Статистика відвідувань
» 6 - Онлайн
» 45 - Сьогодні

» 1223 - Вчора
» 1268 - З початку тижня
» 22109 - З початку місяця
» 172339 - З початку року
» 254178 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Чемпіонат Києва "Столичний" 2017 - 1 Етап. Жінки
Розклад і результати матчів

Група 1 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-КБратчик - Ківенко-С-ССеменова - Стріхар0:2 (:) (13:21-6:21) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 Б-ЛБезпалько - Луніна-С-ССеменова - Стріхар2:0 (:) (21:16-21:8) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:15 Б-ЛБезпалько - Луніна-Б-КБратчик - Ківенко2:0 (:) (21:7-21:10) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Група 2 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 В-ГВишневська - Горобець-Д-ЛДонда - Лазепко2:0 (:) (21:14-21:12) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 Б-ПБорисенко - Пересада-Д-ЛДонда - Лазепко2:0 (:) (21:8-21:9) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:15 Б-ПБорисенко - Пересада-В-ГВишневська - Горобець2:0 (:) (21:7-21:11) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Група 3 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 С-ННаумець - Сухіх-С-ССопочева - Сопочева2:0 (:) (21:19-21:16) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 К-МКоваленко - Мазур-С-ССопочева - Сопочева2:0 (:) (21:8-21:6) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:15 К-МКоваленко - Мазур-С-ННаумець - Сухіх2:0 (:) (21:9-21:8) Звіт гри Антон Зельський
вгору
Група 4 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 Г-ЮГригор'єва - Ювхимець-М-ПМосціцька - Петренко0:2 (:) (18:21-10:21) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  11:15 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-М-ПМосціцька - Петренко0:2 (:) (23:25-19:21) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:15 Ч-ЩЧередніченко - Щекота-Г-ЮГригор'єва - Ювхимець2:0 (:) (21:7-21:11) Звіт гри Олександр Березовенко
вгору
Група 5 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 Б-КБаб’яр - Коровіна-Нагорна - Ярмолюк0:2 (:) (19:21-7:21) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:45 К-ПКорчевська - Поволяшко-Нагорна - Ярмолюк2:0 (:) (21:12-21:14) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:00 К-ПКорчевська - Поволяшко-Б-КБаб’яр - Коровіна2:0 (:) (21:6-21:9) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Група 6 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 П-ППетросюк - Поліщук-Л-ЛЛащенко - Лисенко2:0 (:) (25:23-21:15) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:45 Григоренко - Шумейко-Л-ЛЛащенко - Лисенко2:0 (:) (21:8-21:9) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:00 Григоренко - Шумейко-П-ППетросюк - Поліщук2:0 (:) (21:12-21:7) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Група 7 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 З-КЗубриловська - Когут-Г-КГуба - Коробченко2:0 (:) (21:13-21:19) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  12:45 В-ГВасільєва - Головченко-Г-КГуба - Коробченко2:0 (:) (21:19-21:13) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:00 В-ГВасільєва - Головченко-З-КЗубриловська - Когут1:2 (:) (16:21-21:14-8:15) Звіт гри Антон Зельський
вгору
Група 8 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 М-ЧМельник - Чорна-Г-ТГрузевич - Тимошина2:0 (:) (21:1-21:10) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  12:45 К-НКухтик - Негребецька-Г-ТГрузевич - Тимошина2:0 (:) (21:11-21:10) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:00 К-НКухтик - Негребецька-М-ЧМельник - Чорна1:2 (:) (16:21-21:14-18:20) Звіт гри Олександр Березовенко
вгору
Група 9 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 Л-СЛисак - Супукарьова-Б-КБондар - Колотинська2:0 (:) (21:10-21:13) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:30 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-Б-КБондар - Колотинська2:0 (:) (21:6-21:4) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:45 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-Л-СЛисак - Супукарьова2:0 (:) (21:10-21:4) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору
Група 10 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ЮКрайня - Ющенко-Б-ФБоднар - Федоренко2:0 (:) (26:24-21:16) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:30 З-РЗатилкіна - Рилова-Б-ФБоднар - Федоренко2:0 (:) (21:8-21:8) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:45 З-РЗатилкіна - Рилова-К-ЮКрайня - Ющенко2:0 (:) (21:11-21:9) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Група 11 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова-К-МКузьменко - Мазнєва2:0 (:) (21:2-21:2) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:30 Д-ПДовгопол - Погребняк-К-МКузьменко - Мазнєва2:0 (:) (21:6-21:2) Звіт гри Антон Зельський
