Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 43 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1266 - З початку тижня
» 22107 - З початку місяця
» 172337 - З початку року
» 254176 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Фінал. Аматорський чемпіонат України - чоловіки
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (18/08/2017)
18. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:00 В-ПВойтенко - Писаний-К-ЛКлименок - Леоненко1:2 (:) (17:21-21:18-13:15) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:00 Д-КДишловенко - Кузьмич-С-ТСеменов - Тризна2:1 (:) (17:21-21:11-15:6) Едуард Довгопол
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:00 Б-РБулатецький - Романенко-М-ЯМазнєв - Яндович2:0 (:) (21:9-21:15) Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:45 Р-СРевенко - Стороженко-Ш-ЯШевчук - Яковлєв2:0 (:) (21:11-21:15) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:45 Б-СБабіч - Саржан-А-НАзаров - Нестеренко1:2 (:) (15:21-22:20-12:15) Едуард Довгопол
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:45 Б-КБоєв - Коваль-М-ММінаєв - Мінаєв0:2 (:)Неявка команди
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 І-ЧІваненко - Чемерицький-П-ШПетраш - Шабельник2:0 (:) (21:15-21:8) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 К-РКарвацький - Распутний-З-ПЗахаркевич - Петріченко2:0 (:) (21:17-21:14) Едуард Довгопол
Корт №5 - FreeGenBeachClub  17:30 В-ПВолков - Петров-Г-МГужва - Михайлов2:0 (:) (21:17-21:15) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 П-СПерловський - Степанов-К-НКовальков - Наложний0:2 (:) (21:23-18:21) Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 М-ММихайлов - Михайлов-П-СПокотило - Скукіс0:2 (:) (7:21-15:21) Олексій Руденко
Корт №5 - FreeGenBeachClub  18:15 Г-ЖГольонко - Жучінський-К-СКальченко - Січовий1:2 (:) (21:17-19:21-12:15) Антон Григоренко
Корт №5 - FreeGenBeachClub  19:00 Л-ЩЛевковець - Щекота-К-ККоробко - Кунда0:2 (:)Неявка команди
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:00 К-СКухтик - Середа-К-ЧКарпелянський - Чемякін2:1 (:) (16:21-21:16-15:8) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 В-ФВоронкін - Федянін-Д-СДемиденко - Сердюк1:2 (:) (18:21-21:12-4:15) Едуард Довгопол
вгору
Раунд 2 (Winner) (19/08/2017)
19. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-ДБур`ян - Дідик-К-ЛКлименок - Леоненко1:2 (:) (21:18-20:22-15:17) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-КДишловенко - Кузьмич-Б-РБулатецький - Романенко0:2 (:) (10:21-15:21) Анна Ковальчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Р-СРевенко - Стороженко-А-НАзаров - Нестеренко2:0 (:) (21:14-21:17) Тетяна Денщик
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:45 М-ММінаєв - Мінаєв-І-ЧІваненко - Чемерицький2:1 (:) (16:21-21:13-15:13) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-РКарвацький - Распутний-К-СКухтик - Середа2:1 (:) (21:14-13:21-15:13) Анна Ковальчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 В-ПВолков - Петров-П-СПокотило - Скукіс0:2 (:) (18:21-14:21) Тетяна Денщик
Корт №5 - FreeGenBeachClub  10:30 К-НКовальков - Наложний-Д-СДемиденко - Сердюк2:0 (:) (21:17-21:18) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-СКальченко - Січовий-К-ККоробко - Кунда2:0 (:) (21:12-21:18) Анна Ковальчук
вгору
19. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 С-ТСеменов - Тризна-М-ЯМазнєв - Яндович1:2 (:) (21:16-17:21-8:15) Тетяна Денщик
Корт №5 - FreeGenBeachClub  11:15 Ш-ЯШевчук - Яковлєв-Б-СБабіч - Саржан2:0 (:) (21:10-21:7) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 Б-КБоєв - Коваль-П-ШПетраш - Шабельник0:2 (:)Неявка команди
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 З-ПЗахаркевич - Петріченко-К-ЧКарпелянський - Чемякін1:2 (:) (14:21-21:15-11:15) Тетяна Денщик
Корт №5 - FreeGenBeachClub  12:00 Г-МГужва - Михайлов-М-ММихайлов - Михайлов2:0 (:) (21:18-21:18) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:00 П-СПерловський - Степанов-В-ФВоронкін - Федянін0:2 (:) (19:21-21:21) Анна Ковальчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:00 Г-ЖГольонко - Жучінський-Л-ЩЛевковець - Щекота0:2 (:) (17:21-11:21) Тетяна Денщик
