не афішується18:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖБлискавка-Пайп
XIV Універсіада м. Києва з волейболу (чоловіки) серед закладів вищої освіти

КАЛЕНДАР проведення ігор змагань з волейболу (чоловіки) XIV літньої Універсіади м. Києва в програмі Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва 2018/2019 н.р.

 

 

 

КАЛЕНДАР проведення

ігор змагань з волейболу (чоловіки) XIV літньої Універсіади м. Києва

в програмі Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва 2018/2019 н.р.

група А

 

12-19.02.19

18-22.02.19

25.02-01.03.19

04-12.03.19

11-19.03.19

19-26.03.19

26.03-05.04.19

 

1 ТУР

команди

2 ТУР

команди

3 ТУР

команди

4 ТУР

команди

5 ТУР

команди

6 ТУР

команди

7 ТУР

команди

1 гра

1-8

Вт. 12.02 16.00

КПІ-1 - ВІТІ

1-7

Сер. 20.02 20.00, суддя

КПІ-1 -  НАУ

1-6

Пт. 22.02 15.45, суддя

КПІ-1 -   КУБГ

1-5

Вт. 5.03 19.30 суддя

КПІ-1 -    КНУБА

1-4

Пн. 11.03

16.30 суддя

КПІ-1 -     НТУ

1-3

Вт. 19.03

16.00

КПІ-1 -   НаУКМА 

1-2

Чт. 28.03

19.30 2 судді

КПІ-1 -    НУБІП

2 гра

2-7 Пн.18.02  20.30

НУБІП - НАУ

2-6

Чт. 21.02 19.30,  суддя

НУБІП -  КУБГ

2-5

 Вт. 26.02 16.00 суддя

НУБІП -    КНУБА

2-8

Ср. 06.03 18.00 суддя

НУБІП -     ВІТІ

2-3

Вт. 12.03

16.00 суддя

НУБІП -      НаУКМА

2-4

Ср. 20.03

16.00 суддя

НУБІП  -     НТУ

3-4

Ср. 27.03

16.30 суддя

НаУКМА -  НТУ

3 гра

3-6 Вт.19.02. 15.00, суддя

НаУКМА  -КУБГ

3-5

 Чт. 21.02 15.30 в НАУ

НаУКМА -КНУБА

3-8

Вт. 26.02 16.00 суддя

НаУКМА - ВІТІ

3-7

Вт. 05.03 16.00 суддя

НаУКМА -  НАУ

5-8

Вт. 12.03

16.00 суддя

КНУБА -   ВІТІ

5-7

Вт. 19.03

16.00 суддя

КНУБА -  НАУ

5-6

Вт. 26.03

15.00 суддя

КНУБА -   КУБГ

4 гра

4-5 Ср.13.02. 16.00 суддя

НТУ - КНУБА

4-8

Вт. 19.02

 16.00 суддя

НТУ -  ВІТІ

4-7

Ср. 27.02 16.30 суддя

НТУ -  НАУ

4-6

Вт. 05.03 15.00 суддя

НТУ -  КУБГ

6-7

Вт. 12.03

18.30 в НМУ суддя

КУБГ -

НАУ

6-8

Вт. 19.03

16.00 суддя

КУБГ - ВІТІ

7-8

Вт. 26.03

18.00 в НМУ суддя

НАУ -

ВІТІ

                                                                                                                                                                                                                                                *Кольором позначений ЗВО, який приймає змагання

Головний суддя                                                                                                                                                                                  зазначений час початку гри (свисток)

                                                                                                                                                                                                                    

 

                                                                                                                                                                                           

КАЛЕНДАР проведення

ігор змагань з волейболу (чоловіки) XIV літньої Універсіади м.Києва

в програмі Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва 2018/2019 н.р.

група Б

 

12-19.02.19

18-25.02.19

25.02-01.03.19

04-12.03.19

11-19.03.19

19-26.03.19

26.03-05.04.19

 

