Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Чемпіонат Столичний 2011
Чемпіонат Столичний 2012
Чемпіонат Столичний 2013
Чемпіонат Столичний 2014
Чемпіонат Столичний 2015
Чемпіонат Столичний 2016
Чемпіонат Столичний 2017
MIX - 1 Етап
1 Етап - Чоловіки
1 Етап - Жінки
MIX - 2 Етап
2 Етап - Чоловіки
2 Етап - Жінки
3 Етап - Чоловіки і Жінки
MIX - 3 Етап
Таблиця
Результати
Сітка змагань
Чемпіонат Столичний 2018
Чемпіонат Столичний 2019
Чемпіонат Столичний 2020
Чемпіонат Столичний 2021
Чемпіонат Столичний 2022
Чемпіонат Столичний 2023
Чемпіонат Столичний 2024
Кубок Києва "Столичний"
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 15
- Онлайн
»
725
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 8360 - З початку тижня
» 52418 - З початку місяця
» 142764 - З початку року
» 2684294 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Чемпіонат Києва "Столичний" Mixed 2017 - 3 Етап
Розклад і результати матчів
Раунд 1
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
09:00
Данько - Довгопол
-
Березовенко - Зубриловська
2
:
0 (:) (21:8-21:12)
Корт №2 - X-Park
09:00
Кальченко - Лисак
-
Головченко - Жучінський
0
:
2 (:) (16:21-18:21)
Корт №3 - X-Park
09:00
Григор`єв - Григор`єва
-
Васільєва - Остапчук
2
:
1 (:) (17:21-23:21-15:10)
Корт №4 - X-Park
09:00
Мацьоха - Сухіх
-
Ліхацький - Поліщук
2
:
0 (:) (21:19-21:18)
Корт №1 - X-Park
09:45
Дідик - Негребецька
-
Ліхацька - Ліхацький
2
:
0 (:) (21:10-21:14)
Корт №2 - X-Park
09:45
Сабадаш - Ювхимець
-
Герасімова - Жабський
0
:
2 (:) (17:21-19:21)
вгору
Раунд 2
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
09:45
Згоба - Хмельницька
-
Бур`ян - Когут
1
:
2 (:) (21:19-10:21-7:15)
Корт №3 - X-Park
09:45
Дідух - Коваленко
-
Данько - Довгопол
2
:
0 (:) (21:19-21:14)
Корт №1 - X-Park
10:30
Михайловська - Янішевський
-
Головченко - Жучінський
2
:
0 (:) (21:13-21:13)
Корт №2 - X-Park
10:30
Григор`єв - Григор`єва
-
Алєксєєв - Борисенко
0
:
2 (:) (8:21-10:21)
Корт №3 - X-Park
10:30
Щекота - Щекота
-
Мацьоха - Сухіх
2
:
0 (:) (21:17-21:9)
Корт №4 - X-Park
10:30
Дідик - Негребецька
-
Ващенко - Кузьмич
2
:
0 (:) (21:19-21:9)
Корт №1 - X-Park
11:15
Фесенко - Щемельова
-
Воронкін - Матвійчук
2
:
1 (:) (26:28-21:5-15:10)
Корт №2 - X-Park
11:15
Герасімова - Жабський
-
Стороженко - Стороженко
0
:
2 (:) (13:21-6:21)
вгору
Ігри за 17 місце
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
11:15
Сабадаш - Ювхимець
-
Данько - Довгопол
0
:
2 (:) (17:21-15:21)
Корт №4 - X-Park
11:15
Ліхацька - Ліхацький
-
Головченко - Жучінський
0
:
2 (:) (11:21-14:21)
Корт №1 - X-Park
12:00
Ліхацький - Поліщук
-
Григор`єв - Григор`єва
0
:
2 (:) (18:21-10:21)
Корт №2 - X-Park
12:00
Васільєва - Остапчук
-
Мацьоха - Сухіх
2
:
1 (:) (18:21-21:15-15:11)
Корт №3 - X-Park
12:00
Кальченко - Лисак
-
Ващенко - Кузьмич
