Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Кубок Києва "Столичний"
Кубок Києва 2012
Кубок Києва 2013
Кубок Києва 2014
Кубок 2015 - Чоловіки
Кубок 2015 - Жінки
Кубок Києва 2016
Кубок Києва 2017
Кубок Києва 2018
Кубок Столичний 2019
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Сітка - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
Сітка - Жінки
Кубок Столичний 2020
Кубок Столичний 2021
Кубок Столичний 2022
Кубок Столичний 2023
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 7
- Онлайн
»
93
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 7728 - З початку тижня
» 51786 - З початку місяця
» 142132 - З початку року
» 2683662 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Чоловіки. Кубок Києва Столичний 2019
Розклад і результати матчів
Раунд 1
(09/08/2019)
09. 08. 2019
Корт №1 - X-Park
18:30
Кабанов - Пилипенко
-
Волков - Резніков
2
:
0 (:) (21:16-21:16)
Корт №2 - X-Park
18:30
Ліхацький - Половінський
-
Донченко - Цимовський
2
:
0 (:) (21:13-21:8)
Корт №3 - X-Park
18:30
Волков - Стороженко
-
Дейнека - Іванчич
2
:
1 (:) (20:22-21:12-15:3)
Корт №4 - X-Park
18:30
Ліхацький - Новоселов
-
Пищик - Федоренко
2
:
0 (:) (21:8-21:11)
Корт №5 - X-Park
18:30
Мінаєв - Мінаєв
-
Ваценко - Прокопенко
2
:
0 (:) (21:15-21:17)
Корт №1 - X-Park
19:15
Кошкаров - Тарасов
-
Дворніков - Денеж
2
:
0 (:) (21:6-21:5)
Корт №2 - X-Park
19:15
Левковець - Щекота
-
Кушнір - Мартинюк
2
:
0 (:) (21:7-21:8)
Корт №3 - X-Park
19:15
Мазнєв - Яндович
-
Артеменко - Мисан
0
:
2 (:) (20:22-11:21)
Корт №4 - X-Park
19:15
Алєксєєв - Петюк
-
Кичко - Смаль
2
:
0 (:) (21:11-21:14)
Корт №5 - X-Park
19:15
Вдовін - Гольонко
-
Міняйло - Поволяшко
2
:
0 (:) (21:11-21:16)
Корт №5 - X-Park
20:00
Петров - Тризна
-
Волошин - Янцо
0
:
2 (:) (13:21-15:21)
Корт №1 - X-Park
20:00
Квітка - Хаджиханов
-
Зімон - Котик
2
:
0 (:) (21:12-21:9)
Корт №2 - X-Park
20:00
Дишловенко - Ревенко
-
Криволапов - Муравський
2
:
0 (:) (21:16-21:13)
Корт №3 - X-Park
20:00
Кальченко - Січовий
-
Мацюра - Семенов
2
:
1 (:) (19:21-21:16-15:7)
Корт №4 - X-Park
20:00
Булатецький - Середа
-
Варга - Сківка
2
:
0 (:) (21:15-21:14)
вгору
Раунд 2 (Winner)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
-
09:00
Дідик - Карвацький
-
Кабанов - Пилипенко
2
:
0 (:) (21:10-21:9)
-
09:00
Волошин - Янцо
-
Ліхацький - Половінський
0
:
2 (:) (6:21-15:21)
-
09:00
Волков - Стороженко
-
Ліхацький - Новоселов
2
:
1 (:) (14:21-21:9-15:11)
-
09:45
Мінаєв - Мінаєв
-
Кошкаров - Тарасов
2
:
1 (:) (17:21-21:15-15:10)
-
09:45
Левковець - Щекота
-
Артеменко - Мисан
2
:
0 (:) (21:10-21:18)
-
09:45
Алєксєєв - Петюк
-
Вдовін - Гольонко
2
:
0 (:) (21:19-23:21)
-
10:30
Квітка - Хаджиханов
-
Дишловенко - Ревенко
0
:
2 (:) (19:21-15:21)
-
10:30
Кальченко - Січовий
-
Булатецький - Середа
1
:
2 (:) (21:19-17:21-7:15)
вгору
Ігри 25-32 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
-
10:30
Петров - Тризна
-
Донченко - Цимовський
2
:
0 (:) (21:18-21:17)
-
11:15
Дейнека - Іванчич
-
Пищик - Федоренко
2
:
1 (:) (7:21-21:12-15:13)
-
11:15
Ваценко - Прокопенко
-
Дворніков - Денеж
2
:
0 (:) (21:7-21:8)
-
11:15
Кушнір - Мартинюк
-
Мазнєв - Яндович
0
:
2 (:) (9:21-8:21)
-
12:45
Кичко - Смаль
-
Міняйло - Поволяшко
2
:
0 (:) (21:10-21:17)
-
12:45
Зімон - Котик
-
Криволапов - Муравський
-
