Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Розклад і результати матчів

1 Тур (02/10/2021 - 13/10/2021)
05. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  19:30    ККПККПК-Обухів-БагБагіра3:1 (15:25-25:16-25:21-26:24) Звіт гри Костянтин Бородін
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ІмпIмпульс-ЮніЮнікорн3:0 (25:21-29:27-28:26) Звіт гри Катерина Коваленко
Не грають: Ака Академка
вгору
2 Тур (12/10/2021 - 22/10/2021)
19. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  19:30    БагБагіра-ІмпIмпульс2:3 (25:22-25:23-15:25-16:25-14:16) Звіт гри Марко Іванченко
09. 12. 2021
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ЮніЮнікорн-АкаАкадемка3:2 (24:26-27:25-16:25-25:11-15:10) Звіт гри Оксана Кардашева
Не грають: ККП ККПК-Обухів
вгору
3 Тур (01/12/2021 - 10/12/2021)
23. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  19:30    АкаАкадемка-БагБагіра2:3 (20:25-25:18-26:24-22:25-10:15) Звіт гри Костянтин Бородін
29. 10. 2021
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ІмпIмпульс-ККПККПК-Обухів3:1 (25:22-25:27-25:11-25:13) Звіт гри Олексій Жабський
Не грають: Юні Юнікорн
вгору
4 Тур (11/12/2021 - 20/12/2021)
14. 12. 2021
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  19:30    БагБагіра-ЮніЮнікорн3:1 (26:24-25:15-23:25-25:19) Звіт гри Лев Баренбойм
19. 12. 2021
Показати інформацію Обухів - Київська вул., 117  18:00    ККПККПК-Обухів-АкаАкадемка1:3 (19:25-18:25-25:20-21:25) Звіт гри Богдан Давидчук
Не грають: Імп Iмпульс
вгору
5 Тур (21/12/2021 - 30/12/2021)
26. 12. 2021
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  19:30    АкаАкадемка-ІмпIмпульс1:3 (25:18-19:25-23:25-21:25) Звіт гри Ірина Ярмолюк
29. 12. 2021
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ЮніЮнікорн-ККПККПК-Обухів3:2 (25:27-19:25-25:22-25:22-15:4) Звіт гри Наталія Гримуд
Не грають: Баг Багіра
вгору
6 Тур (10/01/2022 - 17/01/2022)
14. 01. 2022
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  19:30    БагБагіра-ККПККПК-Обухів3:1 (29:27-22:25-25:19-25:22) Звіт гри Оксана Кардашева
17. 01. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ЮніЮнікорн-ІмпIмпульс0:3 (15:25-20:25-25:27) Звіт гри Оксана Кардашева
Не грають: Ака Академка
вгору
7 Тур (18/01/2022 - 25/01/2022)
25. 01. 2022
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ІмпIмпульс-БагБагіра3:0 (25:11-25:15-25:22) Звіт гри Ростислав Андрусенко
29. 01. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  17:30    АкаАкадемка-ЮніЮнікорн0:3 (24:26-14:25-12:25) Звіт гри Тетяна Плєтньова
Не грають: ККП ККПК-Обухів
вгору
8 Тур (26/01/2022 - 03/02/2022)
01. 02. 2022
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  19:30    БагБагіра-АкаАкадемка3:2 (25:20-16:25-16:25-25:17-15:6) Звіт гри Марко Іванченко
04. 02. 2022
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ККПККПК-Обухів-ІмпIмпульс0:3 (18:25-19:25-17:25) Звіт гри Ярослав Сопронюк
Не грають: Юні Юнікорн
вгору
9 Тур (04/02/2022 - 11/02/2022)
10. 02. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ЮніЮнікорн-БагБагіра0:3 (17:25-18:25-23:25) Звіт гри Антон Григоренко
19. 02. 2022
Героїв Дніпра вул., 10Б  17:30    АкаАкадемка-ККПККПК-Обухів3:0 (25:14-25:16-25:2) Звіт гри Аліса Васільєва
Не грають: Імп Iмпульс
вгору
10 Тур (12/02/2022 - 19/02/2022)
17. 02. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ККПККПК-Обухів-ЮніЮнікорн2:3 (25:19-24:26-25:20-19:25-12:15) Звіт гри Марко Іванченко
18. 02. 2022
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ІмпIмпульс-АкаАкадемка3:1 (19:25-25:16-25:19-25:9) Звіт гри Мирон Орлов
Не грають: Баг Багіра
вгору
Немає призначених матчів!
вгору