Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Чемпіонат Столичний 2011
Чемпіонат Столичний 2012
Чемпіонат Столичний 2013
Чемпіонат Столичний 2014
Чемпіонат Столичний 2015
Чемпіонат Столичний 2016
Чемпіонат Столичний 2017
MIX - 1 Етап
1 Етап - Чоловіки
1 Етап - Жінки
MIX - 2 Етап
2 Етап - Чоловіки
2 Етап - Жінки
3 Етап - Чоловіки і Жінки
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
MIX - 3 Етап
Чемпіонат Столичний 2018
Чемпіонат Столичний 2019
Чемпіонат Столичний 2020
Чемпіонат Столичний 2021
Чемпіонат Столичний 2022
Чемпіонат Столичний 2023
Чемпіонат Столичний 2024
Кубок Києва "Столичний"
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 5
- Онлайн
»
387
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 8022 - З початку тижня
» 52080 - З початку місяця
» 142426 - З початку року
» 2683956 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Чемпіонат Києва "Столичний" 2017 - 3 Етап. Жінки
Розклад і результати матчів
Група 1
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
09:00
Корчевська - Матвійчук
-
Ільницька - Лисак
2
:
1 (:) (21:12-15:21-15:5)
Анна Ковальчук
Корт №4 - X-Park
11:15
Безпалько - Луніна
-
Ільницька - Лисак
2
:
0 (:) (21:6-21:9)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
16:15
Безпалько - Луніна
-
Корчевська - Матвійчук
2
:
0 (:) (21:14-21:12)
Анна Ковальчук
вгору
Група 2
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
09:00
Григор'єва - Ювхимець
-
Наумець - Сухіх
2
:
0 (:) (21:16-21:14)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
11:15
Борисенко - Пересада
-
Наумець - Сухіх
2
:
0 (:) (21:12-21:14)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
16:15
Борисенко - Пересада
-
Григор'єва - Ювхимець
2
:
0 (:) (21:14-21:16)
Антон Григоренко
вгору
Група 3
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
09:45
Довгопол - Щемельова
-
Боднар - Федоренко
2
:
0 (:) (21:13-21:17)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
12:30
Коваленко - Косяк
-
Боднар - Федоренко
2
:
0 (:) (21:8-21:15)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
17:00
Коваленко - Косяк
-
Довгопол - Щемельова
2
:
0 (:) (21:19-23:21)
Анна Ковальчук
вгору
Група 4
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
09:45
Кухтик - Негребецька
-
Борисюк - Палковська
2
:
0 (:) (22:20-21:18)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
12:30
Михайловська - Щекота
-
Борисюк - Палковська
2
:
0 (:) (21:10-21:7)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
17:00
Михайловська - Щекота
-
Кухтик - Негребецька
2
:
0 (:) (21:15-21:13)
Антон Григоренко
вгору
Група 5
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
10:30
Петросюк - Поліщук
-
Петій - Супукарьова
0
:
2 (:) (18:21-16:21)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
15:30
Кальченко - Котелянець
-
Петій - Супукарьова
2
:
0 (:) (21:16-21:15)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
17:45
Кальченко - Котелянець
-
Петросюк - Поліщук
2
:
0 (:) (21:15-21:15)
Анна Ковальчук
вгору
Група 6
(05/08/2017 - 06/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
10:30
Григоренко - Шумейко
-
Губа - Губа
2
:
0 (:) (21:10-21:7)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
15:30
Зубриловська - Когут
-
Губа - Губа
2
:
0 (:) (21:18-21:12)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
17:45
Зубриловська - Когут
-
Григоренко - Шумейко
2
:
0 (:) (21:10-21:17)
Антон Григоренко
вгору
ПАРАД (13:00) - ПЕРЕРВА до 15:30
(05/08/2017)
Немає призначених матчів!
вгору
1/8 Фіналу
(05/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
18:30
Корчевська - Матвійчук
-
Кухтик - Негребецька
0
:
2 (:) (16:21-18:21)
Антон Григоренко
Корт №3 - X-Park
18:30
Довгопол - Щемельова
-
Григор'єва - Ювхимець
2
:
1 (:) (24:26-21:11-15:11)
Анна Ковальчук
Корт №4 - X-Park
19:15
Петій - Супукарьова
-
Зубриловська - Когут
0
:
2 (:) (10:21-17:21)
Антон Григоренко
Корт №3 - X-Park
19:15
Кальченко - Котелянець
-
Григоренко - Шумейко
2
:
1 (:) (25:23-11:21-15:11)
Анна Ковальчук
вгору
1/4 Фіналу
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
08:30
Безпалько - Луніна
-
Довгопол - Щемельова
2
:
0 (:) (21:15-21:16)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
09:15
Кальченко - Котелянець
-
Михайловська - Щекота
0
:
2 (:) (9:21-12:21)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
10:00
Коваленко - Косяк
-
Зубриловська - Когут
2
:
0 (:) (21:5-21:11)
Анна Ковальчук
Корт №3 - X-Park
10:45
Кухтик - Негребецька
-
Борисенко - Пересада
0
:
2 (:) (11:21-15:21)
Анна Ковальчук
вгору
Півфінали
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
12:15
Безпалько - Луніна
-
Михайловська - Щекота
2
:
1 (:) (21:13-16:21-15:13)
Анна Ковальчук
Корт №2 - X-Park
12:15
Коваленко - Косяк
-
Борисенко - Пересада
2
:
1 (:) (21:18-16:21-15:8)
Антон Григоренко
вгору
Гра за 3 місце
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
14:00
Михайловська - Щекота
-
Борисенко - Пересада
1
:
2 (:) (19:21-21:7-11:15)
Анна Ковальчук
вгору
Фінал
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
15:00
Безпалько - Луніна
-
Коваленко - Косяк
2
:
0 (:) (21:18-21:17)
Антон Григоренко
вгору