---

1 Етап. Жінки. Чемпіонат "Столичний" 2019
Раунд 1
25.05 - 09:30
Барбулат - Фрейло
Барбулат - Фрейло
:
Лисенко - Соломянюк
Лисенко - Соломянюк
2 0
(21:6-21:7)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

25.05 - 09:30
Лащенко - Нагорна
Лащенко - Нагорна
:
Лисенко - Слабоуз
Лисенко - Слабоуз
2 0
(21:10-21:6)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

25.05 - 09:30
Молканова - Поволяшко
Молканова - Поволяшко
:
Середа - Симоненко
Середа - Симоненко
2 1
(21:18-15:21-15:13)
Локація: Корт №1 - X-Park


---

Раунд 2
25.05 - 10:15
Борисенко - Коровіна
Борисенко - Коровіна
:
Кулинич - Кухтик
Кулинич - Кухтик
2 1
(21:19-21:23-19:17)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Раунд 1
25.05 - 10:15
Черемуха - Щербіна
Черемуха - Щербіна
:
Ковальчук - Палковська
Ковальчук - Палковська
0 2
(13:21-19:21)
Локація: Корт №2 - X-Park




---

Раунд 2
25.05 - 11:00
Ващенко - Мазур
Ващенко - Мазур
:
Барбулат - Фрейло
Барбулат - Фрейло
2 0
(21:10-21:10)
Локація: Корт №5 - X-Park












---

Iгри за 17 мiсце (Looser)
25.05 - 13:20
Григор'єва - Ювхимець
Григор'єва - Ювхимець
:
Барбулат - Фрейло
Барбулат - Фрейло
1 2
(21:18-19:21-14:16)
Локація: Корт №1 - X-Park












---

Раунд 3 (Winner)
25.05 - 14:10
Косяк - Пересада
Косяк - Пересада
:
Головченко - Франк
Головченко - Франк
2 0
(21:19-21:17)
Локація: Корт №2 - X-Park








---

Iгри за 13 мiсце (Looser)
25.05 - 15:00
Кальченко - Корчевська
Кальченко - Корчевська
:
Молканова - Поволяшко
Молканова - Поволяшко
2 0
(21:17-21:13)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

25.05 - 15:00
Васільєва - Полушкіна
Васільєва - Полушкіна
:
Лащенко - Нагорна
Лащенко - Нагорна
1 2
(18:21-21:16-11:15)
Локація: Корт №3 - X-Park


---

25.05 - 15:50
Середа - Симоненко
Середа - Симоненко
:
Кулинич - Кухтик
Кулинич - Кухтик
2 1
(21:18-16:21-15:11)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

25.05 - 15:50
Щекота - Щемельова
Щекота - Щемельова
:
Барбулат - Фрейло
Барбулат - Фрейло
2 0
(21:16-21:12)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Раунд 4 (Winner)
25.05 - 15:50
Косяк - Пересада
Косяк - Пересада
:
Затилкіна - Черненко
Затилкіна - Черненко
2 0
(21:18-26:24)
Локація: Корт №1 - X-Park


---

Iгри за 9 мiсце (Looser)
25.05 - 16:40
Кальченко - Корчевська
Кальченко - Корчевська
:
Довгопол - Негребецька
Довгопол - Негребецька
0 2
(18:21-16:21)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

25.05 - 16:40
Лащенко - Нагорна
Лащенко - Нагорна
:
Борисенко - Коровіна
Борисенко - Коровіна
1 2
(23:25-21:17-8:15)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

Раунд 4 (Winner)
25.05 - 16:40
Ващенко - Мазур
Ващенко - Мазур
:
Безпалько - Чекмарьова
Безпалько - Чекмарьова
0 2
(15:21-13:21)
Локація: Корт №1 - X-Park


---

Iгри за 9 мiсце (Looser)
25.05 - 17:30
Щекота - Щемельова
Щекота - Щемельова
:
Головченко - Франк
Головченко - Франк
1 2
(11:21-21:19-14:16)
Локація: Корт №2 - X-Park




---

Iгри за 7 мiсце (Looser)
25.05 - 18:30
Борисенко - Коровіна
Борисенко - Коровіна
:
Довгопол - Негребецька
Довгопол - Негребецька
1 2
(13:21-21:19-15:17)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

25.05 - 18:30
Рилова - Ярошевська
Рилова - Ярошевська
:
Головченко - Франк
Головченко - Франк
2 1
(21:17-17:21-15:10)
Локація: Корт №1 - X-Park

ʳ

 3966 
» 1 -
» 24 -

» 690 -
» 2576 -
» 6287 -
» 78493 -
» 626445 -
» - 1555 (08.10.2018)

.

26. 05. 2019
1 - X-Park10:001 . Ƴ. "" 2019 - - -
2 - X-Park10:001 . Ƴ. "" 2019 - - -
. -

24 . .

.

.

6 4


  :

 

 

 

1 :

, , , ³

 

2 :

, , ,

 

3 :

, , , ˳ ³, ³

 

 

 

:

 

 

1 :

, , , , , , ˺

 

2 «» :

, , ,

 

3 «» :

ϳ, , ,

 

˳ 2018-2019

1 .
   
г г
³ ³
2 .
   
ҳ ҳ
- -
˳ ` ˳ `
 2 2
` `
  2 2
11 
3 .
   
- -
  () ()
˲ 1 ˲ 1
 . .. . ..
 (3- ) (3- )
11 
13 
15 
16 
17 
- -
19   2 2
4 .
   
˲ 2 ˲ 2
ij ij
̳ ̳
11 
14 
17 
- -
22   2 2
˲ 3 ˲ 3
25 
Ƴ . 1
   
ճ ճ
ʲ-97 ʲ-97
- -
- -
- -10 - -10
Ƴ . 2
   
 - -
̳ͳ ̳ͳ
˳ ` ˳ `
11 
Ƴ . 3
   
³ ³
 . .. . ..
-5 -5
- -
11