Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 46 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1269 - З початку тижня
» 22110 - З початку місяця
» 172340 - З початку року
» 254179 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Чемпіонат Києва "Столичний" Mixed 2017 - 2 Етап
Розклад і результати матчів

24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-КДмитришена - Краєвський-Б-СБондаренко - Сидоренко2:1 (:) (14:21-21:13-15:10) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Д-МДевятаєва - Мусієнко-К-ЮКраєвський - Юшина2:1 (:) (18:21-21:15-15:8) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Б-СБондаренко - Сидоренко-К-ЮКраєвський - Юшина2:1 (:) (19:21-21:12-15:7) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
Раунд 1 (24/06/2017)
24. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 В-МВоронкін - Матвійчук-К-ФКарвацький - Франк1:2 (:) (22:20-15:21-10:15) Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 К-ККольвенко - Корчевська-Є-ПЄльшова - Пилипенко2:0 (:) (21:13-21:11) Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 М-ПМазко - Пересада-С-ЮСабадаш - Ювхимець2:1 (:) (21:13-13:21-15:11) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 К-СКосяк - Стороженко-М-НМатусов - Негребецька2:0 (:) (21:17-21:13) Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 Г-ГГригор`єв - Григор`єва-Корчевський - Поліщук2:0 (:) (21:13-21:13) Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 Лямо - Овчіннікова-Ш-ЯШатов - Якимчук1:2 (:) (16:21-24:22-11:15) Артем Згарбул
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ТКузьмич - Купових-М-НМосур - Науменко2:0 (:) (21:10-21:16) Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ККальченко - Кальченко-Д-МДевятаєва - Мусієнко2:0 (:) (21:19-21:15) Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 П-ППетрушин - Поволяшко-Д-КДідух - Коваленко0:2 (:) (17:21-12:21) Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 Фесенко - Щемельова-Б-ВБур'ян - Великоконь2:0 (:) (21:13-21:19) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 А-БАлєксєєв - Борисенко-П-ППетров - Петросюк2:0 (:) (21:6-21:9) Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 Дідик - Соколовська-З-ХЗгоба - Хмельницька2:0 (:) (21:17-21:17) Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 к-кКогут - Кривобок-В-ЗВащенко - Зелененький2:0 (:) (21:15-21:14) Артем Згарбул
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:00 Щ-ЩЩекота - Щекота-Б-СБондаренко - Сидоренко2:0 (:) (21:9-21:17) Олексій Руденко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:00 Г-ЗГерасименко - Зубриловська-К-ККубрак - Куркіна1:2 (:) (13:21-25:23-12:15) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:00 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-Д-КДмитришена - Краєвський2:0 (:) (21:10-21:8) Максим Остапчук
вгору
ПАРАД (12:30) (24/06/2017)
Немає призначених матчів!
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 Щ-ЩЩекота - Щекота-К-ФКарвацький - Франк2:0 (:) (25:23-21:18) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:00 К-ККольвенко - Корчевська-М-ПМазко - Пересада0:2 (:) (19:21-14:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:00 К-СКосяк - Стороженко-Г-ГГригор`єв - Григор`єва2:0 (:) (21:16-21:7) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:00 Ш-ЯШатов - Якимчук-К-ТКузьмич - Купових0:2 (:) (16:21-19:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:45 К-ККальченко - Кальченко-Д-КДідух - Коваленко0:2 (:) (14:21-9:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:45 Фесенко - Щемельова-А-БАлєксєєв - Борисенко0:2 (:) (20:22-16:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:45 Дідик - Соколовська-к-кКогут - Кривобок0:2 (:) (18:21-16:21) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:45 К-ККубрак - Куркіна-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський1:2 (:) (5:21-21:17-5:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 Б-СБондаренко - Сидоренко-В-МВоронкін - Матвійчук0:2 (:) (14:21-18:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:30 Є-ПЄльшова - Пилипенко-С-ЮСабадаш - Ювхимець1:2 (:) (21:16-16:21-7:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:30 М-НМатусов - Негребецька-Корчевський - Поліщук2:0 (:) (21:13-21:15) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:30 Лямо - Овчіннікова-М-НМосур - Науменко1:2 (:) (23:25-21:11-13:15) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:15 Д-МДевятаєва - Мусієнко-П-ППетрушин - Поволяшко2:0 (:) (21:11-21:19) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:15 Б-ВБур'ян - Великоконь-П-ППетров - Петросюк2:0 (:) (21:10-21:13) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:15 З-ХЗгоба - Хмельницька-В-ЗВащенко - Зелененький2:0 (:) (21:16-21:15) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:15 Г-ЗГерасименко - Зубриловська-Д-КДмитришена - Краєвський2:0 (:) (21:14-21:18) Звіт гри Антон Зельський
