До початку 4-го Туру залишилось
01
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
3 Тур
15.11 - 19:30
Оазис-Спорт
Оазис-Спорт
:
ДЮСШ-5
ДЮСШ-5
3 0
(25:17-25:15-25:8)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
3 Тур
15.11 - 20:30
Ейс
Ейс
:
Діабаз
Діабаз
1 3
(19:25-25:14-19:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
3 Тур
16.11 - 10:30
Тріолан
Тріолан
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:20-25:21-25:17)
Локація: Курчатова 6А


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
16.11 - 16:30
ТТ (3-й тайм)
ТТ (3-й тайм)
:
Альянс
Альянс
3 1
(25:22-25:15-17:25-25:21)


---

Жінки. 3 Дивізіон
3 Тур
16.11 - 17:30
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Українка
Українка
3 2
(16:25-25:22-17:25-25:19)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
16.11 - 18:30
Пайп
Пайп
:
Олімп
Олімп
0 3
(19:25-16:25-22:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
1/8 Фіналу
17.11 - 12:30
НУФВСУ (Кліо)
НУФВСУ (Кліо)
:
Драйв
Драйв
3 2
Локація: Фізкультури 1


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
4 Етап
17.11 - 16:30
РІЧ
РІЧ
:
НАСОА
НАСОА
3 0

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Михайло Алєксєєв   1
Єгор Меледін   1
Ілля Нікіфоров   1
Владислав Петріченко   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Євген Левицький   1
Юрій Білан   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   2
Олексій Перегончук   1
Олександр Корх   1
Олександр Гакавий   1
Олександр Семченко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   2
Тарас Гоголь   1
Назар Георгіца   1
Микола Дойчев   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   2
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Юрій Матвієнко   2
Максим Андрющенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Артем Савченко   2
Генадій Деречін   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Олексій Яковлев   2
Марк Іванченко   2
Сергей Кричфалушій   2
Олександр Косаренко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Іван Осіновський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4254 
Статистика відвідувань
» 8 - Онлайн
» 11 - Сьогодні

» 1038 - Вчора
» 11 - З початку тижня
» 17850 - З початку місяця
» 200899 - З початку року
» 748851 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

18. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕБортничі-КСЛІ 2
Зої Гайдай, 10В20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІФоззі ІТ-Авиатор
Героїв оборони 18А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Альянс 2
Тараса Шевченка, 54/120:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиБориспіль-РІЧ
19. 11. 2019
Верхньоключова, 1/2619:45Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКиївський політехнік 2-Укрспецтехніка (Сокіл)
Героїв Севастополя 37А20:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиМетеор-Сахалін
20. 11. 2019
Метробудівська 5А19:45Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиМеридіан-ТС
Героїв оборони 18А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Блискавка
Тараса Шевченка, 54/120:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиЛегенда-ХімфармІнвест
21. 11. 2019
Лобановського, 619:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиІзіТім-Укрспецтехніка (Сокіл)
22. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКСЛІ 2-Брозерс
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДТТ (3-й тайм)-Ейс
Трансферне вікно. Чемпіонат і кубок
 

З 25 по 27 листопада включно відбулось трансферне вікно під час якого команда могла дозаявити до 3-х нових гравців, при цьому загальна кількість гравців не повинна перевищувати 14 чоловік.

 

Перевіряйте будь ласка склад команди !

 

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль113
ІзіТім ІзіТім112
Сахалін Сахалін000
Максимум Максимум100
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін100
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Бориспіль Бориспіль113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум101
Сахалін Сахалін100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Ангеліна Касіцька   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Світлана Дячишин   1
Оксана Бондар   1
Марія Іволгіна   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Катерина Пісна   2
Вероніка Недельченко   2
Оксана Пономарьова   2
Анастасія Поляковська   1
Олександра Коноваленкова   1
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   3
Ольга Пашицька   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2
Олександра Павлова   1