Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 46 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1269 - З початку тижня
» 22110 - З початку місяця
» 172340 - З початку року
» 254179 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Чемпіонат "Столичний" 2017 - Чоловіки. 2 Етап
Розклад і результати матчів

Група 1 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 А-НАзаров - Нестеренко-П-СПилипенко - Скворцов2:1 (:) (14:21-21:19-16:14) Звіт гри Антон Григоренко
01. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-ДБур`ян - Дідик-П-СПилипенко - Скворцов2:0 (:) (21:12-21:19) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:15 Б-ДБур`ян - Дідик-А-НАзаров - Нестеренко2:1 (:) (17:21-21:18-16:14) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
Група 2 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 Д-РДідух - Распутній-Б-КБорисенко - Клименок1:2 (:) (21:17-16:21-17:19) Звіт гри Артем Згарбул
01. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Л-ЩЛевковець - Щекота-Б-КБорисенко - Клименок2:1 (:) (19:21-21:16-15:10) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:15 Л-ЩЛевковець - Щекота-Д-РДідух - Распутній2:0 (:) (21:15-21:14) Звіт гри
вгору
Група 3 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-С-ШСіденко - Шмаль2:0 (:) (21:11-21:12) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 З-ТЗахаркевич - Тризна-П-СПилипенко - Січовий1:2 (:) (19:21-21:17-10:15) Звіт гри Антон Зельський
01. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-П-СПилипенко - Січовий2:0 (:) (21:18-21:15) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 З-ТЗахаркевич - Тризна-С-ШСіденко - Шмаль0:2 (:) (16:21-9:21) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:15 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-З-ТЗахаркевич - Тризна2:0 (:) (21:10-21:15) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:15 П-СПилипенко - Січовий-С-ШСіденко - Шмаль0:2 (:) (18:21-22:24) Звіт гри
вгору
Група 4 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 Г-ЯГольонко - Янішевський-М-ААртеменко - Мисан0:2 (:)Неявка команди Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 Згоба - Науменко-Н-СНовоселов - Семенов0:2 (:) (18:21-18:21) Звіт гри Артем Згарбул
01. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 Г-ЯГольонко - Янішевський-Н-СНовоселов - Семенов2:0 (:) (21:13-21:14) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 Згоба - Науменко-М-ААртеменко - Мисан1:2 (:) (21:19-20:22-11:15) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:00 Г-ЯГольонко - Янішевський-Згоба - Науменко2:1 (:) (21:15-19:21-15:13) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:00 Н-СНовоселов - Семенов-М-ААртеменко - Мисан1:2 (:) (21:18-16:21-8:15) Звіт гри Михайло Гламаздін
вгору
Група 5 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 К-ККарвацький - Кривобок-Гіренко - Данько2:0 (:) (21:15-21:13) Звіт гри Максим Остапчук
01. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 Г-СГригор’єв - Сабадаш-Д-СДемиденко - Сердюк1:2 (:) (11:21-21:18-9:15) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ККарвацький - Кривобок-Д-СДемиденко - Сердюк2:0 (:) (21:14-21:17) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Г-СГригор’єв - Сабадаш-Гіренко - Данько2:1 (:) (21:16-19:21-15:11) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:00 К-ККарвацький - Кривобок-Г-СГригор’єв - Сабадаш2:1 (:) (18:21-21:14-15:12) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:00 Д-СДемиденко - Сердюк-Гіренко - Данько0:2 (:) (9:21-19:21) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Група 6 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 Д-ТДонченко - Тарасов-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:11-21:6) Звіт гри Антон Зельський
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:00 А-МАртемчук - Мозоль-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький2:0 (:) (21:12-21:17) Звіт гри Антон Григоренко
01. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 Д-ТДонченко - Тарасов-Л-ЛЛіхацький - Ліхацький2:1 (:) (21:18-16:21-15:7) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 А-МАртемчук - Мозоль-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:6-21:10) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:45 Д-ТДонченко - Тарасов-А-МАртемчук - Мозоль0:2 (:) (18:21-14:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:45 Л-ЛЛіхацький - Ліхацький-Б-ВБогданов - Винокуров2:0 (:) (21:11-21:8) Звіт гри Михайло Гламаздін
вгору
Група 7 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 К-СКомісаров - Стороженко-К-МКриволапов - Муравський2:0 (:) (21:6-21:7) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:00 К-ХКвітка - Хаджиханов-К-СКухтик - Середа1:2 (:) (16:21-21:17-14:16) Звіт гри Максим Остапчук
01. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 К-СКомісаров - Стороженко-К-СКухтик - Середа2:0 (:) (21:16-15:21-16:14) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 К-ХКвітка - Хаджиханов-К-МКриволапов - Муравський2:0 (:) (21:10-21:17) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:45 К-СКомісаров - Стороженко-К-ХКвітка - Хаджиханов2:0 (:) (23:21-21:19) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:45 К-СКухтик - Середа-К-МКриволапов - Муравський2:0 (:) (21:8-21:10) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Група 8 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 О-РОстапенко - Ревенко-Ж-КЖучінський - Кібенко2:0 (:) (21:15-23:21) Звіт гри Антон Зельський
