Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 323 - Сьогодні

» 741 - Вчора
» 1064 - З початку тижня
» 19609 - З початку місяця
» 132118 - З початку року
» 213957 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Кубок Києва "Столичний" 2017 - Жіночі команди
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:00 К-МКоваленко - Мазур-Кулініч - Соколовська2:0 (:) (21:8-21:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  09:45 Дуденок - Франк-Г-ЮГригор'єва - Ювхимець2:1 (:) (18:21-21:13-15:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №5 - FreeGenBeachClub  10:30 М-СМельник - Семенова-Г-БГерасімова - Боднар1:2 (:) (17:21-21:8-9:15) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Л-СЛисак - Супукарьова-К-ЩКогут - Щекота1:2 (:) (21:19-5:21-10:15) Звіт гри Артем Клокун
Корт №5 - FreeGenBeachClub  11:15 Чередніченко - Шумейко-Б-ПБондаренко - Поволяшко 2:0 (:) (21:15-21:8) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 С-ФСухіх - Фрейло-К-НКухтик - Негребецька0:2 (:) (16:21-13:21) Звіт гри Артем Клокун
Корт №5 - FreeGenBeachClub  12:30 В-ГВасільєва - Головченко-Б-ПБорисюк - Палковська2:0 (:) (21:19-21:14) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:30 Г-КГолощапова - Ківенко-Б-ПБорисенко - Пересада0:2 (:) (12:21-12:21) Звіт гри Артем Клокун
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
Раунд 2 (Winner) (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  13:15 К-МКоваленко - Мазур-Дуденок - Франк2:0 (:) (21:14-21:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:15 Г-БГерасімова - Боднар-К-ЩКогут - Щекота0:2 (:) (14:21-15:21) Звіт гри Артем Клокун
Корт №5 - FreeGenBeachClub  14:00 Чередніченко - Шумейко-К-НКухтик - Негребецька2:0 (:) (21:9-21:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:00 В-ГВасільєва - Головченко-Б-ПБорисенко - Пересада0:2 (:) (15:21-15:21) Звіт гри Артем Клокун
вгору
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  14:45 Г-КГолощапова - Ківенко-Б-ПБорисюк - Палковська0:2 (:) (16:21-15:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:45 С-ФСухіх - Фрейло-Б-ПБондаренко - Поволяшко 0:2 (:) (14:21-15:21) Звіт гри Артем Клокун
Корт №5 - FreeGenBeachClub  15:30 Л-СЛисак - Супукарьова-М-СМельник - Семенова1:2 (:) (21:14-9:21-6:15) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:30 Г-ЮГригор'єва - Ювхимець-Кулініч - Соколовська0:2 (:) (17:21-17:21) Звіт гри Артем Клокун
вгору
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  16:15 Б-ПБорисюк - Палковська-Г-БГерасімова - Боднар1:2 (:) (22:20-14:21-11:15) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:15 Б-ПБондаренко - Поволяшко -Дуденок - Франк2:0 (:) (22:20-23:21) Звіт гри Артем Клокун
Корт №5 - FreeGenBeachClub  17:00 М-СМельник - Семенова-В-ГВасільєва - Головченко0:2 (:) (14:21-20:22) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:00 Кулініч - Соколовська-К-НКухтик - Негребецька2:1 (:) (21:16-21:23-15:10) Звіт гри Артем Клокун
вгору
Раунд 3 (Winner) (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  17:45 К-МКоваленко - Мазур-К-ЩКогут - Щекота2:1 (:) (21:15-18:21-15:11) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:45 Чередніченко - Шумейко-Б-ПБорисенко - Пересада2:0 (:) (23:21-21:14) Звіт гри
вгору
15. 07. 2017
Корт №5 - FreeGenBeachClub  18:30 Г-БГерасімова - Боднар-Б-ПБондаренко - Поволяшко 0:2 (:) (12:21-13:21) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:30 В-ГВасільєва - Головченко-Кулініч - Соколовська1:2 (:) (21:12-16:21-10:15) Звіт гри
вгору
16. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:30 Б-ПБондаренко - Поволяшко -Б-ПБорисенко - Пересада0:2 (:) (19:21-15:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:30 Кулініч - Соколовська-К-ЩКогут - Щекота0:2 (:) (21:23-14:21) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
Півфінал (16/07/2017)
16. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-МКоваленко - Мазур-Б-ПБорисенко - Пересада2:1 (:) (21:16-17:21-16:14) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 Чередніченко - Шумейко-К-ЩКогут - Щекота1:2 (:) (18:21-21:13-9:15) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
16. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:15 Б-ПБорисенко - Пересада-Чередніченко - Шумейко0:2 (:) (13:21-17:21) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
Фінал (16/07/2017)
16. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:00 К-МКоваленко - Мазур-К-ЩКогут - Щекота2:0 (:) (21:9-21:13) Звіт гри Тетяна Денщик
вгору