Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Кубок Києва "Столичний"
Кубок Києва 2012
Кубок Києва 2013
Кубок Києва 2014
Кубок 2015 - Чоловіки
Кубок 2015 - Жінки
Кубок Києва 2016
Кубок Києва 2017
Кубок Києва 2018
Кубок Столичний 2019
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Сітка - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
Сітка - Жінки
Кубок Столичний 2020
Кубок Столичний 2021
Кубок Столичний 2022
Кубок Столичний 2023
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 2
- Онлайн
»
268
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 7903 - З початку тижня
» 51961 - З початку місяця
» 142307 - З початку року
» 2683837 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Жінки. Кубок Києва Столичний 2019
Розклад і результати матчів
Раунд 1
(10/08/2019)
10. 08. 2019
-
09:00
Камінська - Федоренко
-
Ковальчук - Палковська
1
:
2 (:) (21:17-13:21-10:15)
-
09:00
Довгопол - Коровіна
-
Бондзик - Шпитько
2
:
0 (:) (21:8-21:9)
-
09:00
Сухіх - Черемуха
-
Бєлугіна - Макаревич
0
:
2 (:) (15:21-14:21)
-
09:45
Лисенко - Слабоуз
-
Дзендзеловська - Товстенко
1
:
2 (:) (21:17-15:21-7:15)
-
09:45
Григор'єва - Ювхимець
-
Гончарук - Ільченко
2
:
0 (:) (21:16-21:15)
-
09:45
Лащенко - Нагорна
-
Козінцева - Тімошина
2
:
0 (:) (21:11-21:10)
-
10:30
Денеж - Семенова
-
Коноваленкова - Петросюк
0
:
2 (:) (11:21-15:21)
вгору
Раунд 2 (Winner)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №3 - X-Park
10:30
Стороженко - Шумейко
-
2
:
0 (:) (21:16-21:14)
-
10:30
Кулинич - Кухтик
-
Корчевська - Поволяшко
0
:
2 (:) (20:22-8:21)
Корт №1 - X-Park
11:15
Братчик - Пересада
-
Довгопол - Коровіна
0
:
2 (:) (18:21-15:21)
Корт №3 - X-Park
11:15
Бєлугіна - Макаревич
-
Борисенко - Головченко
0
:
2 (:) (18:21-8:21)
Корт №6 - X-Park
11:15
Лисенко - Чекмарьова
-
Дзендзеловська - Товстенко
2
:
0 (:) (21:13-21:10)
Корт №1 - X-Park
12:45
Затилкіна - Черненко
-
Григор'єва - Ювхимець
2
:
1 (:) (16:21-23:21-15:8)
Корт №3 - X-Park
12:45
Рилова - Ярошевська
-
Лащенко - Нагорна
2
:
0 (:) (21:13-21:14)
Корт №6 - X-Park
12:45
Коваленко - Чередніченко
-
Коноваленкова - Петросюк
2
:
0 (:) (21:8-21:9)
вгору
Ігри 17-24 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
13:30
Денеж - Семенова
-
Ковальчук - Палковська
0
:
2 (:) (10:21-8:21)
Корт №3 - X-Park
13:30
Козінцева - Тімошина
-
Кулинич - Кухтик
0
:
2 (:) (5:21-12:21)
Корт №4 - X-Park
13:30
Гончарук - Ільченко
-
Братчик - Пересада
0
:
2 (:) (8:21-13:21)
Корт №1 - X-Park
14:15
Лисенко - Слабоуз
-
Бєлугіна - Макаревич
0
:
2 (:) (11:21-11:21)
Корт №3 - X-Park
14:15
Сухіх - Черемуха
-
Дзендзеловська - Товстенко
2
:
0 (:) (21:9-21:13)
Корт №4 - X-Park
14:15
Бондзик - Шпитько
-
Григор'єва - Ювхимець
0
:
2 (:) (6:21-5:21)
Корт №4 - X-Park
15:00