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:45 Д-ПДовгопол - Погребняк-Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова1:2 (:) (21:16-16:21-11:15) Звіт гри Антон Зельський
вгору
Група 12 (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 Є-ЛЄрьоменко - Лисенко-К-ПКіракосян - Паламарчук2:0 (:) (21:12-21:16) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:30 К-ККальченко - Котелянець-К-ПКіракосян - Паламарчук2:0 (:) (21:11-21:9) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:45 К-ККальченко - Котелянець-Є-ЛЄрьоменко - Лисенко2:0 (:) (21:15-21:12) Звіт гри Олександр Березовенко
вгору
ПАРАД (12:00) (17/06/2017)
17. 06. 2017
- 12:00 --:- (:)
вгору
Плей-Офф (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:15 Нагорна - Ярмолюк-Ч-ЩЧередніченко - Щекота0:2 (:) (8:21-11:21) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:15 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-Є-ЛЄрьоменко - Лисенко2:0 (:) (21:6-21:14) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:15 Л-СЛисак - Супукарьова-К-ККальченко - Котелянець0:2 (:) (16:21-17:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:15 С-ССеменова - Стріхар-К-НКухтик - Негребецька2:0 (:) (21:8-21:19) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:00 В-ГВасільєва - Головченко-В-ГВишневська - Горобець2:0 (:) (21:13-21:14) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:00 Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова-К-ЮКрайня - Ющенко2:0 (:) (21:14-21:4) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:00 Д-ПДовгопол - Погребняк-З-РЗатилкіна - Рилова0:2 (:) (13:21-11:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:00 С-ННаумець - Сухіх-П-ППетросюк - Поліщук0:2 (:) (15:21-18:21) Звіт гри Олександр Березовенко
вгору
1 / 8 фіналу (17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:45 Б-ЛБезпалько - Луніна-Ч-ЩЧередніченко - Щекота2:0 (:) (21:16-21:11) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:45 Ч-ЯЧерненко - Ярошевська-М-ЧМельник - Чорна2:0 (:) (21:8-21:14) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:45 К-ПКорчевська - Поволяшко-К-ККальченко - Котелянець2:0 (:) (21:0-21:0) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:45 С-ССеменова - Стріхар-М-ПМосціцька - Петренко0:2 (:) (5:21-7:21) Звіт гри Олександр Березовенко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:30 К-МКоваленко - Мазур-В-ГВасільєва - Головченко2:0 (:) (21:12-21:13) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:30 Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова-Григоренко - Шумейко2:0 (:) (21:11-21:13) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №3 - FreeGenBeachClub  19:30 З-КЗубриловська - Когут-З-РЗатилкіна - Рилова0:2 (:) (16:21-5:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:30 П-ППетросюк - Поліщук-Б-ПБорисенко - Пересада0:2 (:) (6:21-12:21) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
1 / 4 фіналу (18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:00 Б-ЛБезпалько - Луніна-Ч-ЯЧерненко - Ярошевська2:0 (:) (21:17-21:13) Звіт гри
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:00 К-ПКорчевська - Поволяшко-М-ПМосціцька - Петренко0:2 (:) (16:21-15:21) Звіт гри
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:00 К-МКоваленко - Мазур-Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова0:2 (:) (17:21-17:21) Звіт гри
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:00 З-РЗатилкіна - Рилова-Б-ПБорисенко - Пересада2:0 (:) (21:18-21:13) Звіт гри
вгору
1 / 2 фіналу (18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:00 Б-ЛБезпалько - Луніна-М-ПМосціцька - Петренко2:0 (:) (21:10-21:20) Звіт гри Едуард Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:00 Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова-З-РЗатилкіна - Рилова0:2 (:) (19:21-19:21) Звіт гри Антон Зельський
вгору
18. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:30 М-ПМосціцька - Петренко-Л-ЧЛитвиненко - Чекмарьова1:2 (:) (17:21-21:18-9:15) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Фінал (18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:15 Б-ЛБезпалько - Луніна-З-РЗатилкіна - Рилова2:0 (:) (21:14-21:17) Звіт гри Едуард Довгопол
вгору