1 ТУР

команди

2 ТУР

команди

3 ТУР

команди

4 ТУР

команди

5 ТУР

команди

6 ТУР

команди

7 ТУР

команди

1 гра

1-8

Чт.14.02. 15.30

НУФВСУ - НМУ

6-7

Чт.5.12.1819.30

КПІ-2 -    НУХТ 3:0

1-6

Ср.27.02. 19.00 суддя

НУФВСУ -   КПІ-2

1-5

Вт. 05.03 15.00

НУФВСУ -    КНУТД

1-4

Вт. 12.03

15.00

НУФВСУ -     ТНУ

1-3

Пн. 1.04

19.30 суддя

НУФВСУ -КНУ     

1-2

Чт.04.04

17.00 два судді

НУФВСУ -     КНТЕУ

2 гра

2-7

Ср.06.03 19.00 суддя

КНТЕУ - НУХТ

2-6

Пн.25.02. 19.00 два судді

КНТЕУ -  КПІ-2

2-5

Чт.28.02. 16.00 суддя

КНТЕУ -   КНУТД

2-8

Пн. 04.03 18.30 суддя

КНТЕУ -    НМУ

2-3

Пн. 11.03

19.30 суддя

КНТЕУ -     КНУ

2-4

Ср.20.03

19.00 суддя

КНТЕУ -      ТНУ

3-4

Ср.27.03

19.30

КНУ -      ТНУ

3 гра

3-6

Пн..18.0219.30 суддя

КНУ -

КПІ-2

3-5

Пн.25.02. 19.30

КНУ -

КНУТД

3-8

Чт.28.02. 18.30

КНУ - НМУ

3-7

Пн. 04.03

19.30

КНУ -  НУХТ

5-8

Вт.19.03

16.00 суддя

КНУТД -   НМУ

5-7

Вт.26.03

16.30

КНУТД -    НУХТ

5-6

Чт.28.03

16.00 суддя

КНУТД -     КПІ-2 

4 гра

4-5

Чт.21.03

16.00

ТНУ - КНУТД

4-8

Чт.07.03. 18.30

ТНУ -  НМУ

4-7

Чт.28.02. 16.30

ТНУ -   НУХТ

4-6

Вт. 05.03 16.00 суддя

ТНУ -   

КПІ-2

1-7

Чт.14.03

16.00

НУФВСУ -  НУХТ

6-8

Чт.21.03

18.00 суддя

КПІ-2 -     НМУ

7-8

Чт.28.03

18.30 суддя

НУХТ -     НМУ

                                                                                                                                                                                                                                                *Кольором позначений ЗВО, який приймає змагання

Головний суддя                                                                                                           зазначений час початку гри (свисток)

 

 

Завантажити Календар (ФАЙЛ)

 

 

       «Затверджую»                                                                    "Затверджую"

        Президент федерації                                                       Начальник Київського міського

       волейболу м.Києва                                                            відділення (філії) Комітету

                                                                                                   з фізичного виховання та спорту

        _________________ О. Головченко                               _________________ С.  Бобровник

 

         "_27_"   _ листопада      2018 року                                "_27_" ___ листопада      2018 року

 

                                            

РЕГЛАМЕНТ

про проведення змагань XIV літньої Універсіади міста Києва

 з волейболу (чоловіки, жінки)

в програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти м.Києва

2018/2019 навчального року

 

 

1.      Мета проведення:

-         популяризація і подальший розвиток волейболу серед студентів;

-         підвищення спортивної майстерності та виявлення сильніших гравців серед студентів-спортсменів;

-         виявлення найсильніших волейбольних команд для участі у всеукраїнських змаганнях наступного сезону;

-         зарахування очок відповідно до розподілу місць між командами до загального заліку IV Спартакіади серед закладів вищої освіти м.Києва 2018/2019 навчального року

 

2.      Керівництво підготовкою та проведенням змагань, суддівство:

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Київським міським відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (далі - КМВ КФВС МОН України). Відповідальною за проведення змагань є В'яла Оксана Миколаївна, тел. 067 2200246.

Федерація волейболу м.Києва (далі - Федерація) забезпечує суддівство змагань і надає можливість висвітлення інформації про хід змагань на сайті Федерації.

Безпосереднє проведення змагань покладається на головного суддю змагань - суддю ІІ категорії Антона Григоренка.

Кожну гру судять судді згідно з офіційними правилами змагань призначені Федерацією або запрошені для суддівства представниками команд.

Організаційні та спірні питання між представниками команд вирішуються Оргкомітетом змагань, спільно з суддівською колегією. До Оргкомітету змагань входять представники організацій, що проводять змагання.

Дисциплінарні санкції до гравців та їх представників застосовуються згідно з офіційними волейбольними правилами.

Звітна документація про проведення змагань (заявка команди, акт підготовки спортивної споруди, протоколи гри, протести команд, за їх наявності) зберігаються у належному вигляді у представника команди, що приймав гру, який передає їх потім до КМВ КФВС МОН України.

Представник команди ЗВО, на базі якого проходила гра, несе відповідальність і перевіряє:

належне оформлення протоколу гри - заповнення граф, підписи суддів і представників команд, створення належних умов для проведення гри - відповідність місця проведення змагань умовам їх проведення, визначеними офіційними правилами змагань, медичне забезпечення.

 

3.     Дата і місце проведення змагань:

Дати та місця проведення змагань визначені Календарем проведення змагань, що затверджує  КМВ КФВС МОН України.

