До початку 4-го Туру залишилось
00
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
3 Тур
15.11 - 19:30
Оазис-Спорт
Оазис-Спорт
:
ДЮСШ-5
ДЮСШ-5
3 0
(25:17-25:15-25:8)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
3 Тур
15.11 - 20:30
Ейс
Ейс
:
Діабаз
Діабаз
1 3
(19:25-25:14-19:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
3 Тур
16.11 - 10:30
Тріолан
Тріолан
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:20-25:21-25:17)
Локація: Курчатова 6А


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
16.11 - 16:30
ТТ (3-й тайм)
ТТ (3-й тайм)
:
Альянс
Альянс
3 1
(25:22-25:15-17:25-25:21)


---

Жінки. 3 Дивізіон
3 Тур
16.11 - 17:30
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Українка
Українка
3 2
(16:25-25:22-17:25-25:19)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
16.11 - 18:30
Пайп
Пайп
:
Олімп
Олімп
0 3
(19:25-16:25-22:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
1/8 Фіналу
17.11 - 12:30
НУФВСУ (Кліо)
НУФВСУ (Кліо)
:
Драйв
Драйв
3 2
Локація: Фізкультури 1


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
4 Етап
17.11 - 16:30
РІЧ
РІЧ
:
НАСОА
НАСОА
3 0

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Михайло Алєксєєв   1
Єгор Меледін   1
Ілля Нікіфоров   1
Владислав Петріченко   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Євген Левицький   1
Юрій Білан   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   2
Олексій Перегончук   1
Олександр Корх   1
Олександр Гакавий   1
Олександр Семченко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   2
Тарас Гоголь   1
Назар Георгіца   1
Микола Дойчев   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   2
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Юрій Матвієнко   2
Максим Андрющенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Артем Савченко   2
Генадій Деречін   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Олексій Яковлев   2
Марк Іванченко   2
Сергей Кричфалушій   2
Олександр Косаренко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Іван Осіновський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4254 
Статистика відвідувань
» 5 - Онлайн
» 41 - Сьогодні

» 1038 - Вчора
» 41 - З початку тижня
» 17880 - З початку місяця
» 200929 - З початку року
» 748881 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

18. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕБортничі-КСЛІ 2
Зої Гайдай, 10В20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІФоззі ІТ-Авиатор
Героїв оборони 18А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Альянс 2
Тараса Шевченка, 54/120:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиБориспіль-РІЧ
19. 11. 2019
Верхньоключова, 1/2619:45Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКиївський політехнік 2-Укрспецтехніка (Сокіл)
Героїв Севастополя 37А20:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиМетеор-Сахалін
20. 11. 2019
Метробудівська 5А19:45Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиМеридіан-ТС
Героїв оборони 18А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Блискавка
Тараса Шевченка, 54/120:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиЛегенда-ХімфармІнвест
21. 11. 2019
Лобановського, 619:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиІзіТім-Укрспецтехніка (Сокіл)
22. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКСЛІ 2-Брозерс
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДТТ (3-й тайм)-Ейс
Столична Ліга. Зміни у Регламенті
 

Деякі зміни у Регламенті Столичної Ліги стосовно статусу офіційних осіб команди та гравців.


 

6

Заявочна документація та статус учасників.

6.1

Підставою для участі у Першості є:

- оформлений Заявочний аркуш встановленого зразка (Додаток 6), який в оригіналі, з проставленими підписами та печатками, передається Оргкомітету;

- заповнення електронної форми за посиланням [...];

Якщо команда подає заявку вперше, то при заповненні електронної форми в обов'язковому порядку надається логотип команди (клубу);

Якщо гравець заявляється вперше, то при заповненні електронної форми в обов'язковому порядку надається його фото та заповняються усі  дані, зазначені в анкеті. За відсутності фото гравця він не включається до складу команди;

Вищеперелічені форми містять інформацію про склад гравців та офіційних осіб команди;

Заявочний аркуш та електронну форму необхідно подати до 21 вересня включно  у поточному сезоні;

Якщо команда бере участь в Чемпіонаті і Кубку то заповняється лише 1 заявочний аркуш.

6.2

Штат команди - перелік осіб, які внесені у заявочний аркуш; складається з Офіційних осіб і Гравців; є вичерпним та не може перевищувати 18 осіб.

