Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Чемпіонат Столичний 2011
Чемпіонат Столичний 2012
Чемпіонат Столичний 2013
Чемпіонат Столичний 2014
Чемпіонат Столичний 2015
Чемпіонат Столичний 2016
Чемпіонат Столичний 2017
MIX - 1 Етап
1 Етап - Чоловіки
1 Етап - Жінки
Таблиця
Результати
MIX - 2 Етап
2 Етап - Чоловіки
2 Етап - Жінки
3 Етап - Чоловіки і Жінки
MIX - 3 Етап
Чемпіонат Столичний 2018
Чемпіонат Столичний 2019
Чемпіонат Столичний 2020
Чемпіонат Столичний 2021
Чемпіонат Столичний 2022
Чемпіонат Столичний 2023
Чемпіонат Столичний 2024
Кубок Києва "Столичний"
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 2
- Онлайн
»
99
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 7734 - З початку тижня
» 51792 - З початку місяця
» 142138 - З початку року
» 2683668 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Чемпіонат Києва "Столичний" 2017 - 1 Етап. Жінки
Розклад і результати матчів
Група 1
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
09:00
Братчик - Ківенко
-
Семенова - Стріхар
0
:
2 (:) (13:21-6:21)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
11:15
Безпалько - Луніна
-
Семенова - Стріхар
2
:
0 (:) (21:16-21:8)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
14:15
Безпалько - Луніна
-
Братчик - Ківенко
2
:
0 (:) (21:7-21:10)
Едуард Довгопол
вгору
Група 2
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - X-Park
09:00
Вишневська - Горобець
-
Донда - Лазепко
2
:
0 (:) (21:14-21:12)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
11:15
Борисенко - Пересада
-
Донда - Лазепко
2
:
0 (:) (21:8-21:9)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
14:15
Борисенко - Пересада
-
Вишневська - Горобець
2
:
0 (:) (21:7-21:11)
Денис Герасименко
вгору
Група 3
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - X-Park
09:00
Наумець - Сухіх
-
Сопочева - Сопочева
2
:
0 (:) (21:19-21:16)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
11:15
Коваленко - Мазур
-
Сопочева - Сопочева
2
:
0 (:) (21:8-21:6)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
14:15
Коваленко - Мазур
-
Наумець - Сухіх
2
:
0 (:) (21:9-21:8)
Антон Зельський
вгору
Група 4
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - X-Park
09:00
Григор'єва - Ювхимець
-
Мосціцька - Петренко
0
:
2 (:) (18:21-10:21)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
11:15
Михайловська - Щекота
-
Мосціцька - Петренко
0
:
2 (:) (23:25-19:21)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
14:15
Михайловська - Щекота
-
Григор'єва - Ювхимець
2
:
0 (:) (21:7-21:11)
Олександр Березовенко
вгору
Група 5
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
09:45
Баб’яр - Коровіна
-
Нагорна - Ярмолюк
0
:
2 (:) (19:21-7:21)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
12:45
Корчевська - Поволяшко
-
Нагорна - Ярмолюк
2
:
0 (:) (21:12-21:14)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
15:00
Корчевська - Поволяшко
-
Баб’яр - Коровіна
2
:
0 (:) (21:6-21:9)
Едуард Довгопол
вгору
Група 6
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - X-Park
09:45
Петросюк - Поліщук
-
Лащенко - Лисенко
2
:
0 (:) (25:23-21:15)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
12:45
Григоренко - Шумейко
-
Лащенко - Лисенко
2
:
0 (:) (21:8-21:9)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
15:00
Григоренко - Шумейко
-
Петросюк - Поліщук
2
:
0 (:) (21:12-21:7)
Денис Герасименко
вгору
Група 7
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - X-Park
09:45
Зубриловська - Когут
-
Губа - Коробченко
2
:
0 (:) (21:13-21:19)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
12:45
Васільєва - Головченко
-
Губа - Коробченко
2
:
0 (:) (21:19-21:13)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
15:00
Васільєва - Головченко
-
Зубриловська - Когут
1
:
2 (:) (16:21-21:14-8:15)
Антон Зельський
вгору
Група 8
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - X-Park
09:45
Мельник - Чорна
-
Грузевич - Тимошина
2
:
0 (:) (21:1-21:10)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
12:45
Кухтик - Негребецька
-
Грузевич - Тимошина
2
:
0 (:) (21:11-21:10)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
15:00
Кухтик - Негребецька
-
Мельник - Чорна
1
:
2 (:) (16:21-21:14-18:20)
Олександр Березовенко
вгору
Група 9
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
10:30
Лисак - Супукарьова
-
Бондар - Колотинська
2
:
0 (:) (21:10-21:13)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
13:30