Про будь-які зміни дат і місць проведення змагань КМВ КФВС МОН України, головний суддя і представники команд повинні бути попереджені не менше ніж за 2 доби (48 годин) до їх початку.

 

 4.  Учасники змагань:

У змаганнях беруть участь студенти, аспіранти, курсанти закладів вищої освіти ІІІ-ІVр.а. (далі - ЗВО) м.Києва денної форми навчання  незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності ЗВО. Вік учасників змагань - 1991 р.н. і молодші.

Представляти команду ЗВО можуть лише спортсмени-студенти даного ЗВО.

Склад команди - до 16 осіб, з них 14 спортсменів і 2 тренери. Технічна заявка - 12 спортсменів.

До змагань допускаються не більше 2 чоловічих і жіночих команд від кожного ЗВО.

Усі  спортсмени однієї команди повинні бути вдягнені в однакову форму, виключення для гравців Ліберо(допускаються відхилення від даного правила лише за спільною згодою представників команд, про що вони до початку гри попереджають суддю на змаганнях), та мати нумерацію на футболках від 1 до 16.

 

5.  Умови, система проведення змагань, визначення переможців:

Змагання відбуваються в два кола. І коло змагань - ігри в підгрупах.

Команди-учасниці розподіляються у підгрупи жеребкуванням. Ігри в підгрупах відбуваються за коловою системою. З кожної підгрупи до фінальної частини змагань виходять по 3 команди, що посіли І, ІІ та ІІІ місця в підгрупах.

ІІ коло змагань - фінальна частина.Фінальна частина змагань складається з 2-ох етапів:

1 етап - стикові ігри. 2 етап - фінал

Команди, що посіли І місця в підгрупах виходять одразу до 2 етапу фінальної частини змагань.

1 етап - стикові ігри - відбуваються за схемою: ІІІ гр.А - ІІ гр.Б , ІІ гр.А - ІІІ гр.Б.

Команди, що отримали поразку в 1 етапі ІІ кола змагань, розігрують між собою 5-6 місця.

Переможці 1 етапу ІІ кола змагань виходять до 2 етапу ІІ кола змагань, де розігрують 1-4 місце за схемою:

·        І гр.А - переможець (ІІІ гр.А - ІІ гр.Б)

·        І гр.В - переможець (ІІ гр.А - ІІІ гр.Б)

Переможці 2 етапу ІІ кола змагань розігрують між собою 1-2 місце.

Команди, що отримали поразку, розігрують між собою 3-4 місця.

Кожна  гра складається з п'яти партій (до трьох переможних партій).

Змагання проводяться за «Офіційними правилами ФІВБ».

За перемогу у грі з рахунком  3 : 0 та 3 : 1 команді нараховується 3 очки, з рахунком 3 : 2 - 2 очки, за поразку з рахунком 0 : 3 та 1 : 3 - 0 очок, за поразку з рахунком 2 : 3 - 1 очко.

У випадку рівності очок перевагу отримує команда, яка має:

- за результатами гри між спірними командами;

- краще співвідношення виграшних і програшних партій в усіх зустрічах;

            - краще співвідношення виграшних і програшних очок в усіх зустрічах.

Висота сітки становить: для чоловіків - 243см; для жінок - 224 см.

М'яч повинен бути модель Mikasa MVA200.

УВАГА! Перед початком кожної гри суддя на змаганнях разом з представниками обох команд-учасниць матчевої зустрічі повинен ОБОВ'ЯЗКОВО провести перевірку гравців кожної команди, а саме відповідності гравців, до поданої заявки від ЗВО та наявності у них підтверджуючих документів для допуску до гри (оригінал студентського квитка або залікова книжка студента). За відсутності вищезазначених документів гравець до участі у грі не допускається (за виключенням взаємної згоди представників команд-учасниць гри).

 

6.  Фінансові умови проведення змагань:

Суддівство змагань здійснюється суддями федерації волейболу м.Києва на умовах Федерації. За згодою сторін суддівство змагань можуть забезпечити представники команд ЗВО.

Надання нагородної атрибутики командам переможцям і призерам змагань здійснює Київське міське відділення КФВС МОН України.

 

7.  Вирішення спірних питань:

Всі спірні питання вирішуються з головним суддею змагань згідно офіційних правил ФІВБ.

Кожна команда залишає за собою право на скарги щодо вирішення спірних питань з ОргКомітетом.

Представник команди, який подає протест, повинен одразу після закінчення гри попередити суддю та представника команди-суперниці, зробити про це запис у протоколі і подати письмовий протест до Оргкомітету, направивши його на електронну адресу kmufvs@ukr.netпротягом 24 годин після закінчення гри.

