До початку 4-го Туру залишилось
01
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
3 Тур
15.11 - 19:30
Оазис-Спорт
Оазис-Спорт
:
ДЮСШ-5
ДЮСШ-5
3 0
(25:17-25:15-25:8)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
3 Тур
15.11 - 20:30
Ейс
Ейс
:
Діабаз
Діабаз
1 3
(19:25-25:14-19:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
3 Тур
16.11 - 10:30
Тріолан
Тріолан
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:20-25:21-25:17)
Локація: Курчатова 6А


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
16.11 - 16:30
ТТ (3-й тайм)
ТТ (3-й тайм)
:
Альянс
Альянс
3 1
(25:22-25:15-17:25-25:21)


---

Жінки. 3 Дивізіон
3 Тур
16.11 - 17:30
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Українка
Українка
3 2
(16:25-25:22-17:25-25:19)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
16.11 - 18:30
Пайп
Пайп
:
Олімп
Олімп
0 3
(19:25-16:25-22:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
1/8 Фіналу
17.11 - 12:30
НУФВСУ (Кліо)
НУФВСУ (Кліо)
:
Драйв
Драйв
3 2
Локація: Фізкультури 1


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
4 Етап
17.11 - 16:30
РІЧ
РІЧ
:
НАСОА
НАСОА
3 0

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Михайло Алєксєєв   1
Єгор Меледін   1
Ілля Нікіфоров   1
Владислав Петріченко   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Євген Левицький   1
Юрій Білан   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   2
Олексій Перегончук   1
Олександр Корх   1
Олександр Гакавий   1
Олександр Семченко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   2
Тарас Гоголь   1
Назар Георгіца   1
Микола Дойчев   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   2
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Юрій Матвієнко   2
Максим Андрющенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Артем Савченко   2
Генадій Деречін   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Олексій Яковлев   2
Марк Іванченко   2
Сергей Кричфалушій   2
Олександр Косаренко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Іван Осіновський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4254 
Статистика відвідувань
» 5 - Онлайн
» 5 - Сьогодні

» 1038 - Вчора
» 5 - З початку тижня
» 17844 - З початку місяця
» 200893 - З початку року
» 748845 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

Рішення Арбітражної комісії. Матч Факел - ІзіТім

Рішення Арбітражної комісії стосовно ситуації на матчі між командами Факел - ІзіТім, 2-й тур групової стадії у другому дивізіоні (21 жовтня 2018 р.)

 

Розглянувши Повідомлення/пропозицію Бородіна Костянтина та Баренбойма Льва, першого судді та другого судді матчу Факел – ІзіТім (2-й тур групової стадії у другому дивізіоні), який відбувся 21 жовтня 2018 року, щодо агресивної поведінки після матчу, щодо першого судді вищевказаного матчу, гравцями Команди Пилипенко Ігорем та Скоковим Антоном, а також беручи до уваги відомості Рахункового аркушу вищевказаного матчу, Арбітражна комісія ВИРІШИЛА: За грубе порушення офіційних Правил FIVB ‎‎‎‎‎2017-2020 та Регламенту Столичної Ліги сезону ‎‎‎‎‎2018-2019 рр., застосувати дисциплінарні санкції щодо гравців Команди ІзіТім, а саме: за агресивну поведінку після матчу дискваліфікувати Пилипенко Ігоря та Скокова Антона на наступний матч Чемпіонату, а саме матч 3-го туру групової стадії .

Це Рішення набирає чинності з моменту його прийняття та оприлюднення на офіційному сайті УКВ, оскарженню не підлягає.

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль113
ІзіТім ІзіТім112
Сахалін Сахалін000
Максимум Максимум100
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін100
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Бориспіль Бориспіль113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум101
Сахалін Сахалін100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Ангеліна Касіцька   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Світлана Дячишин   1
Оксана Бондар   1
Марія Іволгіна   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Катерина Пісна   2
Вероніка Недельченко   2
Оксана Пономарьова   2
Анастасія Поляковська   1
Олександра Коноваленкова   1
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   3
Ольга Пашицька   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2
Олександра Павлова   1