Черненко - Ярошевська
-
Бондар - Колотинська
2
:
0 (:) (21:6-21:4)
Едуард Довгопол
Корт №1 - X-Park
15:45
Черненко - Ярошевська
-
Лисак - Супукарьова
2
:
0 (:) (21:10-21:4)
Едуард Довгопол
вгору
Група 10
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №2 - X-Park
10:30
Крайня - Ющенко
-
Боднар - Федоренко
2
:
0 (:) (26:24-21:16)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
13:30
Затилкіна - Рилова
-
Боднар - Федоренко
2
:
0 (:) (21:8-21:8)
Денис Герасименко
Корт №2 - X-Park
15:45
Затилкіна - Рилова
-
Крайня - Ющенко
2
:
0 (:) (21:11-21:9)
Денис Герасименко
вгору
Група 11
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №3 - X-Park
10:30
Литвиненко - Чекмарьова
-
Кузьменко - Мазнєва
2
:
0 (:) (21:2-21:2)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
13:30
Довгопол - Погребняк
-
Кузьменко - Мазнєва
2
:
0 (:) (21:6-21:2)
Антон Зельський
Корт №3 - X-Park
15:45
Довгопол - Погребняк
-
Литвиненко - Чекмарьова
1
:
2 (:) (21:16-16:21-11:15)
Антон Зельський
вгору
Група 12
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №4 - X-Park
10:30
Єрьоменко - Лисенко
-
Кіракосян - Паламарчук
2
:
0 (:) (21:12-21:16)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
13:30
Кальченко - Котелянець
-
Кіракосян - Паламарчук
2
:
0 (:) (21:11-21:9)
Олександр Березовенко
Корт №4 - X-Park
15:45
Кальченко - Котелянець
-
Єрьоменко - Лисенко
2
:
0 (:) (21:15-21:12)
Олександр Березовенко
вгору
ПАРАД (12:00)
(17/06/2017)
17. 06. 2017
-
12:00
-
-
:
- (:)
вгору
Плей-Офф
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
17:15
Нагорна - Ярмолюк
-
Михайловська - Щекота
0
:
2 (:) (8:21-11:21)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
17:15
Черненко - Ярошевська
-
Єрьоменко - Лисенко
2
:
0 (:) (21:6-21:14)
Денис Герасименко
Корт №3 - X-Park
17:15
Лисак - Супукарьова
-
Кальченко - Котелянець
0
:
2 (:) (16:21-17:21)
Антон Зельський
Корт №4 - X-Park
17:15
Семенова - Стріхар
-
Кухтик - Негребецька
2
:
0 (:) (21:8-21:19)
Олександр Березовенко
Корт №1 - X-Park
18:00
Васільєва - Головченко
-
Вишневська - Горобець
2
:
0 (:) (21:13-21:14)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
18:00
Литвиненко - Чекмарьова
-
Крайня - Ющенко
2
:
0 (:) (21:14-21:4)
Денис Герасименко
Корт №3 - X-Park
18:00
Довгопол - Погребняк
-
Затилкіна - Рилова
0
:
2 (:) (13:21-11:21)
Антон Зельський
Корт №4 - X-Park
18:00
Наумець - Сухіх
-
Петросюк - Поліщук
0
:
2 (:) (15:21-18:21)
Олександр Березовенко
вгору
1 / 8 фіналу
(17/06/2017)
17. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
18:45
Безпалько - Луніна
-
Михайловська - Щекота
2
:
0 (:) (21:16-21:11)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
18:45
Черненко - Ярошевська
-
Мельник - Чорна
2
:
0 (:) (21:8-21:14)
Денис Герасименко
Корт №3 - X-Park
18:45
Корчевська - Поволяшко
-
Кальченко - Котелянець
2
:
0 (:) (21:0-21:0)
Антон Зельський
Корт №4 - X-Park
18:45
Семенова - Стріхар
-
Мосціцька - Петренко
0
:
2 (:) (5:21-7:21)
Олександр Березовенко
Корт №1 - X-Park
19:30
Коваленко - Мазур
-
Васільєва - Головченко
2
:
0 (:) (21:12-21:13)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
19:30
Литвиненко - Чекмарьова
-
Григоренко - Шумейко
2
:
0 (:) (21:11-21:13)
Денис Герасименко
Корт №3 - X-Park
19:30
Зубриловська - Когут
-
Затилкіна - Рилова
0
:
2 (:) (16:21-5:21)
Антон Зельський
Корт №4 - X-Park
19:30
Петросюк - Поліщук
-
Борисенко - Пересада
0
:
2 (:) (6:21-12:21)
Антон Григоренко
вгору
1 / 4 фіналу
(18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
10:00
Безпалько - Луніна
-
Черненко - Ярошевська
2
:
0 (:) (21:17-21:13)
Корт №2 - X-Park
10:00
Корчевська - Поволяшко
-
Мосціцька - Петренко
0
:
2 (:) (16:21-15:21)
Корт №3 - X-Park
10:00
Коваленко - Мазур
-
Литвиненко - Чекмарьова
0
:
2 (:) (17:21-17:21)
Корт №4 - X-Park
10:00
Затилкіна - Рилова
-
Борисенко - Пересада
2
:
0 (:) (21:18-21:13)
вгору
1 / 2 фіналу
(18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
11:00
Безпалько - Луніна
-
Мосціцька - Петренко
2
:
0 (:) (21:10-21:20)
Едуард Довгопол
Корт №2 - X-Park
11:00
Литвиненко - Чекмарьова
-
Затилкіна - Рилова
0
:
2 (:) (19:21-19:21)
Антон Зельський
вгору
Гра за 3 місце
(18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
12:30
Мосціцька - Петренко
-
Литвиненко - Чекмарьова
1
:
2 (:) (17:21-21:18-9:15)
Денис Герасименко
вгору
Фінал
(18/06/2017)
18. 06. 2017
Корт №1 - X-Park
13:15
Безпалько - Луніна
-
Затилкіна - Рилова
2
:
0 (:) (21:14-21:17)
Едуард Довгопол
вгору