Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В

1 Тур (02/10/2021 - 11/10/2021)
05. 10. 2021
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ТСТС-БорБортничі2:3 (2:3) (23:25-25:22-25:14-19:25) Звіт гри Марія Боднар
07. 10. 2021
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    КПКиївський політехнік-НУ1НУБіП0:3 (0:3) (19:25-18:25-13:25) Звіт гри Олексій Руденко
10. 10. 2021
Показати інформацію Боярка - Молодіжна вул., 76  17:30    НейНейротрек-БояБоярка3:0 (3:0) (25:18-25:21-25:21) Звіт гри Наталія Гримуд
вгору
2 Тур (12/10/2021 - 22/10/2021)
12. 10. 2021
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  20:30    БорБортничі-НейНейротрек2:3 (2:3) (25:21-25:23-23:25-18:25-9:15) Звіт гри Артем Згарбул
16. 10. 2021
Показати інформацію Героїв оборони вул., 18А  17:30    НУ1НУБіП-ТСТС3:0 (3:0) (26:24-25:15-25:13) Звіт гри Олексій Руденко
23. 10. 2021
Показати інформацію Боярка - Молодіжна вул., 76  15:30    БояБоярка-КПКиївський політехнік3:1 (3:1) (25:19-20:25-25:21-25:23) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
3 Тур (01/12/2021 - 10/12/2021)
26. 10. 2021
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    КПКиївський політехнік-НейНейротрек3:0 (3:0) (25:23-25:11-25:19) Звіт гри Артем Згарбул
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ТСТС-БояБоярка2:3 (2:3) (25:20-20:25-25:15-15:25-10:15) Звіт гри Олексій Руденко
27. 10. 2021
Показати інформацію Героїв оборони вул., 18А  20:00    НУ1НУБіП-БорБортничі2:3 (2:3) (25:12-20:25-22:25-25:22-14:16) Звіт гри Богдан Давидчук
вгору
4 Тур (11/12/2021 - 20/12/2021)
12. 12. 2021
Показати інформацію зал не афішується  17:30    БояБоярка-НУ1НУБіП0:3 (0:3) (18:25-20:25-19:25) Звіт гри Аліса Васільєва
14. 12. 2021
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    КПКиївський політехнік-БорБортничі3:0 (3:0) (25:17-25:21-26:24) Звіт гри Олексій Руденко
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    НейНейротрек-ТСТС3:0 (3:0) (26:24-25:20-25:22) Звіт гри Аліса Васільєва
вгору
5 Тур (21/12/2021 - 30/12/2021)
19. 12. 2021
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  17:30    БорБортничі-БояБоярка3:0 (3:0) (25:20-25:23-25:16) Звіт гри Валерія Дувінг
21. 12. 2021
Показати інформацію Героїв оборони вул., 18А  20:00    НУ1НУБіП-НейНейротрек3:1 (3:1) (24:26-25:20-25:13-25:15) Звіт гри Богдан Давидчук
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ТСТС-КПКиївський політехнік1:3 (1:3) (25:16-20:25-17:25-21:25) Звіт гри Марія Боднар
вгору
6 Тур (10/01/2022 - 17/01/2022)
13. 01. 2022
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  20:30    БорБортничі-ТСТС3:0 (3:0) (25:16-25:21-26:24) Звіт гри Максим Федоров
16. 01. 2022
Показати інформацію Боярка - Молодіжна вул., 76  17:30    БояБоярка-НейНейротрек1:3 (1:3) (23:25-27:25-21:25-24:26) Звіт гри Максим Остапчук
18. 01. 2022
Показати інформацію Героїв оборони вул., 18А  20:30    НУ1НУБіП-КПКиївський політехнік2:3 (2:3) (25:23-15:25-23:25-25:20-13:15) Звіт гри Ірина Ярмолюк
вгору
7 Тур (18/01/2022 - 25/01/2022)
20. 01. 2022
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    КПКиївський політехнік-БояБоярка3:0 (3:0) (32:30-25:21-25:23) Звіт гри Артем Згарбул
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  20:30    НейНейротрек-БорБортничі3:0 (3:0) (25:15-25:17-25:20) Звіт гри Олексій Жабський
25. 01. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    ТСТС-НУ1НУБіП0:3 (:) (17:25-18:25-21:25) Звіт гри Олександр Терновий
вгору
8 Тур (26/01/2022 - 03/02/2022)
01. 02. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  20:30    БояБоярка-ТСТС3:0 (3:0) (26:24-25:13-25:16) Звіт гри Олексій Руденко
03. 02. 2022
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  20:30    БорБортничі-НУ1НУБіП3:0 (3:0) (25:20-25:21-25:20) Звіт гри Олександр Терновий
15. 02. 2022
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    НейНейротрек-КПКиївський політехнік1:3 (1:3) (24:26-25:23-18:25-26:28) Звіт гри Мирон Орлов
вгору
9 Тур (04/02/2022 - 11/02/2022)
07. 02. 2022
Показати інформацію Героїв оборони вул., 18А  19:30    НУ1НУБіП-БояБоярка3:0 (3:0) (27:25-25:16-26:24) Звіт гри Мирон Орлов
10. 02. 2022
Показати інформацію Євгена Харченка вул., 23Б  20:30    БорБортничі-КПКиївський політехнік2:3 (2:3) (25:21-25:18-23:25-19:25-7:15) Звіт гри Олексій Руденко
19. 02. 2022
Показати інформацію Героїв Дніпра вул., 10Б  15:30    ТСТС-НейНейротрек0:3 (0:3) (21:25-19:25-20:25) Звіт гри Аліса Васільєва
вгору
10 Тур (12/02/2022 - 19/02/2022)
Матчі
- -- : --  НейНейротрек-НУ1НУБіП0:3 (:)Неявка команды Нейротрек
17. 02. 2022
Показати інформацію Верхньоключова вул., 1/26  19:30    КПКиївський політехнік-ТСТС3:0 (3:0) (25:17-25:22-25:21) Звіт гри Богдан Давидчук
Показати інформацію Боярка - Молодіжна вул., 76  19:30    БояБоярка-БорБортничі3:1 (3:1) Звіт гри Василь Вознюк
вгору
Немає призначених матчів!
вгору