Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І

1 Тур (02/10/2021 - 11/10/2021)
03. 10. 2021
Показати інформацію Українка - Дніпровський пр-кт., 14  18:00    УкрУкраїнка-СІТІ-КЛНКалинівка1:3 (:) (19:25-18:25-25:22-17:25) Звіт гри Богдан Давидчук
08. 10. 2021
Показати інформацію зал не афішується  20:30    ПОЗПаркові Озера-СПРСпарта2:3 (2:3) (21:25-25:22-25:16-13:25-15:17) Звіт гри Ростислав Андрусенко
09. 10. 2021
Показати інформацію Обухів - Осипенко вул., 22  18:30    ФасФастів-ЮпіЮпітер Обухів1:3 (1:3) (7:25-25:20-18:25-13:25) Звіт гри Ігор Рибалко
10. 10. 2021
Показати інформацію Вишневе - Машинобудівників вул., 3  12:30    СурСурикат-КонКондор3:0 (3:0) (25:15-25:21-25:12) Звіт гри Катерина Коваленко
Повітрофлотський пр-кт., 35  18:30    ПраПрайд-СпаСпаркс3:0 (3:0) (25:20-25:15-25:15) Звіт гри Катерина Коваленко
вгору
2 Тур (12/10/2021 - 22/10/2021)
16. 10. 2021
Показати інформацію Вишневе - Машинобудівників вул., 3  17:00    СурСурикат-УкрУкраїнка-СІТІ3:0 (3:0) (25:14-25:23-25:18) Звіт гри Оксана Кардашева
17. 10. 2021
Показати інформацію зал не афішується  11:00    СпаСпаркс-ПОЗПаркові Озера2:3 (2:3) (25:20-18:25-25:19-21:25-10:15-10:15) Звіт гри Валерія Дувінг
Показати інформацію Обухів - Осипенко вул., 22  18:30    ЮпіЮпітер Обухів-ПраПрайд1:3 (1:3) (17:25-20:25-25:17-17:25) Звіт гри Тетяна Плєтньова
19. 10. 2021
Показати інформацію зал не афішується  20:00    КЛНКалинівка-ФасФастів3:1 (3:1) (25:22-18:25-25:18-26:24) Звіт гри Ігор Лазнюк
21. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  20:30    КонКондор-СПРСпарта0:3 (0:3) (13:25-21:25-15:25) Звіт гри Оксана Кардашева
вгору
3 Тур (01/12/2021 - 10/12/2021)
26. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Сталінграду вул., 58Б  20:30    УкрУкраїнка-СІТІ-КонКондор3:0 (3:0) (25:21-25:8-25:12) Звіт гри Ігор Лазнюк
Показати інформацію Бойчука вул., 32  20:30    СПРСпарта-СпаСпаркс3:0 (3:0) (16:25-12:25-23:25) Звіт гри Мирон Орлов
28. 10. 2021
Показати інформацію Вишневе - Машинобудівників вул., 3  20:00    ФасФастів-СурСурикат0:3 (0:3) (21:25-17:25-29:31) Звіт гри Ігор Лазнюк
29. 10. 2021
Показати інформацію Повітрофлотський пр-кт., 35  18:30    ПраПрайд-КЛНКалинівка1:3 (1:3) (25:20-17:25-15:25-23:25) Звіт гри Артем Згарбул
31. 10. 2021
Показати інформацію зал не афішується  15:00    ПОЗПаркові Озера-ЮпіЮпітер Обухів3:2 (3:2) (25:20-22:25-25:15-32:34-15:6-15:6) Звіт гри Ігор Рибалко
вгору
4 Тур (11/12/2021 - 20/12/2021)
Матчі
- -- : --  СурСурикат-ПраПрайд-:- (:)
- -- : --  УкрУкраїнка-СІТІ-ФасФастів-:- (:)
- -- : --  ЮпіЮпітер Обухів-СПРСпарта-:- (:)
- -- : --  КЛНКалинівка-ПОЗПаркові Озера-:- (:)
- -- : --  КонКондор-СпаСпаркс-:- (:)
вгору
5 Тур (21/12/2021 - 30/12/2021)
Матчі
- -- : --  ФасФастів-КонКондор-:- (:)
- -- : --  ПраПрайд-УкрУкраїнка-СІТІ-:- (:)
- -- : --  ПОЗПаркові Озера-СурСурикат-:- (:)
- -- : --  СПРСпарта-КЛНКалинівка-:- (:)
- -- : --  СпаСпаркс-ЮпіЮпітер Обухів-:- (:)
вгору
6 Тур (10/01/2022 - 17/01/2022)
Матчі
- -- : --  СурСурикат-СПРСпарта-:- (:)
- -- : --  УкрУкраїнка-СІТІ-ПОЗПаркові Озера-:- (:)
- -- : --  ФасФастів-ПраПрайд-:- (:)
- -- : --  КЛНКалинівка-СпаСпаркс-:- (:)
- -- : --  КонКондор-ЮпіЮпітер Обухів-:- (:)
вгору
7 Тур (18/01/2022 - 25/01/2022)
Матчі
- -- : --  ПраПрайд-КонКондор-:- (:)
- -- : --  ПОЗПаркові Озера-ФасФастів-:- (:)
- -- : --  СПРСпарта-УкрУкраїнка-СІТІ-:- (:)
- -- : --  СпаСпаркс-СурСурикат-:- (:)
- -- : --  ЮпіЮпітер Обухів-КЛНКалинівка-:- (:)
вгору
8 Тур (26/01/2022 - 03/02/2022)
Матчі
- -- : --  СурСурикат-ЮпіЮпітер Обухів-:- (:)
- -- : --  УкрУкраїнка-СІТІ-СпаСпаркс-:- (:)
- -- : --  ФасФастів-СПРСпарта-:- (:)
- -- : --  ПраПрайд-ПОЗПаркові Озера-:- (:)
- -- : --  КонКондор-КЛНКалинівка-:- (:)
вгору
9 Тур (04/02/2022 - 11/02/2022)
Матчі
- -- : --  ПОЗПаркові Озера-КонКондор-:- (:)
- -- : --  СПРСпарта-ПраПрайд-:- (:)
- -- : --  СпаСпаркс-ФасФастів-:- (:)
- -- : --  ЮпіЮпітер Обухів-УкрУкраїнка-СІТІ-:- (:)
- -- : --  КЛНКалинівка-СурСурикат-:- (:)
вгору
10 Тур (12/02/2022 - 19/02/2022)
Немає призначених матчів!
вгору
Немає призначених матчів!
вгору