:
- (:)
-
12:45
Мацюра - Семенов
-
Варга - Сківка
-
:
- (:)
вгору
Ігри 17-24 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
13:30
Волков - Резніков
-
Кальченко - Січовий
0
:
2 (:) (14:21-14:21)
Корт №6 - X-Park
13:30
Петров - Тризна
-
Квітка - Хаджиханов
0
:
2 (:) (15:21-18:21)
-
13:30
Дейнека - Іванчич
-
Вдовін - Гольонко
0
:
2 (:) (13:21-12:21)
Корт №2 - X-Park
14:15
Ваценко - Прокопенко
-
Артеменко - Мисан
1
:
2 (:) (21:17-21:23-11:15)
Корт №6 - X-Park
14:15
Мазнєв - Яндович
-
Кошкаров - Тарасов
0
:
2 (:) (16:21-13:21)
Корт №5 - X-Park
14:15
Кичко - Смаль
-
Ліхацький - Новоселов
0
:
2 (:) (15:21-18:21)
Корт №2 - X-Park
15:00
Зімон - Котик
-
Волошин - Янцо
2
:
1 (:) (20:22-21:15-15:9)
Корт №6 - X-Park
15:00
Мацюра - Семенов
-
Кабанов - Пилипенко
2
:
0 (:) (21:10-22:20)
вгору
Раунд 3 (Winner)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №5 - X-Park
15:00
Дідик - Карвацький
-
Ліхацький - Половінський
2
:
1 (:) (21:19-21:23-17:15)
Корт №2 - X-Park
15:50
Волков - Стороженко
-
Мінаєв - Мінаєв
2
:
1 (:) (21:18-17:21-15:6)
Корт №6 - X-Park
15:50
Левковець - Щекота
-
Алєксєєв - Петюк
2
:
0 (:) (25:23-21:16)
Корт №5 - X-Park
15:50
Дишловенко - Ревенко
-
Булатецький - Середа
0
:
2 (:) (12:21-15:21)
вгору
Ігри 13-16 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
16:40
Кальченко - Січовий
-
Квітка - Хаджиханов
0
:
2 (:) (14:21-16:21)
Корт №6 - X-Park
16:40
Вдовін - Гольонко
-
Артеменко - Мисан
2
:
0 (:) (21:15-21:15)
Корт №5 - X-Park
16:40
Кошкаров - Тарасов
-
Ліхацький - Новоселов
2
:
1 (:) (18:21-21:16-15:5)
Корт №6 - X-Park
17:30
Зімон - Котик
-
Мацюра - Семенов
2
:
1 (:) (16:21-21:16-15:12)
вгору
Ігри 9-12 мiсце (Looser)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
18:20
Квітка - Хаджиханов
-
Мінаєв - Мінаєв
2
:
0 (:) (21:17-23:21)
Корт №6 - X-Park
18:20
Вдовін - Гольонко
-
Ліхацький - Половінський
0
:
2 (:) (18:21-19:21)
Корт №5 - X-Park
18:20
Кошкаров - Тарасов
-
Дишловенко - Ревенко
2
:
0 (:) (21:19-21:18)
Корт №6 - X-Park
18:50
Зімон - Котик
-
Алєксєєв - Петюк
-
:
- (:)
вгору
Раунд 4 (Winner)
(10/08/2019)
10. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
17:30
Дідик - Карвацький
-
Волков - Стороженко
2
:
1 (:) (18:21-21:14-15:0)
Корт №5 - X-Park
17:30
Левковець - Щекота
-
Булатецький - Середа
0
:
2 (:) (19:21-18:21)
вгору
Ігри 7-8 мiсце (Looser)
(11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
09:00
Квітка - Хаджиханов
-
Ліхацький - Половінський
1
:
2 (:) (21:19-16:21-12:15)
Корт №5 - X-Park
09:00
Кошкаров - Тарасов
-
Алєксєєв - Петюк
2
:
0 (:) (21:19-24:22)
вгору
Ігри 5-6 мiсце (Looser)
(11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
10:15
Ліхацький - Половінський
-
Левковець - Щекота
0
:
2 (:) (18:21-19:21)
Корт №5 - X-Park
10:15
Кошкаров - Тарасов
-
Волков - Стороженко
2
:
0 (:) (21:0-21:0)
вгору
Півфінали
(11/08/2019)
11. 08. 2019
-
11:30
Дідик - Карвацький
-
Левковець - Щекота
0
:
2 (:) (21:23-15:21)
-
11:30
Булатецький - Середа
-
Кошкаров - Тарасов
0
:
2 (:) (17:21-17:21)
вгору
Гра за 3 місце
(11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
13:00
Дідик - Карвацький
-
Булатецький - Середа
0
:
2 (:) (16:21-18:21)
вгору
Фінал
(11/08/2019)
11. 08. 2019
Корт №2 - X-Park
14:00
Левковець - Щекота
-
Кошкаров - Тарасов
2
:
0 (:) (21:18-21:17)
вгору