До початку 5-го Туру залишилось
00
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
4 Тур
03.12 - 19:30
НУБіП
НУБіП
:
ДЮСШ-5
ДЮСШ-5
1 3
(19:25-25:20-23:25-20:25)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
4 Тур
03.12 - 19:30
Солом`янка
Солом`янка
:
ТС
ТС
3 2
(16:25-25:22-22:25-25:19)


---

03.12 - 19:30
Коло друзів
Коло друзів
:
КСЛІ
КСЛІ
3 0
(25:18-25:23-25:20)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
4 Тур
03.12 - 21:00
Ультрамарин
Ультрамарин
:
Фоззі ІТ
Фоззі ІТ
0 3
(9:25-21:25-20:25)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
5 Тур
05.12 - 20:00
КСЛІ
КСЛІ
:
Ірпінь
Ірпінь
2 3
(17:25-19:25-25:20-25:23)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Михайло Алєксєєв   1
Юрій Козій   1
Єгор Меледін   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Євген Левицький   2
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Ігор Кузьмич   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Володимир Скорбатюк   2
Антон Дідик   2
Олексій Перегончук   1
Михайло Зелененький   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Юрій Дмитраш   2
Іван Кубрак   2
Сергій Волосюк   2
Тарас Гоголь   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Михайло Гапонюк   2
Євген Ваценко   2
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Артем Савченко   4
Іван Лущик   2
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Марк Іванченко   3
Максим Кеда   3
Олексій Яковлев   2
Євген Лучний   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Іван Осіновський   3
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4255 
Статистика відвідувань
» 6 - Онлайн
» 520 - Сьогодні

» 872 - Вчора
» 4686 - З початку тижня
» 5647 - З початку місяця
» 220020 - З початку року
» 767972 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

06. 12. 2019
Клавдіївська, 2220:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БСахалін-РІЧ
07. 12. 2019
Курчатова 6А10:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖТріолан-ККПК-Обухів
Шалетт, 1А18:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДДжиАр-Діабаз
08. 12. 2019
Зої Гайдай, 10В14:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІДКС-Трент
Юності, 316:30Жінки. 3 ДивізіонКаМоН-Юнікорн
Бровари - Гагаріна 23А17:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕБрозерс-Прорив (Львівський маєток)
Обухів - Київська 11718:00Жінки. 3 ДивізіонККПК-Обухів-Крилаті Фурії
зал не афішується18:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДЕйс-Альянс
Ірпінь - Троїцька 4018:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖПайп-Ікс
Українка - Дніпровський 1418:30Жінки. 3 ДивізіонБагіра-Українка
09. 12. 2019
Академіка Глушкова, 2б19:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВКНУ ім. Т.Г. Шевченко-Солом`янка
Академіка Глушкова, 2б19:40Жінки. 2 Дивізіон - Група ВКНУ ім. Т.Г. Шевченко-УКР Інтер-Інвест
Зої Гайдай, 10В20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІФоззі ІТ-Українка-СІТІ
Дружби Народів 12Б20:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ВПандора-Укргідроенерго
Тараса Шевченка, 54/120:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група ББориспіль-ІзіТім
10. 12. 2019
Вишгород - Шкільна 1400:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕУкргідроенерго-Райдужний
Оболонский пр-т 16Д20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕУкрспецтехніка (Сокіл)-ТНТ
Туманяна, 220:20Жінки. 1 Дивізіон - Група БАзАрт-Драйв
Героїв Дніпра, 10Б20:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВТС-Коло друзів
Бортничі - Євгена Харченка 23Б20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕБортничі-Київський політехнік 2
2-ге Трансферне вікно. Чемпіонат і кубок

З 31 січня по 02 лютого включно буде трансферне вікно під час якого команда може дозаявити до 1-го  гравця, при цьому загальна кількість гравців не повинна перевищувати 14 чоловік.

 

 

 

 

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ІзіТім ІзіТім225
Бориспіль Бориспіль113
Сахалін Сахалін113
Максимум Максимум200
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім338
РІЧ РІЧ313
Сахалін Сахалін313
Максимум Максимум401
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Аліса Калашнікова   2
Гузель Ахсянова   2
Світлана Дячишин   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   3
Оксана Пономарьова   3
Катерина Пісна   2
Марія Кухаренко   2
Анастасія Лагутіна   2
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   4
Ольга Пашицька   3
Наталія Подойко   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2