Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 323 - Сьогодні

» 741 - Вчора
» 1064 - З початку тижня
» 19609 - З початку місяця
» 132118 - З початку року
» 213957 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Кубок Києва "Столичний" 2017 - Чоловічі команди
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (14/07/2017)
14. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:00 К-ЛКопич - Леоненко-К-ФКубрак - Фесенко2:0 (:) (21:13-21:15) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:00 К-ХКвітка - Хаджиханов-Згоба - Науменко2:0 (:) (22:20-21:19) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:00 Д-РДідух - Распутній-П-СПилипенко - Скворцов2:0 (:) (21:13-21:13) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:00 В-ПВаценко - Петюк-П-ККравченко - Петраш2:0 (:) (21:15-21:18) Звіт гри
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:45 О-РОстапенко - Романенко-Н-СНіколаєв - Скороход2:0 (:) (21:12-21:12) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:45 К-ККарвацький - Кривобок-К-ОКурінний - Орлов2:0 (:) (21:15-21:13) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:45 С-ШСіденко - Шмаль-М-СМайструк - Семенов2:1 (:) (17:21-21:15-19:17) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:45 Б-ДБур`ян - Дідик-Г-ФГригорашенко - Федосєєв2:0 (:)Неявка команди Звіт гри
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:30 К-СКухтик - Середа-Вєдєрніков - Подгорний2:1 (:) (18:21-21:13-15:8) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:30 К-СКальченко - Січовий-Г-СГригор’єв - Сабадаш2:1 (:) (17:21-21:11-15:11) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:30 К-ТКлочко - Татаренко-К-СКупалкін-Луговий - Сидорчук2:0 (:) (21:12-21:10) Звіт гри
вгору
Раунд 1 (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 В-КВерезуб - Клименок-Г-ПГерасименко - Перегончук2:1 (:) (21:15-10:21-16:14) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-НДенщик - Новоселов-П-ППетріченко - Петров2:0 (:) (21:18-21:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 Г-ЯГольонко - Янішевський-Р-ТРіче - Тризна2:1 (:) (21:17-17:21-15:12) Звіт гри Артем Клокун
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 К-РКузьміч - Ревенко-Ж-КЖучінський - Кібенко2:1 (:) (21:14-17:21-15:13) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
Раунд 2 (Winner) (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ХКвітка - Хаджиханов-Д-РДідух - Распутній0:2 (:) (15:21-16:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ККарвацький - Кривобок-В-ПВаценко - Петюк2:0 (:) (21:16-21:11) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 С-ШСіденко - Шмаль-Б-ДБур`ян - Дідик0:2 (:) (16:21-12:21) Звіт гри Артем Клокун
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 К-СКальченко - Січовий-К-ТКлочко - Татаренко0:2 (:) (10:21-14:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 Л-ЩЛевковець - Щекота-В-КВерезуб - Клименок2:0 (:) (21:14-21:11) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ЛКопич - Леоненко-Д-НДенщик - Новоселов2:0 (:) (21:16-21:17) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Г-ЯГольонко - Янішевський-О-РОстапенко - Романенко0:2 (:) (16:21-16:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 К-СКухтик - Середа-К-РКузьміч - Ревенко2:0 (:) (21:18-21:18) Звіт гри Тетяна Денщик
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
15. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 К-ФКубрак - Фесенко-П-ППетріченко - Петров2:0 (:) (21:16-21:18) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 Згоба - Науменко-П-СПилипенко - Скворцов0:2 (:) (17:21-18:21) Звіт гри
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:30 Р-ТРіче - Тризна-Н-СНіколаєв - Скороход1:2 (:) (23:21-15:21-11:12) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:30 К-ОКурінний - Орлов-П-ККравченко - Петраш0:2 (:) (16:21-17:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:30 М-СМайструк - Семенов-Г-ФГригорашенко - Федосєєв2:0 (:) (21:17-21:8) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:15 Вєдєрніков - Подгорний-Ж-КЖучінський - Кібенко0:2 (:) (24:26-16:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:15 Г-СГригор’єв - Сабадаш-К-СКупалкін-Луговий - Сидорчук2:0 (:) (21:19-21:15) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
15. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:15 Г-ПГерасименко - Перегончук-К-СКальченко - Січовий0:2 (:) (21:23-13:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:00 К-ФКубрак - Фесенко-К-РКузьміч - Ревенко0:2 (:) (18:21-16:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:00 П-СПилипенко - Скворцов-С-ШСіденко - Шмаль0:2 (:) (21:23-19:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:00 Н-СНіколаєв - Скороход-В-ПВаценко - Петюк1:2 (:) (21:19-14:21-13:15) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:45 П-ККравченко - Петраш-Г-ЯГольонко - Янішевський0:2 (:) (10:21-18:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:45 М-СМайструк - Семенов-К-ХКвітка - Хаджиханов0:2 (:) (15:21-19:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:45 Ж-КЖучінський - Кібенко-Д-НДенщик - Новоселов2:0 (:) (21:15-21:18) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:30 Г-СГригор’єв - Сабадаш-В-КВерезуб - Клименок2:1 (:) (21:13-15:21-15:11) Звіт гри Тетяна Денщик
вгору
Раунд 3 (Winner) (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:30 Л-ЩЛевковець - Щекота-К-ЛКопич - Леоненко2:0 (:) (21:15-21:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:30 Д-РДідух - Распутній-О-РОстапенко - Романенко0:2 (:) (15:21-16:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:15 К-ККарвацький - Кривобок-Б-ДБур`ян - Дідик2:0 (:) (21:12-21:16) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:15 К-СКухтик - Середа-К-ТКлочко - Татаренко2:0 (:) (21:13-21:11) Звіт гри
вгору
15. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:15 К-СКальченко - Січовий-К-РКузьміч - Ревенко1:2 (:) (21:16-14:21-9:15) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:00 С-ШСіденко - Шмаль-В-ПВаценко - Петюк0:2 (:) (13:21-13:21) Звіт гри Тетяна Денщик
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:00 Г-ЯГольонко - Янішевський-К-ХКвітка - Хаджиханов2:1 (:) (14:21-26:24-15:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:00 Ж-КЖучінський - Кібенко-Г-СГригор’єв - Сабадаш1:2 (:) (21:23-21:19-11:15) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
15. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:45 К-РКузьміч - Ревенко-Д-РДідух - Распутній0:2 (:) (12:21-15:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:45 В-ПВаценко - Петюк-К-ЛКопич - Леоненко0:2 (:) (15:21-14:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:45 Г-ЯГольонко - Янішевський-К-ТКлочко - Татаренко1:2 (:) (23:21-19:21-10:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:30 Г-СГригор’єв - Сабадаш-Б-ДБур`ян - Дідик0:2 (:) (17:21-17:21) Звіт гри Тетяна Денщик
вгору
Раунд 4 (Winner) (15/07/2017)
15. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:30 Л-ЩЛевковець - Щекота-О-РОстапенко - Романенко0:2 (:) (11:21-19:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:30 К-ККарвацький - Кривобок-К-СКухтик - Середа1:2 (:) (19:21-21:11-4:15) Звіт гри Антон Зельський
вгору
16. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:30 Д-РДідух - Распутній-К-ЛКопич - Леоненко2:0 (:) (21:19-21:18) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:30 К-ТКлочко - Татаренко-Б-ДБур`ян - Дідик2:0 (:) (21:18-21:12) Звіт гри
вгору
16. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:30 Д-РДідух - Распутній-К-ККарвацький - Кривобок2:1 (:) (22:24-21:15-15:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:30 К-ТКлочко - Татаренко-Л-ЩЛевковець - Щекота2:0 (:) (21:17-21:17) Звіт гри
вгору
Півфінал (16/07/2017)
16. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:30 О-РОстапенко - Романенко-Д-РДідух - Распутній2:0 (:) (21:12-21:18) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:30 К-СКухтик - Середа-К-ТКлочко - Татаренко2:1 (:) (28:26-16:21-23:21) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
16. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:30 Д-РДідух - Распутній-К-ТКлочко - Татаренко2:0 (:) (11:21-14:21) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
Фінал (16/07/2017)
16. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 О-РОстапенко - Романенко-К-СКухтик - Середа2:0 (:) (21:12-21:14) Звіт гри Тетяна Денщик
вгору