Приєднуйтесь до "Столичного"

 
Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 466 - Сьогодні

» 866 - Вчора
» 3231 - З початку тижня
» 17156 - З початку місяця
» 86660 - З початку року
» 168499 - За весь час
» Найбільше - 1167 (15.06.2017)
Чемпіонат Києва "Столичний" Mixed 2017 - 1 Етап
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (27/05/2017)
27. 05. 2017
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:00 Б-ВБур`ян - Ващенко-М-ПМелешко - Поляковська2:0 (:) (21:15-21:7) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:00 П-ППетрушин - Поволяшко-К-НКуцан - Негребецька2:0 (:) (22:20-21:16) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:00 К-ККальченко - Кальченко-Г-КГуба - Коробко2:0 (:) (21:13-21:10) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:00 Ш-ЩШатов - Щемельова-К-ЛКорчевський - Лисак2:0 (:) (21:16-21:14) Звіт гри Антон Зельський
Корт №1 - FreeGenBeachClub  09:45 К-СКосяк - Стороженко-Є-ПЄльшова - Пилипенко2:0 (:) (22:20-21:12) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  09:45 З-ХЗгоба - Хмельницька-Лямо - Овчіннікова1:2 (:) (14:21-21:14-14:16) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №3 - FreeGenBeachClub  09:45 М-ПМазко - Пересада-П-ШПоврозник - Шолойко2:0 (:) (21:16-21:17) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  09:45 К-ТКузьмич - Купових-Н-ХНарівська - Холодний2:0 (:) (21:13-21:8) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:30 Г-ЗГерасименко - Зубриловська-Д-НДовгопол - Науменко0:2 (:) (9:21-19:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:30 Г-ГГригор`єв - Григор`єва-М-СМацьоха - Сухіх2:1 (:) (18:21-21:15-15:12) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:30 К-ККольвенко - Корчевська-А-ФАндрєєва - Федосеєв2:0 (:) (21:16-21:14) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:30 Г-ЄГольонко - Єфремова-М-РМіняйло - Рубець2:1 (:) (21:17-15:21-15:12) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:15 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-Н-ОНаумець - Олійник2:0 (:) (21:10-21:8) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:15 К-ККубрак - Куркіна-С-ФСоколовська - Фесенко0:2 (:) (12:21-14:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  11:15 Щ-ЩЩекота - Щекота-А-КАбдалла - Когут2:0 (:) (21:8-21:14) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
Немає призначених матчів!
вгору
27. 05. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:00 А-БАлєксєєв - Борисенко-Ш-ЩШатов - Щемельова1:2 (:) (21:16-11:21-12:15) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 Б-ВБур`ян - Ващенко-П-ППетрушин - Поволяшко2:0 (:) (21:13-21:3) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:00 К-ККальченко - Кальченко-К-СКосяк - Стороженко0:2 (:) (6:21-10:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:00 Лямо - Овчіннікова-М-ПМазко - Пересада0:2 (:) (14:21-7:21) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  13:45 К-ТКузьмич - Купових-Д-НДовгопол - Науменко2:0 (:) (21:15-21:18) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:45 Г-ГГригор`єв - Григор`єва-К-ККольвенко - Корчевська0:2 (:) (11:21-15:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  13:45 Г-ЄГольонко - Єфремова-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський2:1 (:) (21:16-16:21-20:18) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  13:45 С-ФСоколовська - Фесенко-Щ-ЩЩекота - Щекота0:2 (:) (15:21-13:21) Звіт гри Олексій Руденко
вгору
27. 05. 2017
Корт №4 - FreeGenBeachClub  14:30 М-ПМелешко - Поляковська-К-НКуцан - Негребецька0:2 (:) (7:21-8:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:30 Г-КГуба - Коробко-Є-ПЄльшова - Пилипенко0:2 (:) (16:21-11:21) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  14:30 З-ХЗгоба - Хмельницька-П-ШПоврозник - Шолойко2:0 (:) (21:16-21:13) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3 - FreeGenBeachClub  14:30 Н-ХНарівська - Холодний-Г-ЗГерасименко - Зубриловська0:2 (:) (11:21-16:21) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №4 - FreeGenBeachClub  15:15 М-СМацьоха - Сухіх-А-ФАндрєєва - Федосеєв2:0 (:) (21:12-21:11) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №1 - FreeGenBeachClub  15:15 М-РМіняйло - Рубець-Н-ОНаумець - Олійник2:0 (:) (21:17-21:14) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  15:15 К-ККубрак - Куркіна-А-КАбдалла - Когут2:1 (:) (20:22-21:15-10:15) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
