Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 257 - Сьогодні

» 492 - Вчора
» 3607 - З початку тижня
» 8829 - З початку місяця
» 8829 - З початку року
» 1078364 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д

1 Тур (10/10/2020 - 22/10/2020)
13. 10. 2020
Показати інформацію Бортничі - Євгена Харченка 23Б  20:30    БорБортничі-ДжоДжокер3:0 (:) (25:15-25:22-25:16) Звіт гри Артем Згарбул
16. 10. 2020
Показати інформацію Маяковського, 21Г  20:00    ЕйсЕйс-ФакФакел3:0 (:) (25:18-26:24-25:13) Звіт гри Мирон Орлов
18. 10. 2020
Показати інформацію Бровари - Гагаріна 23А  18:30    БроБрозерс-УСТУкрспецтехніка3:1 (:) (25 :21-25:23-21:25-27:25) Звіт гри Оксана Кардашева
19. 10. 2020
Показати інформацію Зої Гайдай, 10В  20:00    ВатВатага-ФозФоззі ІТ3:1 (:) (18:25-25:21-25:12-25:15) Звіт гри Ярослав Сопронюк
21. 10. 2020
Показати інформацію Героїв оборони 18А  20:30    НУ2НУБіП 2-ВосВосход0:3 (:) (22:25-26:28-24:26) Звіт гри Мирон Орлов
вгору
2 Тур (23/10/2020 - 04/11/2020)
31. 10. 2020
Показати інформацію Бойчука 32  17:30    ВосВосход-ВатВатага3:1 (:) (12:25-25:21-25:13-25:23) Звіт гри Олексій Жабський
03. 11. 2020
Показати інформацію Оболонский пр-т 16Д  20:00    УСТУкрспецтехніка-НУ2НУБіП 23:2 (:) (25:14-23:25-16:25-25:14-15:11) Звіт гри Олексій Руденко
Показати інформацію с. Новосілки - Нова,1  20:00    ДжоДжокер-БроБрозерс1:3 (:) (25:17-19:25-16:25-22:25) Звіт гри Валерія Дувінг
Показати інформацію Маяковського, 21Г  20:30    ЕйсЕйс-БорБортничі1:3 (:) (21:25-21:25-25:17-23:25) Звіт гри Катерина Коваленко
11. 12. 2020
Показати інформацію Оболонский пр-т 16Д  20:00    ФакФакел-ФозФоззі ІТ1:3 (:) (17:25-25:17-23:25-25:27) Звіт гри Мирон Орлов
вгору
3 Тур (03/12/2020 - 12/12/2020)
12. 11. 2020
Показати інформацію Бровари - Гагаріна 23А  20:30    БроБрозерс-ЕйсЕйс0:3 (:) (23:25-24:26-26:28) Звіт гри Мирон Орлов
03. 12. 2020
Показати інформацію Бортничі - Євгена Харченка 23Б  20:30    БорБортничі-ФакФакел1:3 (:) (25:7-16:25-20:25-17:25) Звіт гри Артем Згарбул
07. 12. 2020
Показати інформацію зал не афішується  20:00    ФозФоззі ІТ-ВосВосход0:3 (:) (17:25-21:25-18:25) Звіт гри Марія Боднар
11. 12. 2020
Показати інформацію Промислова, 1  20:00    ВатВатага-УСТУкрспецтехніка1:3 (:) (24:26-23:25-25:13-23:25) Звіт гри Євгенія Щемельова
12. 12. 2020
Показати інформацію Героїв оборони 18А  11:30    НУ2НУБіП 2-ДжоДжокер3:2 (:) (25:20-20:25-25:22-22:25-16:14) Звіт гри Мирон Орлов
вгору
4 Тур (13/12/2020 - 23/12/2020)
12. 12. 2020
Показати інформацію Бойчука 32  17:30    ФакФакел-ВосВосход1:3 (:) (25:20-25:27-21:25-17:25) Звіт гри Аліса Васільєва
15. 12. 2020
Показати інформацію Маяковського, 21Г  20:30    ЕйсЕйс-НУ2НУБіП 23:0 (:) (25:23-25:19-25:20) Звіт гри Мирон Орлов
Показати інформацію Бортничі - Євгена Харченка 23Б  20:30    БорБортничі-БроБрозерс1:3 (:) (25:20-22:25-21:25-17:25) Звіт гри Валерія Дувінг
22. 12. 2020
Показати інформацію с. Новосілки - Нова,1  19:30    ДжоДжокер-ВатВатага0:3 (:) (14:25-12:25-20:25) Звіт гри Володимир Сіроклин
Показати інформацію Оболонский пр-т 16Д  20:00    УСТУкрспецтехніка-ФозФоззі ІТ3:1 (:) (25:20-22:25-25:20-25:22) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
5 Тур (21/12/2020 - 30/12/2020)
Матчі
Показати інформацію Бойчука 32  -- : --  ВосВосход-УСТУкрспецтехніка-:- (:) Звіт гри
21. 12. 2020
Показати інформацію зал не афішується  20:00    ФозФоззі ІТ-ДжоДжокер3:0 (:) (25:18-25:21-25:20) Звіт гри Олексій Жабський
25. 12. 2020
Показати інформацію Промислова, 1  20:30    ВатВатага-ЕйсЕйс0:3 (:) (18:25-22:25-22:25) Звіт гри Ярослав Сопронюк
27. 12. 2020
Показати інформацію Бровари - Гагаріна 23А  19:30    БроБрозерс-ФакФакел3:2 (:) (24:26-22:25-30:28-25:22-19:17) Звіт гри Артем Клокун
28. 12. 2020
Показати інформацію Героїв оборони 18А  20:30    НУ2НУБіП 2-БорБортничі3:2 (:) (26:24-25:21-47:25-24:56-12:15) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
6 Тур (25/01/2021 - 31/01/2021)
Матчі
- -- : --  ЕйсЕйс-ФозФоззі ІТ-:- (:)
- -- : --  БорБортничі-ВатВатага-:- (:)
- -- : --  БроБрозерс-НУ2НУБіП 2-:- (:)
- -- : --  ДжоДжокер-ВосВосход-:- (:)
- -- : --  ФакФакел-УСТУкрспецтехніка-:- (:)
вгору
7 Тур (01/02/2021 - 07/02/2021)
Матчі
- -- : --  НУ2НУБіП 2-ФакФакел-:- (:)
- -- : --  ВатВатага-БроБрозерс-:- (:)
- -- : --  ФозФоззі ІТ-БорБортничі-:- (:)
- -- : --  ВосВосход-ЕйсЕйс-:- (:)
- -- : --  УСТУкрспецтехніка-ДжоДжокер-:- (:)
вгору
8 Тур (08/02/2021 - 14/02/2021)
Матчі
- -- : --  ЕйсЕйс-УСТУкрспецтехніка-:- (:)
- -- : --  БорБортничі-ВосВосход-:- (:)
- -- : --  БроБрозерс-ФозФоззі ІТ-:- (:)
- -- : --  НУ2НУБіП 2-ВатВатага-:- (:)
- -- : --  ФакФакел-ДжоДжокер-:- (:)
вгору
9 Тур (15/02/2021 - 21/02/2021)
Матчі
- -- : --  ВатВатага-ФозФоззі ІТ-:- (:)
- -- : --  ФозФоззі ІТ-НУ2НУБіП 2-:- (:)
- -- : --  ВосВосход-БроБрозерс-:- (:)
- -- : --  УСТУкрспецтехніка-БорБортничі-:- (:)
- -- : --  ДжоДжокер-ЕйсЕйс-:- (:)
Не грають: Фак Факел
вгору