До початку 5-го Туру залишилось
11
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
4 Тур
19.11 - 19:45
Київський політехнік 2
Київський політехнік 2
:
Укрспецтехніка (Сокіл)
Укрспецтехніка (Сокіл)
1 3
(25:23-13:25-14:25-18:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1/8 Фіналу
19.11 - 20:00
Метеор
Метеор
:
Сахалін
Сахалін
3 0
(25:12-25:22-25:17)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
3 Тур
19.11 - 20:30
Ірпінь
Ірпінь
:
Коло друзів
Коло друзів
2 3
(25:23-25:16-22:25-19:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
20.11 - 19:45
Меридіан
Меридіан
:
ТС
ТС
3 1


---

Кубок Столичної Ліги - Жінки
1/4 Фіналу
20.11 - 20:30
Легенда
Легенда
:
ХімфармІнвест
ХімфармІнвест
3 0
(25:19-25:19-25:13)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
21.11 - 19:30
ІзіТім
ІзіТім
:
Укрспецтехніка (Сокіл)
Укрспецтехніка (Сокіл)
3 2

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Михайло Алєксєєв   1
Юрій Козій   1
Єгор Меледін   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Євген Левицький   2
Дмитро Кухтик   2
Богдан Сорока   1
Денис Кабанов   1
Ігор Кузьмич   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   2
Антон Дідик   2
Олексій Перегончук   1
Олександр Корх   1
Костянтин Жилінський   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Юрій Дмитраш   2
Іван Кубрак   2
Тарас Гоголь   1
Назар Георгіца   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   2
Олександр Степанов   2
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Михайло Гапонюк   2
Євген Ваценко   2
Іван Захарчук   2
Олександр Єременко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Артем Савченко   3
Микита Здольник   2
Сергій Холодний   2
Максим Шляхов   2
Генадій Деречін   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Орест Харченко   3
Максим Кеда   3
Олексій Яковлев   2
Марк Іванченко   2
Сергей Кричфалушій   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   3
Олексій Глуховський   2
Іван Осіновський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4254 
Статистика відвідувань
» 12 - Онлайн
» 459 - Сьогодні

» 940 - Вчора
» 4985 - З початку тижня
» 22824 - З початку місяця
» 205873 - З початку року
» 753825 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

22. 11. 2019
Героїв Севастополя 37А20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕКСЛІ 2-Брозерс
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДТТ (3-й тайм)-Ейс
23. 11. 2019
Немішаєве - Шкільна 111:00Жінки. 3 ДивізіонКрилаті Фурії-ККЛП-Метеор
Шалетт, 1А11:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВМіНі-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
12:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиКІЙ-97-АзАрт
Героїв Дніпра, 10Б13:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиКерлам-Літаючий м`яч
14:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КДЮСШ Ірпінь-ДЮСШ-10
Обухів - Київська 11718:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖККПК-Обухів-Восход
24. 11. 2019
Героїв Дніпра, 10Б10:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІТрент-Гамбіт
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 1 Дивізіон - Група АІнваспорт-Метеор-Легенда
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-Віва
15:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БМаксимум-Бориспіль
Юності, 316:30Жінки. 3 ДивізіонУкраїнка-КаМоН
Бровари - Володимира Великого 617:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІРейвенс-Авиатор
Українка - Дніпровський 1418:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІУкраїнка-СІТІ-ДКС
25. 11. 2019
Маяковського, 21Г20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІКофейня-М-ТІМ
Донецька 2520:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДДіабаз-НАСОА
Маршала Тимошенко, 13Б20:30Жінки. 3 ДивізіонЮнікорн-ККПК-Обухів
Героїв оборони 18А20:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиКоло друзів-Вектор
26. 11. 2019
19:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БІзіТім-Сахалін
Туманяна, 220:15Жінки. 1 Дивізіон - Група БДрайв-АйФлай
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕТНТ-Укргідроенерго
Шалетт, 1А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖШалетт-Пайп
Юності, 320:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУКР Інтер-Інвест-Пандора
Київ. «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2018»

01-02 вересня 2018 року на майданчиках оздоровчо-спортивного комплексу «OLMECA» та стадіону МОЛОДІЖНИЙ (Гідропарк, м. Київ)  проведено Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу серед змішаних пар (мікст-формат):

«МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2018»

 

Розклад та результати матчів

 

Звіт турніру

 

«МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2018» - ЗВІТ

01-02.09.2018 р. у столичному Гідропарку на майданчиках пляжно-спортивного комплексу Olmeca Plage відбувся вже 4-й щорічний турнір: «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка» - Відкритий кубок м. Києва з волейболу пляжного серед змішаних пар (мікст-формат).

У турнірі взяли участь 16 команд, що змагалися згідно РЕГЛАМЕНТУ за формулою Doubleelimination (до 2-х поразок, сітка-16).

Судді: АртемЗгарбул, Євген Рулько, Аліса Васильєва, Артем Клокун, Максим Остапчук.

Оргкомітет: Олександр Мартиненко (голова), Марія Мартиненко (секретар), Майя Авраменко, Анастасія Мартиненко.

 

 

 

 

ПАРТНЕРИ ТУРНІРУ:

- Olmeca Plage

- MACRON

- SDM-Pharma

- Miltonia Pharma - www.ortho.miltonia.ua , www.miltonia.ua

- RIDER

- Українська конфедерація волейболу

- Київська спортивна міська федерація пляжного та класичного волейболу

- Київська федерація волейболу

- Олександр Ґудзь

- Павло Демиденко (ТОВ "ДАХСЕРВІС")

- Андрій Параніч ("Юридичне бюро Андрія Параніча")

- Олександр Самсонюк (ФВУ)

- Володимир Куценко

- Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

- ТОВ "КЛІМАТТЕХ" (кліматична техніка)

- Гурт « JOIRA »

Учасників та гостей турніру привітла родина героя: тато - Володимир, мама - Лілія та сестра - Соломія.