0
:
2 (:) (11:21-9:21)
Корт №4 - X-Park
12:00
Березовенко - Зубриловська
-
Герасімова - Жабський
2
:
0 (:) (21:18-21:16)
вгору
Раунд 3 (Winner)
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
15:30
Михайловська - Янішевський
-
Алєксєєв - Борисенко
2
:
0 (:) (21:15-21:9)
Корт №1 - X-Park
15:30
Дідух - Коваленко
-
Бур`ян - Когут
2
:
1 (:) (15:21-22:20-15:8)
Корт №3 - X-Park
15:30
Щекота - Щекота
-
Дідик - Негребецька
1
:
2 (:) (21:16-17:21-11:15)
Корт №4 - X-Park
15:30
Фесенко - Щемельова
-
Стороженко - Стороженко
2
:
1 (:) (21:19-13:21-15:6)
вгору
Ігри за 13 місце
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
16:15
Березовенко - Зубриловська
-
Воронкін - Матвійчук
0
:
2 (:) (19:21-12:21)
Корт №2 - X-Park
16:15
Ващенко - Кузьмич
-
Васільєва - Остапчук
2
:
0 (:) (21:11-22:20)
Корт №3 - X-Park
16:15
Григор`єв - Григор`єва
-
Головченко - Жучінський
1
:
2 (:) (21:17-10:21-10:15)
Корт №4 - X-Park
16:15
Згоба - Хмельницька
-
Данько - Довгопол
1
:
2 (:) (14:21-21:18-8:15)
вгору
Ігри за 9 місце
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
17:00
Воронкін - Матвійчук
-
Алєксєєв - Борисенко
1
:
2 (:) (16:21-21:12-8:15)
Корт №2 - X-Park
17:00
Ващенко - Кузьмич
-
Бур`ян - Когут
2
:
1 (:) (21:11-16:21-35:33)
Корт №3 - X-Park
17:00
Головченко - Жучінський
-
Стороженко - Стороженко
0
:
2 (:) (12:21-14:21)
Корт №4 - X-Park
17:00
Данько - Довгопол
-
Щекота - Щекота
0
:
2 (:) (18:21-18:21)
вгору
Раунд 4 (Winner)
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
17:45
Дідух - Коваленко
-
Михайловська - Янішевський
1
:
2 (:) (23:21-22:24-13:15)
Корт №2 - X-Park
17:45
Дідик - Негребецька
-
Фесенко - Щемельова
2
:
0 (:) (21:19-21:18)
вгору
Ігри за 7 місце
(12/08/2017)
12. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
17:45
Алєксєєв - Борисенко
-
Ващенко - Кузьмич
0
:
2 (:) (14:21-20:22)
Корт №4 - X-Park
17:45
Стороженко - Стороженко
-
Щекота - Щекота
2
:
1 (:) (18:21-21:14-15:12)
вгору
Ігри за 5 місце
(13/08/2017)
13. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
10:00
Ващенко - Кузьмич
-
Фесенко - Щемельова
2
:
0 (:) (21:13-21:16)
Корт №2 - X-Park
10:00
Стороженко - Стороженко
-
Дідух - Коваленко
2
:
0 (:) (21:12-21:11)
вгору
Півфінали
(13/08/2017)
13. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
11:00
Михайловська - Янішевський
-
Ващенко - Кузьмич
2
:
0 (:) (25:23-21:18)
Корт №2 - X-Park
11:00
Дідик - Негребецька
-
Стороженко - Стороженко
1
:
2 (:) (21:19-17:21-8:15)
вгору
Гра за 3 місце
(13/08/2017)
13. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
12:00
Ващенко - Кузьмич
-
Дідик - Негребецька
1
:
2 (:) (21:16-14:21-10:15)
вгору
Фінал
(13/08/2017)
13. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
12:00
Михайловська - Янішевський
-
Стороженко - Стороженко
1
:
2 (:) (21:15-19:21-14:16)
вгору