6.3

Офіційними особами команд можуть бути повнолітні громадяни України та особи, що перебувають в Україні на законних підставах.

6.4

Кількість офіційних осіб:

-     керівник - 1 особа;

-     представник - 1 особа;

-     тренер - не більше 2-х осіб.

6.5

Права та обов'язки офіційних осіб:

 

Керівник (обов'язкова посада) - офіційна особа, яка представляє команду у всіх сферах.

-        керівник успадковує назву команди, її результати і місце в лізі;

-        керівник змінюється тільки шляхом письмового сповіщення на офіційну електронну адресу Оргкомітету KIEV@UKV.ORG.UA чинним керівником про зміну його на іншу особу в будь який момент, не враховуючи трансферного вікна;

-        керівник відповідає за виконання рішень оргкомітету його командою;

-        керівник приймає рішення щодо спірних питань;

-        керівник не може займати посаду представника власної команди;

-        керівник може бути гравцем будь-якої команди;

-        керівник може бути призначеним на будь-яку позицію Керівного складу команди під час матчу.

 

Представник (обов'язкова посада) - офіційна особа, яка представляє команду для організації домашніх і виїзних ігор.

-        представник приймає рішення про призначення дати домашньої/виїзної гри;

-        представник приймає рішення про погодження та призначення судді на гру;

-        представник не може займати посаду керівника команди, яку він представляє, але здійснює керівництво командою у разі неможливості зв'язатися з керівником команди (вирішується обопільно с оргкомітетом);

-        представник може бути гравцем будь-якої команди;

-        представник може бути призначеним на будь-яку позицію Керівного складу команди під час матчу;

-        призначається та змінюється керівником команди в будь який момент, не враховуючи трансферного вікна.

 

Тренер - офіційна особа представляє команду під час матчу.

-        тренер може бути призначеним на будь-яку позицію Керівного складу команди під час матчу;

-        тренер може бути представником, а також гравцем будь-якої команди;

-        призначається та знімається з посади керівником команди в будь-який момент, не враховуючи трансферного вікна.

6.6

Учасниками змагань у якості гравців у складах команд можуть бути громадяни України та особи, що перебувають в Україні на законних підставах (мають вид на проживання або дозвіл на працевлаштування), досягли чотирнадцятирічного віку і внесені до заявочного аркушу команди.

6.7

Кількість осіб, які мають статус гравця в заявочному аркуші однієї команди,  повинна бути від 8 до 14 включно

6.8

Гравець, включений до Заявочного аркуша однієї з команд, не може одночасно бути вказаним, як гравець, у Заявочному аркушііншої команди.

6.9

Будь-які зміни складу гравців у Заявочному аркуші команди можливі виключно до моменту початку жеребкування.

6.10

Під час кожного конкретного матчу у кожній з команд перебувати у Змагальній/Контрольній зонізмагань можуть лише гравці та офіційні особи зі штату команди. Вони повинні бути внесені до Рахункового аркушу відповідного матчу як гравці або керівники команди.

6.10.1

Гравці повинні бути записані в Рахунковому аркуші до початку матчу в передбачених для цього спеціальних рядках.

6.10.2

Кожна команда має право призначити не більше чотирьох (4) осіб зі складу Офіційних осіб до Керівного складу команди (Головний тренер (ГТ), Помічник тренера (ПТ), лікар (Л), масажист (М)) на матч.

При цьому особи внесені у Рахунковий аркуш на поточний матч у Розділ «Керівники», можуть одночасно виконувати функцію гравця.

6.10.3

Керівники повинні бути записані в Рахунковому аркуші до початку матчу в передбачених для цього спеціальних рядках.

6.11

Якщо команда має більше 12 гравців, зареєстрованих в Рахунковому аркуші, наявність ДВОХ Ліберо обов'язково в списку команди.

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль113
ІзіТім ІзіТім112
Сахалін Сахалін000
Максимум Максимум100
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін100
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Бориспіль Бориспіль113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум101
Сахалін Сахалін100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Ангеліна Касіцька   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Світлана Дячишин   1
Оксана Бондар   1
Марія Іволгіна   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Катерина Пісна   2
Вероніка Недельченко   2
Оксана Пономарьова   2
Анастасія Поляковська   1
Олександра Коноваленкова   1
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   3
Ольга Пашицька   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2
Олександра Павлова   1