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
19. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 В-ПВойтенко - Писаний-2:0 (:) (21:14-21:13) Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:30 М-ЯМазнєв - Яндович-Д-СДемиденко - Сердюк0:2 (:) (12:21-18:21) Анна Ковальчук
Корт №5 - FreeGenBeachClub  14:30 Ш-ЯШевчук - Яковлєв-В-ПВолков - Петров2:1 (:) (21:14-17:21-15:7) Антон Григоренко
Корт №6 - FreeGenBeachClub  14:30 П-ШПетраш - Шабельник-К-СКухтик - Середа0:2 (:) (16:21-20:22) Руслан Денщик
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:15 К-ЧКарпелянський - Чемякін-І-ЧІваненко - Чемерицький2:1 (:) (19:21-21:18-15:13) Тетяна Денщик
Корт №5 - FreeGenBeachClub  15:15 В-ФВоронкін - Федянін-Д-КДишловенко - Кузьмич2:0 (:) (21:17-21:17) Антон Григоренко
Корт №6 - FreeGenBeachClub  15:15 Л-ЩЛевковець - Щекота-Б-ДБур`ян - Дідик2:1 (:) (16:21-21:17-19:17) Руслан Денщик
вгору
Раунд 3 (Winner) (19/08/2017)
19. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:00 К-ЛКлименок - Леоненко-Б-РБулатецький - Романенко0:2 (:) (12:21-14:21) Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:00 Р-СРевенко - Стороженко-М-ММінаєв - Мінаєв0:2 (:) (15:21-17:21) Анна Ковальчук
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:00 К-РКарвацький - Распутний-П-СПокотило - Скукіс1:2 (:) (15:21-21:18-16:18) Антон Григоренко
Корт №6 - FreeGenBeachClub  16:00 К-НКовальков - Наложний-К-СКальченко - Січовий2:1 (:) (18:21-21:11-15:9) Руслан Денщик
вгору
19. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:45 В-ПВойтенко - Писаний-Д-СДемиденко - Сердюк1:2 (:) (21:12-18:21-1:15) Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:45 Ш-ЯШевчук - Яковлєв-К-СКухтик - Середа2:0 (:) (21:19-21:18) Анна Ковальчук
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:45 К-ЧКарпелянський - Чемякін-Г-МГужва - Михайлов1:2 (:) (16:21-23:21-13:15) Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 В-ФВоронкін - Федянін-Л-ЩЛевковець - Щекота0:2 (:) (12:21-17:21) Тетяна Денщик
вгору
19. 08. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 Д-СДемиденко - Сердюк-Р-СРевенко - Стороженко0:2 (:) (12:21-12:21) Анна Ковальчук
Корт №5 - FreeGenBeachClub  17:30 К-СКухтик - Середа-К-ЛКлименок - Леоненко2:0 (:) (21:19-21:18) Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 Г-МГужва - Михайлов-К-СКальченко - Січовий2:1 (:) (21:19-13:21-16:14) Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 Л-ЩЛевковець - Щекота-К-РКарвацький - Распутний2:1 (:) (15:21-21:12-17:15) Анна Ковальчук
вгору
Раунд 4 (Winner) (19/08/2017)
19. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  19:30 Б-РБулатецький - Романенко-М-ММінаєв - Мінаєв2:0 (:) (21:15-21:15) Максим Остапчук
Корт №6 - FreeGenBeachClub  19:30 П-СПокотило - Скукіс-К-НКовальков - Наложний2:1 (:) (23:25-21:17-21:19) Руслан Денщик
вгору
20. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  08:30 Р-СРевенко - Стороженко-К-СКухтик - Середа0:2 (:) (14:21-17:21) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  08:30 Г-МГужва - Михайлов-Л-ЩЛевковець - Щекота0:2 (:)
вгору
20. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 К-СКухтик - Середа-К-НКовальков - Наложний2:0 (:) (21:19-21:18) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 Л-ЩЛевковець - Щекота-М-ММінаєв - Мінаєв2:1 (:) (16:21-21:16-15:11) Тетяна Денщик
вгору
Півфінали (20/08/2017)
20. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:00 Б-РБулатецький - Романенко-К-СКухтик - Середа0:2 (:) (24:26-14:21) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:00 П-СПокотило - Скукіс-Л-ЩЛевковець - Щекота2:0 (:) (21:19-21:16) Тетяна Денщик
вгору
20. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:15 Б-РБулатецький - Романенко-Л-ЩЛевковець - Щекота2:0 (:)Команда знялась
вгору
Фінал (20/08/2017)
20. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 К-СКухтик - Середа-П-СПокотило - Скукіс2:1 (:) (21:15-17:21-15:12) Тетяна Денщик
вгору