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:00 В-МВоронкін - Матвійчук-К-ККубрак - Куркіна2:1 (:) (21:17-10:21-16:14) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:00 С-ЮСабадаш - Ювхимець-Дідик - Соколовська0:2 (:) (16:21-8:21) Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:00 М-НМатусов - Негребецька-Фесенко - Щемельова0:2 (:) (15:21-17:21) Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:00 М-НМосур - Науменко-К-ККальченко - Кальченко1:2 (:) (19:21-21:18-9:15) Антон Зельський
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:45 Д-МДевятаєва - Мусієнко-Ш-ЯШатов - Якимчук0:2 (:) (25:27-18:21) Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:45 Б-ВБур'ян - Великоконь-Г-ГГригор`єв - Григор`єва2:1 (:) (16:21-21:17-15:7) Діана Мозгова
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:45 З-ХЗгоба - Хмельницька-К-ККольвенко - Корчевська2:1 (:) (20:22-21:19-15:12) Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:45 Г-ЗГерасименко - Зубриловська-К-ФКарвацький - Франк0:2 (:) (12:21-23:25) Антон Зельський
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 Щ-ЩЩекота - Щекота-М-ПМазко - Пересада2:0 (:) (24:22-21:17) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 К-СКосяк - Стороженко-К-ТКузьмич - Купових2:0 (:) (21:12-21:19) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 Д-КДідух - Коваленко-А-БАлєксєєв - Борисенко2:1 (:) (21:17-17:21-15:7) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 к-кКогут - Кривобок-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський2:0 (:) (21:19-21:17) Звіт гри Антон Зельський
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 В-МВоронкін - Матвійчук-Дідик - Соколовська0:2 (:) (22:24-19:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 Фесенко - Щемельова-К-ККальченко - Кальченко2:1 (:) (23:25-22:20-16:14) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 Ш-ЯШатов - Якимчук-Б-ВБур'ян - Великоконь2:1 (:) (20:22-21:19-15:12) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 З-ХЗгоба - Хмельницька-К-ФКарвацький - Франк1:2 (:) (11:21-21:18-10:15) Звіт гри Антон Зельський
вгору
24. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:00 Дідик - Соколовська-К-ТКузьмич - Купових1:2 (:) (21:15-14:21-11:15) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 Фесенко - Щемельова-М-ПМазко - Пересада2:0 (:) (21:17-21:14) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:00 Ш-ЯШатов - Якимчук-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський0:2 (:) (14:21-15:21) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 К-ФКарвацький - Франк-А-БАлєксєєв - Борисенко2:0 (:) (21:16-28:26) Звіт гри Антон Зельський
вгору
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:45 Щ-ЩЩекота - Щекота-К-СКосяк - Стороженко1:2 (:) (18:22-21:19-12:15) Звіт гри Антон Григоренко
Показати інформацію Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:48 Д-КДідух - Коваленко-к-кКогут - Кривобок2:1 (:) (21:19-19:21-15:11) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:00 К-ТКузьмич - Купових-Фесенко - Щемельова2:1 (:) (21:14-18:21-15:8) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:00 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-К-ФКарвацький - Франк1:2 (:) (18:21-21:19-10:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:00 К-ТКузьмич - Купових-к-кКогут - Кривобок0:2 (:) (11:21-17:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:00 К-ФКарвацький - Франк-Щ-ЩЩекота - Щекота1:2 (:) (19:21-21:18-13:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Півфінали (25/06/2017)
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 К-СКосяк - Стороженко-к-кКогут - Кривобок2:0 (:) (21:17-21:18) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:00 Д-КДідух - Коваленко-Щ-ЩЩекота - Щекота2:1 (:) (27:29-21:14-15:6) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 к-кКогут - Кривобок-Щ-ЩЩекота - Щекота2:1 (:) (21:17-10:21-15:12) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
Фінал (25/06/2017)
25. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:30 К-СКосяк - Стороженко-Д-КДідух - Коваленко0:2 (:) (14:21-17:21) Звіт гри Артем Згарбул
вгору