27. 05. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  15:15 К-ЛКорчевський - Лисак-С-ФСоколовська - Фесенко0:2 (:) (13:21-10:21) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:00 К-НКуцан - Негребецька-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський0:2 (:) (20:22-19:21) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:00 Є-ПЄльшова - Пилипенко-Г-ГГригор`єв - Григор`єва1:2 (:) (21:16-14:21-11:15) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:00 З-ХЗгоба - Хмельницька-Д-НДовгопол - Науменко2:1 (:) (8:21-21:18-15:12) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:00 Г-ЗГерасименко - Зубриловська-Лямо - Овчіннікова1:2 (:) (20:22-21:15-10:15) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  16:45 М-СМацьоха - Сухіх-К-ККальченко - Кальченко0:2 (:) (17:21-12:21) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  16:45 М-РМіняйло - Рубець-П-ППетрушин - Поволяшко2:0 (:) (21:10-21:16) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  16:45 К-ККубрак - Куркіна-А-БАлєксєєв - Борисенко0:2 (:) (21:23-17:21) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
27. 05. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  16:45 Ш-ЩШатов - Щемельова-Б-ВБур`ян - Ващенко2:1 (:) (20:22-21:14-15:12) Звіт гри Олексій Руденко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  17:30 К-СКосяк - Стороженко-М-ПМазко - Пересада2:0 (:) (26:24-21:11) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  17:30 К-ТКузьмич - Купових-К-ККольвенко - Корчевська2:0 (:) (21:14-21:19) Звіт гри Антон Зельський
Корт №2 - FreeGenBeachClub  17:30 Г-ЄГольонко - Єфремова-Щ-ЩЩекота - Щекота1:2 (:) (34:32-20:22-9:15) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
27. 05. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  17:30 С-ФСоколовська - Фесенко-Ч-ЯЧередніченко - Янішевський0:2 (:) (12:21-14:21) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  18:15 Г-ГГригор`єв - Григор`єва-З-ХЗгоба - Хмельницька1:2 (:) (19:21-21:18-10:15) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №1 - FreeGenBeachClub  18:15 Лямо - Овчіннікова-К-ККальченко - Кальченко1:2 (:) (21:12-19:21-7:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  18:15 М-РМіняйло - Рубець-А-БАлєксєєв - Борисенко0:2 (:) (13:21-16:21) Звіт гри Антон Григоренко
вгору
27. 05. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  18:15 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-М-ПМазко - Пересада2:1 (:) (21:11-19:21-15:8) Звіт гри Антон Зельський
Корт №4 - FreeGenBeachClub  19:00 З-ХЗгоба - Хмельницька-Б-ВБур`ян - Ващенко1:2 (:) (17:21-21:17-13:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №1 - FreeGenBeachClub  19:00 К-ККальченко - Кальченко-Г-ЄГольонко - Єфремова1:2 (:) (24:22-3:21-0:15) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  19:00 А-БАлєксєєв - Борисенко-К-ККольвенко - Корчевська2:0 (:) (21:16-21:17) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
28. 05. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  10:00 Ш-ЩШатов - Щемельова-К-СКосяк - Стороженко1:2 (:) (21:19-12:21-9:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  10:00 К-ТКузьмич - Купових-Щ-ЩЩекота - Щекота0:2 (:) (19:21-18:21) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
вгору
28. 05. 2017
Корт №3 - FreeGenBeachClub  10:00 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-Б-ВБур`ян - Ващенко2:0 (:) (21:15-21:12) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №4 - FreeGenBeachClub  10:00 Г-ЄГольонко - Єфремова-А-БАлєксєєв - Борисенко1:2 (:) (21:18-15:21-9:15) Звіт гри Антон Зельський
вгору
28. 05. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  11:00 Ч-ЯЧередніченко - Янішевський-К-ТКузьмич - Купових1:2 (:) (16:21-21:12-21:23) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
Корт №2 - FreeGenBeachClub  11:00 А-БАлєксєєв - Борисенко-Ш-ЩШатов - Щемельова2:0 (:) (21:9-21:14) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
Пiвфiнали (28/05/2017)
28. 05. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  12:00 К-СКосяк - Стороженко-К-ТКузьмич - Купових2:0 (:) (21:17-21:16) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2 - FreeGenBeachClub  12:00 Щ-ЩЩекота - Щекота-А-БАлєксєєв - Борисенко2:0 (:) (21:19-21:13) Звіт гри Антон Зельський
вгору
28. 05. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  13:00 К-ТКузьмич - Купових-А-БАлєксєєв - Борисенко2:1 (:) (17:21-21:17-15:11) Звіт гри Едуард Петрович Довгопол
вгору
Фiнал (28/05/2017)
28. 05. 2017
Корт №1 - FreeGenBeachClub  14:00 К-СКосяк - Стороженко-Щ-ЩЩекота - Щекота0:2 (:) (16:21-15:21) Звіт гри Антон Зельський
вгору