01. 07. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-РБулатецький - Романенко-К-ТКлочко - Татаренко0:2 (:) (19:21-20:22) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 Б-РБулатецький - Романенко-Ж-КЖучінський - Кібенко2:0 (:) (21:12-21:13) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 О-РОстапенко - Ревенко-К-ТКлочко - Татаренко1:2 (:) (23:21-16:21-14:16) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:30 Б-РБулатецький - Романенко-О-РОстапенко - Ревенко2:1 (:) (19:21-21:15-15:10) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:30 Ж-КЖучінський - Кібенко-К-ТКлочко - Татаренко0:2 (:) (16:21-18:21) Звіт гри Михайло Гламаздін
вгору
Група 9 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:45 Д-КДишловенко - Кузьмич-Л-ПЛубенець - Перегончук2:0 (:) (21:16-21:16) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:45 Д-КДенщик - Коструб-Г-МГрицай - Малов2:0 (:) (22:20-21:14) Звіт гри Артем Згарбул
01. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:30 Д-КДишловенко - Кузьмич-Г-МГрицай - Малов2:0 (:) (21:13-21:12) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:30 Д-КДенщик - Коструб-Л-ПЛубенець - Перегончук2:1 (:) (19:21-21:15-15:7) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:30 Д-КДишловенко - Кузьмич-Д-КДенщик - Коструб2:0 (:) (21:11-21:17) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:30 Г-МГрицай - Малов-Л-ПЛубенець - Перегончук0:2 (:) (15:21-14:21) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Група 10 (30/06/2017 - 01/07/2017)
30. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:45 В-ФВоронкін - Федянін-В-ЯВолосюк - Янцо2:0 (:) (21:16-21:10) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:45 К-ФКубрак - Фесенко-К-ШКравченко - Шабельник 0:2 (:) (22:24-15:21) Звіт гри Антон Зельський
01. 07. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  12:30 В-ФВоронкін - Федянін-К-ШКравченко - Шабельник 2:0 (:) (21:17-21:18) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:30 К-ФКубрак - Фесенко-В-ЯВолосюк - Янцо0:2 (:)Неявка команди Звіт гри Артем Згарбул
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:15 В-ФВоронкін - Федянін-К-ФКубрак - Фесенко2:0 (:) (21:15-21:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:15 К-ШКравченко - Шабельник -В-ЯВолосюк - Янцо2:0 (:) (21:13-21:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
Плей-Офф (01/07/2017)
01. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 К-СКухтик - Середа-Д-ТДонченко - Тарасов2:1 (:) (30:32-21:12-15:10) Звіт гри Михайло Гламаздін
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 Д-КДишловенко - Кузьмич-Д-РДідух - Распутній1:2 (:) (21:15-13:21-13:15) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 О-РОстапенко - Ревенко-Б-КБорисенко - Клименок0:2 (:) (13:21-12:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 С-ШСіденко - Шмаль-К-ШКравченко - Шабельник 2:0 (:) (23:21-21:16) Звіт гри Антон Зельський
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 Д-КДенщик - Коструб-Г-ЯГольонко - Янішевський2:1 (:) (19:21-21:16-15:13) Звіт гри Михайло Гламаздін
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 А-НАзаров - Нестеренко-К-ХКвітка - Хаджиханов0:2 (:) (13:21-14:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 Л-ЛЛіхацький - Ліхацький-В-ФВоронкін - Федянін0:2 (:) (20:22-11:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 Г-СГригор’єв - Сабадаш-Б-РБулатецький - Романенко0:2 (:) (16:21-13:21) Звіт гри Антон Зельський
вгору
1 / 8 Фіналу (02/07/2017)
02. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-ДБур`ян - Дідик-К-СКухтик - Середа0:2 (:) (13:21-14:21) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-РДідух - Распутній-К-ТКлочко - Татаренко1:2 (:) (21:17-14:21-12:15) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 К-ККарвацький - Кривобок-Б-КБорисенко - Клименок2:1 (:) (11:21-21:18-16:14) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 С-ШСіденко - Шмаль-М-ААртеменко - Мисан0:2 (:) (13:21-21:23) Звіт гри
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-Д-КДенщик - Коструб2:0 (:) (21:12-21:15) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ХКвітка - Хаджиханов-А-МАртемчук - Мозоль2:0 (:) (24:22-21:17) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 К-СКомісаров - Стороженко-В-ФВоронкін - Федянін2:0 (:) (21:15-21:15) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 Б-РБулатецький - Романенко-Л-ЩЛевковець - Щекота0:2 (:) (23:25-18:21) Звіт гри
вгору
1 / 4 Фіналу (02/07/2017)
02. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 К-СКухтик - Середа-К-ТКлочко - Татаренко0:2 (:) (27:29-23:25) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ККарвацький - Кривобок-М-ААртеменко - Мисан2:0 (:) (21:7-21:15) Звіт гри
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-К-ХКвітка - Хаджиханов2:0 (:) (21:16-21:10) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 К-СКомісаров - Стороженко-Л-ЩЛевковець - Щекота1:2 (:) (21:17-12:21-12:15) Звіт гри
вгору
1 / 2 Фіналу (02/07/2017)
02. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:45 К-ТКлочко - Татаренко-К-ККарвацький - Кривобок0:2 (:) (16:21-16:21) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:45 Ц-ККошкаров - Цапкаленко-Л-ЩЛевковець - Щекота2:0 (:) (21:13-26:24) Звіт гри
вгору
02. 07. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:00 К-ТКлочко - Татаренко-Л-ЩЛевковець - Щекота0:2 (:) (19:21-14:21) Звіт гри
вгору
Фінал (02/07/2017)
02. 07. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:00 К-ККарвацький - Кривобок-Ц-ККошкаров - Цапкаленко2:1 (:) (15:21-21:19-16:14) Звіт гри
вгору