Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Чемпіонат Столичний 2011
Чемпіонат Столичний 2012
Чемпіонат Столичний 2013
Чемпіонат Столичний 2014
Чемпіонат Столичний 2015
Чемпіонат Столичний 2016
Чемпіонат Столичний 2017
MIX - 1 Етап
1 Етап - Чоловіки
1 Етап - Жінки
MIX - 2 Етап
2 Етап - Чоловіки
2 Етап - Жінки
3 Етап - Чоловіки і Жінки
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
MIX - 3 Етап
Чемпіонат Столичний 2018
Чемпіонат Столичний 2019
Чемпіонат Столичний 2020
Чемпіонат Столичний 2021
Чемпіонат Столичний 2022
Чемпіонат Столичний 2023
Чемпіонат Столичний 2024
Кубок Києва "Столичний"
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 16
- Онлайн
»
37
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 7672 - З початку тижня
» 51730 - З початку місяця
» 142076 - З початку року
» 2683606 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Чемпіонат "Столичний" 2017 - Чоловіки. 3 Етап
Група 1
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
17:30
Левковець - Щекота
-
Ваценко - Петюк
2
:
0 (:) (21:16-21:15)
Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №5 - X-Park
09:00
Ваценко - Петюк
-
Жабський - Янішевський
0
:
2 (:) (18:21-17:21)
Едуард Довгопол
Корт №5 - X-Park
11:15
Левковець - Щекота
-
Жабський - Янішевський
1
:
2 (:) (21:19-22:24-16:18)
Едуард Довгопол
вгору
Група 2
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
17:30
Кошкаров - Цапкаленко
-
Пилипенко - Скворцов
2
:
0 (:) (21:13-21:13)
Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
09:00
Пилипенко - Скворцов
-
Демиденко - Сердюк
0
:
2 (:) (13:21-15:21)
Олексій Руденко
Корт №2 - X-Park
11:15
Кошкаров - Цапкаленко
-
Демиденко - Сердюк
2
:
0 (:) (21:15-21:13)
Олексій Руденко
вгору
Група 3
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
17:30
Булатецький - Романенко
-
Коробко - Кунда
2
:
0 (:) (21:10-21:8)
Антон Григоренко
Корт №1 - X-Park
19:45
Клименок - Леоненко
-
Вдовін - Гольонко
0
:
2 (:) (20:22-27:29)
Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
09:00
Булатецький - Романенко
-
Вдовін - Гольонко
2
:
0 (:) (21:15-21:16)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
09:45
Клименок - Леоненко
-
Коробко - Кунда
2
:
0 (:) (21:11-21:19)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
12:45
Булатецький - Романенко
-
Клименок - Леоненко
2
:
0 (:) (21:16-21:16)
Олексій Руденко
Корт №1 - X-Park
12:45
Вдовін - Гольонко
-
Коробко - Кунда
2
:
0 (:) (21:7-21:13)
Антон Зельський
вгору
Група 4
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №4 - X-Park
17:30
Карвацький - Кривобок
-
Близнюк - Фесенко
2
:
0 (:) (21:14-21:17)
Антон Зельський
Корт №1 - X-Park
19:00
Мозоль - Остапчук
-
Дідух - Распутній
0
:
2 (:) (18:21-11:21)
Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
09:45
Карвацький - Кривобок
-
Дідух - Распутній
1
:
2 (:) (17:21-21:17-12:15)
Олексій Руденко
Корт №1 - X-Park
09:45
Мозоль - Остапчук
-
Близнюк - Фесенко
1
:
2 (:) (22:20-17:21-7:15)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
15:30
Карвацький - Кривобок
-
Мозоль - Остапчук
2
:
