Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 46 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1269 - З початку тижня
» 22110 - З початку місяця
» 172340 - З початку року
» 254179 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Чемпіонат "Столичний" 2017 - Чоловіки. 3 Етап

Група 1 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 Л-ЩЛевковець - Щекота-В-ПВаценко - Петюк2:0 (:) (21:16-21:15) Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:00 В-ПВаценко - Петюк-Ж-ЯЖабський - Янішевський0:2 (:) (18:21-17:21) Едуард Довгопол
Корт №5 - FreeGenBeachClub  11:15 Л-ЩЛевковець - Щекота-Ж-ЯЖабський - Янішевський1:2 (:) (21:19-22:24-16:18) Едуард Довгопол
вгору
Група 2 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-П-СПилипенко - Скворцов2:0 (:) (21:13-21:13) Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 П-СПилипенко - Скворцов-Д-СДемиденко - Сердюк0:2 (:) (13:21-15:21) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-Д-СДемиденко - Сердюк2:0 (:) (21:15-21:13) Олексій Руденко
вгору
Група 3 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 Б-РБулатецький - Романенко-К-ККоробко - Кунда2:0 (:) (21:10-21:8) Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:45 К-ЛКлименок - Леоненко-В-ГВдовін - Гольонко0:2 (:) (20:22-27:29) Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-РБулатецький - Романенко-В-ГВдовін - Гольонко2:0 (:) (21:15-21:16) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ЛКлименок - Леоненко-К-ККоробко - Кунда2:0 (:) (21:11-21:19) Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:45 Б-РБулатецький - Романенко-К-ЛКлименок - Леоненко2:0 (:) (21:16-21:16) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:45 В-ГВдовін - Гольонко-К-ККоробко - Кунда2:0 (:) (21:7-21:13) Антон Зельський
вгору
Група 4 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 К-ККарвацький - Кривобок-Б-ФБлизнюк - Фесенко2:0 (:) (21:14-21:17) Антон Зельський
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:00 М-ОМозоль - Остапчук-Д-РДідух - Распутній0:2 (:) (18:21-11:21) Анна Ковальчук
05. 08. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ККарвацький - Кривобок-Д-РДідух - Распутній1:2 (:) (17:21-21:17-12:15) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 М-ОМозоль - Остапчук-Б-ФБлизнюк - Фесенко1:2 (:) (22:20-17:21-7:15) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  15:30 К-ККарвацький - Кривобок-М-ОМозоль - Остапчук2:0 (:) (21:12-21:16) Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:30 Д-РДідух - Распутній-Б-ФБлизнюк - Фесенко2:0 (:) (21:14-21:15) Олексій Руденко
вгору
Група 5 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 Н-СНовоселов - Семенов-А-КАлєксєєв - Кузьмич2:1 (:) (14:21-21:10-15:9) Анна Ковальчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 К-ХКвітка - Хаджиханов-Г-КГоловко - Ковтун2:0 (:) (21:11-21:15) Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ХКвітка - Хаджиханов-А-КАлєксєєв - Кузьмич1:2 (:) (18:21-21:18-9:15) Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 Н-СНовоселов - Семенов-Г-КГоловко - Ковтун1:2 (:) (16:21-21:18-9:15) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:30 К-ХКвітка - Хаджиханов-Н-СНовоселов - Семенов2:0 (:) (21:8-21:16) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:15 А-КАлєксєєв - Кузьмич-Г-КГоловко - Ковтун2:0 (:) (21:15-21:19) Едуард Довгопол
вгору
Група 6 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 Р-СРевенко - Стороженко-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:13-21:6) Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:45 Насібулін - Остапенко-П-ККравченко - Петраш2:0 (:) (21:10-21:19) Олексій Руденко
05. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 Р-СРевенко - Стороженко-П-ККравченко - Петраш2:0 (:) (21:14-21:12) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 Насібулін - Остапенко-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:12-21:10)
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:15 Р-СРевенко - Стороженко-Насібулін - Остапенко1:2 (:) (15:21-21:8-13:15) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:15 П-ККравченко - Петраш-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:6-21:7) Антон Зельський
вгору
Група 7 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 Б-ДБур`ян - Дідик-П-ППетріченко - Петров2:0 (:)Неявка команди
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 К-СКухтик - Середа-Ж-КЖучінський - Кібенко2:0 (:) (28:26-21:17) Антон Зельський
05. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  12:00 Б-ДБур`ян - Дідик-Ж-КЖучінський - Кібенко1:2 (:) (21:19-14:21-9:15) Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:00 К-СКухтик - Середа-П-ППетріченко - Петров2:0 (:)
Корт №5 - FreeGenBeachClub  17:00 Б-ДБур`ян - Дідик-К-СКухтик - Середа0:2 (:) (26:28-14:21) Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:00 Ж-КЖучінський - Кібенко-П-ППетріченко - Петров2:0 (:)Неявка команди
вгору
Група 8 (04/08/2017 - 05/08/2017)
04. 08. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:00 В-ФВоронкін - Федянін-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький2:0 (:) (21:17-21:19) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 Д-ТДонченко - Тарасов-З-ГЗгоба - Кальченко2:0 (:) (21:17-21:13) Антон Зельський
05. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:30 В-ФВоронкін - Федянін-З-ГЗгоба - Кальченко2:0 (:) (27:25-21:15) Антон Зельський
- 12:30 Д-ТДонченко - Тарасов-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький2:0 (:) (21:15-21:15) Анна Ковальчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:00 В-ФВоронкін - Федянін-Д-ТДонченко - Тарасов2:0 (:) (21:12-21:17) Антон Зельський
- 17:30 З-ГЗгоба - Кальченко-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький1:2 (:) (18:21-21:18-11:15) Олексій Руденко
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
Плей-офф (05/08/2017)
05. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:30 Б-ДБур`ян - Дідик-Д-СДемиденко - Сердюк2:0 (:) (21:17-21:14)
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:30 Р-СРевенко - Стороженко-К-ЛКлименок - Леоненко0:2 (:) (19:21-18:21) Максим Остапчук
- 18:30 П-СПилипенко - Скворцов-Ж-КЖучінський - Кібенко0:2 (:)
Корт №5 - FreeGenBeachClub  19:15 В-ГВдовін - Гольонко-П-ККравченко - Петраш2:0 (:) (21:17-21:18)
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:15 Н-СНовоселов - Семенов-К-ККарвацький - Кривобок0:2 (:) (13:21-6:21)
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:15 Д-ТДонченко - Тарасов-В-ПВаценко - Петюк2:0 (:) (23:21-21:17) Максим Остапчук
Корт №5 - FreeGenBeachClub  20:00 Б-ФБлизнюк - Фесенко-А-КАлєксєєв - Кузьмич0:2 (:) (15:21-17:21)
Корт №1 - FreeGenBeachClub  20:00 Л-ЩЛевковець - Щекота-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький2:0 (:) (21:13-21:4)
вгору
1/8 Фіналу (06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  08:30 Ж-ЯЖабський - Янішевський-Б-ДБур`ян - Дідик2:1 (:) (21:19-18:21-15:12) Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  08:30 К-ЛКлименок - Леоненко-В-ФВоронкін - Федянін2:1 (:) (21:13-17:21-15:9) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  08:30 К-ХКвітка - Хаджиханов-Ж-КЖучінський - Кібенко2:0 (:) (21:11-21:20) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  08:30 В-ГВдовін - Гольонко-Д-РДідух - Распутній2:1 (:) (15:21-25:23-15:12) Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:15 Б-РБулатецький - Романенко-К-ККарвацький - Кривобок1:2 (:) (21:18-19:21-11:15) Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:15 Д-ТДонченко - Тарасов-Насібулін - Остапенко1:2 (:) (21:17-18:21-12:15) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:15 К-СКухтик - Середа-А-КАлєксєєв - Кузьмич1:2 (:) (18:21-21:18-12:15) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:15 Л-ЩЛевковець - Щекота-Ц-ККошкаров - Цапкаленко1:2 (:) (21:10-19:21-16:18) Едуард Довгопол
вгору
1/4 Фіналу (06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:00 Ж-ЯЖабський - Янішевський-К-ЛКлименок - Леоненко0:2 (:) (19:21-16:21) Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:00 К-ХКвітка - Хаджиханов-В-ГВдовін - Гольонко2:0 (:) (21:17-21:19) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:00 К-ККарвацький - Кривобок-Насібулін - Остапенко1:2 (:) (21:19-18:21-14:16) Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  11:00 А-КАлєксєєв - Кузьмич-Ц-ККошкаров - Цапкаленко0:2 (:) (9:21-16:21) Едуард Довгопол
вгору
Півфінали (06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  13:00 К-ЛКлименок - Леоненко-К-ХКвітка - Хаджиханов2:0 (:) (21:19-21:18) Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 Насібулін - Остапенко-Ц-ККошкаров - Цапкаленко0:2 (:) (19:21-10:21) Максим Остапчук
вгору
06. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 К-ХКвітка - Хаджиханов-Насібулін - Остапенко0:2 (:) (12:21-17:21) Едуард Довгопол
вгору
Фінал (06/08/2017)
06. 08. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:15 К-ЛКлименок - Леоненко-Ц-ККошкаров - Цапкаленко0:2 (:) (19:21-16:21) Максим Остапчук
вгору