 

8. Безпека та підготовка місць проведення заходу:

Підготовка спортивних споруд здійснюється відповідно до Положення про порядок підготовки споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025.

Безпека, підготовка та забезпечення належного технічного стану спортивних споруд покладається на їх власників.

      Відповідальність за стан здоров'я спортсменів покладається на медичні установи, які дали дозвіл на участь у змаганнях, а також організації, які відряджають команди чи окремих спортсменів на змагання.

 

9.  Нагородження учасників, підведення підсумків змагань:

Визначення переможців і розподіл місць проводиться за діючими правилами і цим регламентом.

Команди-переможці та призери змагань нагороджуються кубками та дипломами, гравці та тренери команд нагороджуються дипломами відповідних ступенів.

Нарахування очок командам ЗВО в залік Спартакіади м.Києва здійснюється відповідно до «Таблиці нарахування очок» (графа «Індивідуальні види програми») за кожного гравця (до 12 гравців від ЗВО).

Для команд, що не вийшли до ІІ (фінального) кола змагань, очки нараховуються на кожного гравця команди відповідно до зайнятого місця командою в підгрупі: 4 місце - по 20 очок, 5 місце - по 15,5 очок, 6 місце - по 13,5 очок, 7 місце - по 11.5 очок, 8 місце в підгрупі - по 9,5 очок на гравця.

 

Таблиця нарахування очок

 

Зайняті

місця

Командні види

програми

Індивідуальні

види програми

 
 

1

72

36

 

2

66

33

 

3

60

30

 

4

54

27

 

5

50

25

 

6

46

23

 

7

42

21

 

8

38

19

 

9

32

16

 

10

30

15

 

11

28

14

 

12

26

13

 

13

24

12

 

14

22

11

 

15

20

10

 

16

18

9

 

17

 

8

 

18

 

7

 

19

 

6

 

20

 

5

 

21

 

4

 

22

 

3

 

23

 

2

 

24

 

1

 

 

 

 

10.  Заявки на змагання:

Заявки подаються до суддівської колегії перед початком змагань:

для чоловічих команд - до 07.02.2019 року. Дозаявковий період до 12.02.2019р.;

для жіночих команд - до 21.02.2019 року. Дозаявковий період до 01.03.2019 року.

Крім того, копію заявки представник команди повинен мати при собі під час проведення кожної з ігор.

Заявка завіряється завідувачем кафедри ФВ, тренером - викладачем (-ами), лікарем і печаткою навчального закладу.

Студенти зобов'язані при собі мати студентський квиток, що буде підтверджувати денну форму навчання, і бути готовими пред'явити його перед початком кожної гри або одразу після її закінчення на вимогу тренера-представника команди-суперниці та/або судді в полі.

              

ЦЕЙ  РЕГЛАМЕНТ  Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ  ДО УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін314
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум300
   МВО
Бориспіль Бориспіль6618
ІзіТім ІзіТім5411
РІЧ РІЧ638
Сахалін Сахалін514
Максимум Максимум601
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім326
РІЧ РІЧ325
Максимум Максимум301
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Альянс Альянс7618
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)7617
Боярка Боярка6514
НАСОА НАСОА7412
ПІМ (Спайкерс) ПІМ (Спайкерс)7412
ДжиАр ДжиАр639
Ейс Ейс627
Діабаз Діабаз727
Мікаса Мікаса713
10  Аверс Аверс600
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Восход Восход5413
НУБіП 2 НУБіП 24412
ККПК-Обухів ККПК-Обухів5412
Ікс Ікс338
Тріолан Тріолан426
Олімп Олімп325
Альянс 2 Альянс 2315
Блискавка Блискавка413
Шалетт Шалетт301
10  Пайп Пайп300
   МВО
Восход Восход8722
ККПК-Обухів ККПК-Обухів8721
НУБіП 2 НУБіП 27515
Ікс Ікс7514
Олімп Олімп7411
Альянс 2 Альянс 2739
Пайп Пайп737
Тріолан Тріолан827
Блискавка Блискавка713
10  Шалетт Шалетт802
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест6514
АйФлай АйФлай5412
Драйв Драйв5310
Артеміда Артеміда614
АзАрт АзАрт612
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Ксенія Мазур   2
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Ольга Довгопол   2
Олена Татарина   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   4
Яна Савочкіна   4
Яна Шетько   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   3
Аліса Калашнікова   3
Ірина Цапенко   3
Світлана Дикан   2
Ірина Грищенко   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   4
Оксана Пономарьова   4
Оксана Афанасьєва   4
Марія Кухаренко   3
Катерина Пісна   2
Жінки. 3 Дивізіон
Ольга Пашицька   5
Вікторія Цьома   5
Олександра Крушинська   3
Жанна Разкевич   3
Олександра Павлова   2