Камінська - Федоренко
-
Коноваленкова - Петросюк
0
:
2 (:) (21:23-19:21)
вгору
Раунд 3 (Winner)
(10/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №3 - X-Park
15:00
Стороженко - Шумейко
-
Корчевська - Поволяшко
2
:
0 (:) (21:12-21:16)
Корт №1 - X-Park
15:00
Довгопол - Коровіна
-
Борисенко - Головченко
0
:
2 (:) (21:23-14:21)
Корт №1 - X-Park
15:50
Лисенко - Чекмарьова
-
Затилкіна - Черненко
2
:
1 (:) (24:22-10:21-15:11)
Корт №3 - X-Park
15:50
Рилова - Ярошевська
-
Коваленко - Чередніченко
1
:
2 (:) (18:21-21:19-10:15)
вгору
Ігри 13-16 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №4 - X-Park
15:50
Коноваленкова - Петросюк
-
Лащенко - Нагорна
1
:
2 (:) (22:20-11:21-9:15)
Корт №1 - X-Park
16:40
Григор'єва - Ювхимець
-
Сухіх - Черемуха
0
:
2 (:) (13:21-15:21)
Корт №3 - X-Park
16:40
Бєлугіна - Макаревич
-
Братчик - Пересада
2
:
0 (:) (21:15-21:15)
Корт №4 - X-Park
16:40
Кулинич - Кухтик
-
Ковальчук - Палковська
0
:
2 (:) (11:21-19:21)
вгору
Ігри 9-12 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №4 - X-Park
17:30
Лащенко - Нагорна
-
Довгопол - Коровіна
1
:
2 (:) (19:21-21:19-13:15)
Корт №1 - X-Park
18:20
Сухіх - Черемуха
-
Корчевська - Поволяшко
0
:
2 (:) (14:21-11:21)
Корт №3 - X-Park
18:20
Бєлугіна - Макаревич
-
Рилова - Ярошевська
0
:
2 (:) (19:21-20:22)
Корт №3 - X-Park
18:20
Ковальчук - Палковська
-
Затилкіна - Черненко
0
:
2 (:) (13:21-8:21)
вгору
Раунд 4 (Winner)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №3 - X-Park
12:00
Лисенко - Чекмарьова
-
Коваленко - Чередніченко
2
:
0 (:) (21:17-21:18)
Корт №1 - X-Park
17:30
Стороженко - Шумейко
-
Борисенко - Головченко
2
:
0 (:) (21:13-21:17)
вгору
Ігри 7-8 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
19:30
Довгопол - Коровіна
-
Корчевська - Поволяшко
2
:
1 (:) (16:21-23:21-15:12)
Корт №3 - X-Park
19:30
Рилова - Ярошевська
-
Затилкіна - Черненко
2
:
0 (:) (21:19-21:19)
вгору
Ігри 5-6 мiсце (Looser)
(10/08/2019 - 11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
10:00
Довгопол - Коровіна
-
Коваленко - Чередніченко
0
:
2 (:) (17:21-17:21)
Корт №3 - X-Park
10:00
Рилова - Ярошевська
-
Борисенко - Головченко
2
:
1 (:) (21:17-18:21-15:8)
вгору
Півфінали
(10/08/2019 - 11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
11:20
Стороженко - Шумейко
-
Коваленко - Чередніченко
2
:
1 (:) (21:15-19:21-15:8)
Корт №3 - X-Park
11:20
Лисенко - Чекмарьова
-
Рилова - Ярошевська
0
:
2 (:) (21:18-21:18)
вгору
Гра за 3 місце
(10/08/2019 - 11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
12:45
Коваленко - Чередніченко
-
Лисенко - Чекмарьова
0
:
2 (:) (15:21-7:21)
вгору
Фінал
(10/08/2019 - 11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
13:45
Стороженко - Шумейко
-
Рилова - Ярошевська
2
:
0 (:) (21:16-21:18)
вгору