 

Досить рівний за силою склад команд-учасниць зумовив жорстку конкуренцію чи не в кожному матчі! Затято боролися і юні дебютанти (наймолодша пара турніру: Анастасія Лайшева - Дмитро Сківка - в сумі всього 30 років на двох!) і знані майстри (найдосвідченіша пара турніру: Наталія Гримуд - Антон Скоков). Дебют Тетяни Гращенко, яка вже майже десять років працює та мешкає в китайському Шеньчжені, надав турніру неформального міжнародного статусу. Не обійшлося і без несподіванок! Головні фаворити - чинні володарі Кубку, переможці завершального етапу сезону чемпіонату «СТОЛИЧНИЙ - 2018» у мікст-форматі - були відправлені до «лузерської» частини сітки вже в другому турі створеною лише цього сезону командою Гращенко-Алєксєєв! І до фіналу фаворитам довелося пройти максимально довгий турнірний шлях... Дуже близьким до повторення тріумфу у 1-му МЕМОРІАЛІ був Яків Янішевський з юною Оленою Головченко у складі новоствореної команди. Якоїсь дещиці їм не вистачило у феєричному півфіналі проти фаворитів (Щекота-Щекота) - 24:26 у третій партії! А вже у матчі за «бронзу» свої найкращі якості в красивій боротьбі змогла проявити команда-відкриття турніру - Яна Негребецька - Богдан Половінський: 2-1 (21:17, 23:25, 15:10). У «золотому» ж фіналі головним фаворитам вдалося взяти реванш у своїх єдиних кривдників (Гращенко-Алєксєєв). Таким чином Вікторія та Дмитро Щекоти - триразові володарі Кубку м. Києва «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка»!

Вболівальників протягом змагань розважила лотерея від представників компанії Miltonia Pharma, спеціальний конкурс з призами від партнерів турніру, і вочевидь найбільше - виступ вже улюбленого музичного гурту «JOIRA», що став своєрідним символом цих щорічних змагань.

Вітаємо переможців! Дякуємо учасникам за красиву та самовіддану гру!

Особлива подяка - команді пляжно-спортивного комплексу Olmeca Plage за злагоджену фахову роботу!

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ:

01-02.09.18. «МЕМОРІАЛ В. Юричка»

ПІДСУМОК

№ п/п

Гравець

МІСЦЕ

рейтинг команди

індиві-дуальний рейтинг

1

Щекота Вікторія

1

32

16

Щекота Дмитро

16

2

Гращенко Тетяна

2

28

14

Алєксєєв Михайло

14

3

Негребецька Яна

3

24

12

Половінський Богдан

12

4

Головченко Олена

4

20

10

Янішевський Яків

10

5

Пересада Вероніка

5-6

18

9

Гольонко Андрій

9

6

Братчик Ганна

5-6

18

9

Федянін Ігор

9

7

Якимчук Олена

7-8

16

8

Кубрак Іван

8

8

Куркина Олена

7-8

16

8

Воронкин Олег

8

9

Щемельова Євгенія

9-12

14

7

Фесенко Микола

7

10

Котелянець Ніна

9-12

14

7

Кальченко Олександр

7

11

Сухіх Аліса

9-12

14

7

Зімон Олег

7

12

Григоренко Євгенія

9-12

14

7

Романенко Роман

7

13

Лайшева Анастасія

13-16

12

6

Сківка Дмитро

6

14

Онопрійчук Тетяна

13-16

12

6

Меледін Єгор

6

15

Гримуд Наталія

13-16

12

6

Скоков Антон

6

16

Ващенко Ірина

13-16

12

6

Кузьмич Ігор

6

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ детально

Перелік основних посилань на ФОТО-ВІДЕО-матеріали з турніру «Меморіал Володимира Юричка- 2018»:

- сюжет в СТН (ТРК Київ, 02.09.18) 

- професійні фото, у найкращій якості

- професійні фото на ФОТОГУГЛі

- професійні фото (організаційна частина) в альбомі на FB

- професійні фото (ігрова частина) в альбомі на FB

- ВІДЕО і фото

- сторінка ПОДІЇ "МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2018. Кубок Києва, пляжний волейбол" у FB

 

Фото (з окремої папки).

...

 

Відео (з «ВІДЕО і фото» за посиланням з вищенаведеного переліку):

V80902-120535 Щекота - Головченко 24-24!

V80902-142327 за 3-тє_25-23 1-1 за партіями!!

V80902-150650 фінал_13-9!!

V80902-130108 JOIRA_Я на небі!!!


 


 
   
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   

  

Регламент змагань

 

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль113
Сахалін Сахалін113
ІзіТім ІзіТім112
Максимум Максимум100
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін213
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум301
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Бориспіль Бориспіль113
РІЧ РІЧ113
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Олена Татарина   1
Яна Негребецька   1
Ганна Братчик   1
Ангеліна Касіцька   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Яна Савочкіна   2
Яна Протункевич   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Світлана Дячишин   1
Оксана Бондар   1
Марія Іволгіна   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Катерина Пісна   2
Вероніка Недельченко   2
Оксана Пономарьова   2
Оксана Афанасьєва   2
Анастасія Поляковська   1
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   3
Ольга Пашицька   2
Наталія Подойко   2
Олександра Крушинська   2
Євгенія Рибіцька   2