Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 323 - Сьогодні

» 741 - Вчора
» 1064 - З початку тижня
» 19609 - З початку місяця
» 132118 - З початку року
» 213957 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Чемпіонат Києва "Столичний" 2017 - 2 Етап. Жінки
Розклад і результати матчів

Група 1 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Г-ЮГригор'єва - Ювхимець-Б-ФБоднар - Федоренко2:0 (:) (21:14-21:13) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 Б-ЛБезпалько - Луніна-Б-ФБоднар - Федоренко2:0 (:) (21:8-21:4) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  12:45 Б-ЛБезпалько - Луніна-Г-ЮГригор'єва - Ювхимець2:0 (:) (21:6-21:12) Звіт гри Олександр Березовенко
вгору
Група 2 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 К-ЛКрайня - Лисенко-Гур'янова - Лисак2:1 (:) (21:12-16:21-15:3) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 З-РЗатилкіна - Рилова-Гур'янова - Лисак2:0 (:) (21:7-21:4) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:45 З-РЗатилкіна - Рилова-К-ЛКрайня - Лисенко2:0 (:) (21:4-21:8) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Група 3 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 К-НКухтик - Негребецька-С-ФСухіх - Фрейло2:1 (:) (21:11-16:21-15:9) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Б-ПБорисенко - Пересада-С-ФСухіх - Фрейло2:0 (:) (21:6-21:15) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:45 Б-ПБорисенко - Пересада-К-НКухтик - Негребецька2:0 (:) (21:10-21:15) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Група 4 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-ПДовгопол - Погребняк-Ільницька - Іщенко2:0 (:) (21:9-21:12) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-Ільницька - Іщенко2:0 (:) (21:5-21:9) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:45 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-Д-ПДовгопол - Погребняк2:0 (:) (21:6-21:13) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
Група 5 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ККоваленко - Косяк-Б-ПБорисюк - Палковська2:0 (:) (21:9-21:11) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 К-ПКорчевська - Поволяшко-Б-ПБорисюк - Палковська2:0 (:) (21:15-21:10) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:30 К-ПКорчевська - Поволяшко-К-ККоваленко - Косяк0:2 (:) (13:21-14:21) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Група 6 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ККальченко - Котелянець-Г-ПГерасімова - Поліщук2:0 (:) (21:6-21:5) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 З-КЗубриловська - Когут-Г-ПГерасімова - Поліщук2:0 (:) (21:17-21:10) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:30 З-КЗубриловська - Когут-К-ККальченко - Котелянець1:2 (:) (22:20-19:21-14:16) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Група 7 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 Григоренко - Шумейко-Ф-ЩФранк - Щемельова0:2 (:) (7:21-13:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 П-ППетросюк - Поліщук-Ф-ЩФранк - Щемельова0:2 (:) (8:21-10:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:30 П-ППетросюк - Поліщук-Григоренко - Шумейко0:2 (:) (16:21-15:21) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Група 8 (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 В-ГВасільєва - Головченко-Л-ЛЛащенко - Лисенко0:2 (:) (6:21-8:21) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-Л-ЛЛащенко - Лисенко2:0 (:) (21:5-21:5) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:30 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-В-ГВасільєва - Головченко2:0 (:) (21:1-21:1) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
ПАРАД (12:00) (08/07/2017)
Немає призначених матчів!
вгору
1 / 8 фіналу (08/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:15 Б-ЛБезпалько - Луніна-К-ЛКрайня - Лисенко2:0 (:) (21:6-21:3) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:15 К-НКухтик - Негребецька-Ч-ЯЧерненко - Ярошевська0:2 (:) (11:21-10:21) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:15 Б-ПБорисенко - Пересада-Д-ПДовгопол - Погребняк2:0 (:) (21:9-20:22-15:7) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:15 Г-ЮГригор'єва - Ювхимець-З-РЗатилкіна - Рилова0:2 (:) (15:21-9:21) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:00 З-КЗубриловська - Когут-Ч-ЩЧередніченко - Щекота0:2 (:) (16:21-11:21) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:00 К-ККоваленко - Косяк-Григоренко - Шумейко2:1 (:) (21:9-17:21-15:4) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:00 Л-ЛЛащенко - Лисенко-К-ККальченко - Котелянець0:2 (:) (7:21-12:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:00 Ф-ЩФранк - Щемельова-К-ПКорчевська - Поволяшко2:1 (:) (19:21-21:13-17:15) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
1 / 4 фіналу (09/07/2017)
08. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:00 Б-ЛБезпалько - Луніна-Ч-ЩЧередніченко - Щекота2:0 (:) (21:10-21:16) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:00 К-ККоваленко - Косяк-Ч-ЯЧерненко - Ярошевська2:1 (:) (12:21-21:19-23:21) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:00 Б-ПБорисенко - Пересада-К-ККальченко - Котелянець2:0 (:) (21:8-21:15) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:00 Ф-ЩФранк - Щемельова-З-РЗатилкіна - Рилова0:2 (:) (23:25-7:21) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
1 / 2 фіналу (09/07/2017)
09. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:30 Б-ЛБезпалько - Луніна-К-ККоваленко - Косяк2:1 (:) (17:21-22:20-15:13) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:30 Б-ПБорисенко - Пересада-З-РЗатилкіна - Рилова1:2 (:) (11:21-21:8-9:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
09. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:00 К-ККоваленко - Косяк-Б-ПБорисенко - Пересада2:0 (:) (21:17-21:16) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Фінал (09/07/2017)
09. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:00 Б-ЛБезпалько - Луніна-З-РЗатилкіна - Рилова2:0 (:) (21:13-21:16) Звіт гри Артем Згарбул
вгору