0 (:) (21:12-21:16)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
15:30
Дідух - Распутній
-
Близнюк - Фесенко
2
:
0 (:) (21:14-21:15)
Олексій Руденко
вгору
Група 5
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
18:15
Новоселов - Семенов
-
Алєксєєв - Кузьмич
2
:
1 (:) (14:21-21:10-15:9)
Анна Ковальчук
Корт №2 - X-Park
19:00
Квітка - Хаджиханов
-
Головко - Ковтун
2
:
0 (:) (21:11-21:15)
Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №5 - X-Park
10:30
Квітка - Хаджиханов
-
Алєксєєв - Кузьмич
1
:
2 (:) (18:21-21:18-9:15)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
10:30
Новоселов - Семенов
-
Головко - Ковтун
1
:
2 (:) (16:21-21:18-9:15)
Олексій Руденко
Корт №1 - X-Park
15:30
Квітка - Хаджиханов
-
Новоселов - Семенов
2
:
0 (:) (21:8-21:16)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
16:15
Алєксєєв - Кузьмич
-
Головко - Ковтун
2
:
0 (:) (21:15-21:19)
Едуард Довгопол
вгору
Група 6
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №2 - X-Park
18:15
Ревенко - Стороженко
-
Богданов - Винокуров
2
:
0 (:) (21:13-21:6)
Олексій Руденко
Корт №2 - X-Park
19:45
Насібулін - Остапенко
-
Кравченко - Петраш
2
:
0 (:) (21:10-21:19)
Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
10:30
Ревенко - Стороженко
-
Кравченко - Петраш
2
:
0 (:) (21:14-21:12)
Олексій Руденко
Корт №1 - X-Park
11:15
Насібулін - Остапенко
-
Богданов - Винокуров
2
:
0 (:) (21:12-21:10)
Корт №2 - X-Park
16:15
Ревенко - Стороженко
-
Насібулін - Остапенко
1
:
2 (:) (15:21-21:8-13:15)
Олексій Руденко
Корт №1 - X-Park
16:15
Кравченко - Петраш
-
Богданов - Винокуров
2
:
0 (:) (21:6-21:7)
Антон Зельський
вгору
Група 7
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
18:15
Бур`ян - Дідик
-
Петріченко - Петров
2
:
0 (:)
Корт №4 - X-Park
18:15
Кухтик - Середа
-
Жучінський - Кибенко
2
:
0 (:) (28:26-21:17)
Антон Зельський
05. 08. 2017
Корт №5 - X-Park
12:00
Бур`ян - Дідик
-
Жучінський - Кибенко
1
:
2 (:) (21:19-14:21-9:15)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
12:00
Кухтик - Середа
-
Петріченко - Петров
2
:
0 (:)
Корт №5 - X-Park
17:00
Бур`ян - Дідик
-
Кухтик - Середа
0
:
2 (:) (26:28-14:21)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
17:00
Жучінський - Кибенко
-
Петріченко - Петров
2
:
0 (:)
вгору
Група 8
(04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - X-Park
19:00
Воронкін - Федянін
-
Ліхацький - Ліхацький
2
:
0 (:) (21:17-21:19)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
19:00
Донченко - Тарасов
-
Згоба - Кальченко
2
:
0 (:) (21:17-21:13)
Антон Зельський
05. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
12:30
Воронкін - Федянін
-
Згоба - Кальченко
2
:
0 (:) (27:25-21:15)
Антон Зельський
-
12:30
Донченко - Тарасов
-
Ліхацький - Ліхацький
2
:
0 (:) (21:15-21:15)
Анна Ковальчук
Корт №1 - X-Park
17:00
Воронкін - Федянін
-
Донченко - Тарасов
2
:
0 (:) (21:12-21:17)
Антон Зельський
-
17:30
Згоба - Кальченко
-
Ліхацький - Ліхацький
1
:
2 (:) (18:21-21:18-11:15)
Олексій Руденко
вгору
ПАРАД (13:00) - ПЕРЕРВА до 15:30
(05/08/2017)
Немає призначених матчів!
