Статистика відвідувань
» 6 - Онлайн
» 45 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1268 - З початку тижня
» 22109 - З початку місяця
» 172339 - З початку року
» 254178 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Фінал. Аматорський чемпіонат України - жінки
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (18/08/2017)
18. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:00 Г-ШГостренко - Шевченко-К-ПКримкіна - Півоварова0:2 (:) (17:21-12:21) Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:00 С-ННаумець - Сухіх-Г-КГуба - Коробченко0:2 (:) (13:21-19:21) Анна Ковальчук
вгору
Раунд 2 (18/08/2017)
18. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:45 Л-ЧЛисенко - Черненко-В-МВащенко - Мазур0:2 (:) (15:21-10:21) Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:45 З-РЗатилкіна - Рилова-Г-ЮГригор'єва - Ювхимець2:0 (:) (21:19-21:14) Анна Ковальчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-К-ПКримкіна - Півоварова2:0 (:) (21:15-21:12) Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 З-ТЗадорожня - Тетенко-Ф-хФьодорова - Хорольська0:2 (:) (15:21-16:21) Анна Ковальчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 Б-ПБорисенко - Пересада-Д-ПДовгопол - Погребняк2:0 (:) (21:10-21:16) Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 Б-КБондаренко - Корчевська-З-КЗубриловська - Когут2:0 (:) (22:20-21:18) Анна Ковальчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:00 Ф-ЩФранк - Щемельова-К-НКухтик - Негребецька1:2 (:) (15:21-21:12-12:15) Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 Г-КГуба - Коробченко-К-ККоваленко - Косяк0:2 (:) (14:21-14:21) Анна Ковальчук
вгору
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 С-ННаумець - Сухіх-К-ПКримкіна - Півоварова0:2 (:) (18:21-20:22) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 Г-ШГостренко - Шевченко-Г-КГуба - Коробченко2:0 (:) (21:18-23:21) Антон Григоренко
вгору
Раунд 3 (Winner) (19/08/2017)
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-В-МВащенко - Мазур0:2 (:) (15:21-8:21) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 З-РЗатилкіна - Рилова-Ф-хФьодорова - Хорольська2:0 (:) (21:14-21:12) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 Б-ПБорисенко - Пересада-Б-КБондаренко - Корчевська2:0 (:) (21:16-21:15) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 К-НКухтик - Негребецька-К-ККоваленко - Косяк0:2 (:) (18:21-10:21) Антон Григоренко
вгору
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 Г-ШГостренко - Шевченко-Ф-ЩФранк - Щемельова0:2 (:) (17:21-12:21) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 З-КЗубриловська - Когут-Д-ПДовгопол - Погребняк0:2 (:) (13:21-11:21) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  12:00 З-ТЗадорожня - Тетенко-Г-ЮГригор'єва - Ювхимець2:1 (:) (21:17-12:21-15:10) Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:00 Л-ЧЛисенко - Черненко-К-ПКримкіна - Півоварова2:0 (:) (21:14-21:18) Антон Григоренко
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:30 Ф-ЩФранк - Щемельова-Ф-хФьодорова - Хорольська0:2 (:) (13:21-6:21) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:30 Д-ПДовгопол - Погребняк-Ч-ЩЧередніченко - Щекота0:2 (:) (16:21-11:21) Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:15 З-ТЗадорожня - Тетенко-К-НКухтик - Негребецька0:2 (:) (14:21-15:21) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:15 Л-ЧЛисенко - Черненко-Б-КБондаренко - Корчевська0:2 (:) (10:21-8:21) Антон Зельський
вгору
Раунд 4 (Winner) (19/08/2017)
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:00 В-МВащенко - Мазур-З-РЗатилкіна - Рилова1:2 (:) (21:18-19:21-8:15) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:00 Б-ПБорисенко - Пересада-К-ККоваленко - Косяк0:2 (:) (10:21-17:21) Антон Зельський
вгору
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:45 Ф-хФьодорова - Хорольська-Ч-ЩЧередніченко - Щекота1:2 (:) (12:21-24:22-12:15) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:45 К-НКухтик - Негребецька-Б-КБондаренко - Корчевська0:2 (:) (11:21-13:21) Антон Зельський
вгору
19. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-Б-ПБорисенко - Пересада2:1 (:) (21:16-15:21-15:8) Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:00 Б-КБондаренко - Корчевська-В-МВащенко - Мазур0:2 (:) (13:21-12:21) Антон Зельський
вгору
Півфінали (20/08/2017)
20. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 З-РЗатилкіна - Рилова-Ч-ЩЧередніченко - Щекота2:0 (:) (21:15-21:12) Анна Ковальчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 К-ККоваленко - Косяк-В-МВащенко - Мазур1:2 (:) (19:21-21:16-10:15) Едуард Довгопол
вгору
20. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-К-ККоваленко - Косяк0:2 (:) (12:21-17:21) Едуард Довгопол
вгору
Фінал (20/08/2017)
20. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:30 З-РЗатилкіна - Рилова-В-МВащенко - Мазур1:2 (:) (22:24-21:16-15:17) Анна Ковальчук
вгору