вгору
Плей-офф
(05/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
18:30
Бур`ян - Дідик
-
Демиденко - Сердюк
2
:
0 (:) (21:17-21:14)
Корт №2 - X-Park
18:30
Ревенко - Стороженко
-
Клименок - Леоненко
0
:
2 (:) (19:21-18:21)
Максим Остапчук
-
18:30
Пилипенко - Скворцов
-
Жучінський - Кибенко
0
:
2 (:)
Корт №5 - X-Park
19:15
Вдовін - Гольонко
-
Кравченко - Петраш
2
:
0 (:) (21:17-21:18)
Корт №1 - X-Park
19:15
Новоселов - Семенов
-
Карвацький - Кривобок
0
:
2 (:) (13:21-6:21)
Корт №2 - X-Park
19:15
Донченко - Тарасов
-
Ваценко - Петюк
2
:
0 (:) (23:21-21:17)
Максим Остапчук
Корт №5 - X-Park
20:00
Близнюк - Фесенко
-
Алєксєєв - Кузьмич
0
:
2 (:) (15:21-17:21)
Корт №1 - X-Park
20:00
Левковець - Щекота
-
Ліхацький - Ліхацький
2
:
0 (:) (21:13-21:4)
вгору
1/8 Фіналу
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
08:30
Жабський - Янішевський
-
Бур`ян - Дідик
2
:
1 (:) (21:19-18:21-15:12)
Максим Остапчук
Корт №2 - X-Park
08:30
Клименок - Леоненко
-
Воронкін - Федянін
2
:
1 (:) (21:13-17:21-15:9)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
08:30
Квітка - Хаджиханов
-
Жучінський - Кибенко
2
:
0 (:) (21:11-21:20)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
08:30
Вдовін - Гольонко
-
Дідух - Распутній
2
:
1 (:) (15:21-25:23-15:12)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
09:15
Булатецький - Романенко
-
Карвацький - Кривобок
1
:
2 (:) (21:18-19:21-11:15)
Максим Остапчук
Корт №2 - X-Park
09:15
Донченко - Тарасов
-
Насібулін - Остапенко
1
:
2 (:) (21:17-18:21-12:15)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
09:15
Кухтик - Середа
-
Алєксєєв - Кузьмич
1
:
2 (:) (18:21-21:18-12:15)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
09:15
Левковець - Щекота
-
Кошкаров - Цапкаленко
1
:
2 (:) (21:10-19:21-16:18)
Едуард Довгопол
вгору
1/4 Фіналу
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
11:00
Жабський - Янішевський
-
Клименок - Леоненко
0
:
2 (:) (19:21-16:21)
Максим Остапчук
Корт №2 - X-Park
11:00
Квітка - Хаджиханов
-
Вдовін - Гольонко
2
:
0 (:) (21:17-21:19)
Антон Григоренко
Корт №4 - X-Park
11:00
Карвацький - Кривобок
-
Насібулін - Остапенко
1
:
2 (:) (21:19-18:21-14:16)
Антон Зельський
Корт №5 - X-Park
11:00
Алєксєєв - Кузьмич
-
Кошкаров - Цапкаленко
0
:
2 (:) (9:21-16:21)
Едуард Довгопол
вгору
Півфінали
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №5 - X-Park
13:00
Клименок - Леоненко
-
Квітка - Хаджиханов
2
:
0 (:) (21:19-21:18)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
13:00
Насібулін - Остапенко
-
Кошкаров - Цапкаленко
0
:
2 (:) (19:21-10:21)
Максим Остапчук
вгору
Гра за 3 місце
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
14:30
Квітка - Хаджиханов
-
Насібулін - Остапенко
0
:
2 (:) (12:21-17:21)
Едуард Довгопол
вгору
Фінал
(06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - X-Park
15:15
Клименок - Леоненко
-
Кошкаров - Цапкаленко
0
:
2 (:) (19:21-16:21)
Максим Остапчук
вгору