Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Кубок Києва "Столичний"
Кубок Києва 2012
Кубок Києва 2013
Кубок Києва 2014
Кубок 2015 - Чоловіки
Кубок 2015 - Жінки
Кубок Києва 2016
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
Кубок Києва 2017
Кубок Києва 2018
Кубок Столичний 2019
Кубок Столичний 2020
Кубок Столичний 2021
Кубок Столичний 2022
Кубок Столичний 2023
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 13
- Онлайн
»
533
- Сьогодні
» 1543 - Вчора
» 6355 - З початку тижня
» 50413 - З початку місяця
» 140759 - З початку року
» 2682289 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Кубок Києва "Столичний" 2016 - жіночі команди
Розклад і результати матчів
Раунд 1
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
08:30
Лазепко - Маєвська
-
Крайня - Лисенко
2
:
0 (:) (21:14-21:14)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
08:30
Гончар - Кучер
-
Лисак - Супукарьова
2
:
0 (:) (21:17-21:7)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
09:15
Зубриловська - Когут
-
Волосян - Олійник
0
:
2 (:) (12:21-15:21)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
09:15
Гур`янова - Куклева
-
Глєбова - Петросюк
0
:
2 (:) (15:21-19:21)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
10:00
Баб’яр - Сахарова
-
Семенова - Чорна
0
:
2 (:) (17:21-17:21)
Артем Згарбул
вгору
Раунд 2
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №3. Olmeca plage
10:00
Лисенко - Шумейко
-
Лазепко - Маєвська
2
:
0 (:) (21:9-21:13)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
10:45
Затилкіна - Рилова
-
Черненко - Ярошевська
1
:
2 (:) (21:19-10:21-12:15)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
10:45
Безпалько - Луніна
-
Гончар - Кучер
2
:
0 (:) (21:8-21:8)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
11:30
Волосян - Олійник
-
Ващенко - Купових
2
:
0 (:) (21:18-21:19)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
11:30
Борисенко - Пересада
-
Глєбова - Петросюк
2
:
0 (:) (21:18-21:7)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
12:00
Васільєва - Головченко
-
Корчевська - Поволяшко
0
:
2 (:) (6:21-19:21)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
12:30
Михайловська - Щекота
-
Кухтик - Негребецька
2
:
0 (:) (21:15-21:14)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
13:15
Семенова - Чорна
-
Коваленко - Косяк
0
:
2 (:) (7:21-17:21)
Артем Згарбул
вгору
Iгри за 17 мiсце (Looser)
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №3. Olmeca plage
13:15
Баб’яр - Сахарова
-
Лазепко - Маєвська
0
:
2 (:) (20:22-12:21)
Антон Зельський
Корт №3. Olmeca plage
14:00
Ващенко - Купових
-
Гур`янова - Куклева
2
:
0 (:) (21:8-21:7)
Артем Згарбул
Корт №1. Olmeca plage
14:00
Зубриловська - Когут
-
Глєбова - Петросюк
2
:
1 (:) (19:21-21:11-15:8)
Антон Зельський
-
14:45
Семенова - Чорна
-
Крайня - Лисенко
2
:
0 (:) (22:20-21:16)
Антон Зельський
Корт №3. Olmeca plage
14:45
Васільєва - Головченко
-
Лисак - Супукарьова
2
:
0 (:) (21:16-21:14)
Артем Згарбул
вгору
Раунд 3 (Winner)
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
15:30
Лисенко - Шумейко
-
Черненко - Ярошевська
0
:
2 (:) (16:21-19:21)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
15:30
Безпалько - Луніна
-
Волосян - Олійник
1
:
2 (:) (25:23-19:21-16:18)
Антон Григоренко
Корт №1. Olmeca plage
16:15
Борисенко - Пересада
-
Корчевська - Поволяшко
2
:
0 (:) (21:15-21:13)
Олександр Березовенко
Корт №3. Olmeca plage
16:15
Михайловська - Щекота
-
Коваленко - Косяк
1
:
2 (:) (23:21-21:23-8:15)
Антон Зельський
вгору
Iгри за 13 мiсце (Looser)
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
17:00
Семенова - Чорна
-
Кухтик - Негребецька
1
:
2 (:) (14:21-21:12-11:15)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
17:00
Васільєва - Головченко
-
Зубриловська - Когут
0
:
2 (:) (19:21-11:21)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
17:45
Ващенко - Купових
-
Гончар - Кучер
2
:
0 (:) (21:16-21:16)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
17:45
Затилкіна - Рилова
-
Лазепко - Маєвська
2
:
0 (:) (21:15-21:5)
Антон Зельський
вгору
Iгри за 9 мiсце (Looser)
(30/07/2016 - 31/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
18:30
Кухтик - Негребецька
-
Безпалько - Луніна
0
:
2 (:) (8:21-9:21)
Артем Згарбул
Корт №1. Olmeca plage
19:15
Зубриловська - Когут
-
Лисенко - Шумейко
0
:
2 (:) (19:21-19:21)
Артем Згарбул
Корт №1. Olmeca plage
20:00
Ващенко - Купових
-
Михайловська - Щекота
2
:
0 (:) (21:19-21:16)
Артем Згарбул
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
09:45
Затилкіна - Рилова
-
Корчевська - Поволяшко
2
:
0 (:) (21:17-21:19)
Артем Згарбул
вгору
Раунд 4 (Winner)
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
10:30
Черненко - Ярошевська
-
Волосян - Олійник
2
:
1 (:) (21:17-18:21-17:15)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
10:30
Борисенко - Пересада
-
Коваленко - Косяк
0
:
2 (:) (19:21-14:21)
Антон Зельський
вгору
Iгри за 7 мiсце (Looser)
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
11:15
Безпалько - Луніна
-
Лисенко - Шумейко
2
:
0 (:) (21:13-21:8)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
11:15
Ващенко - Купових
-
Затилкіна - Рилова
0
:
2 (:) (20:22-18:21)
Антон Зельський
вгору
Iгри за 5 мiсце (Looser)
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
12:30
Безпалько - Луніна
-
Борисенко - Пересада
2
:
0 (:) (21:16-21:11)
Артем Згарбул
Корт №3. Olmeca plage
12:30
Затилкіна - Рилова
-
Волосян - Олійник
2
:
1 (:) (8:21-21:15-15:11)
Антон Зельський
вгору
Пiвфiнали
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
13:30
Черненко - Ярошевська
-
Безпалько - Луніна
1
:
2 (:) (21:16-18:21-8:15)
Корт №3. Olmeca plage
13:30
Коваленко - Косяк
-
Затилкіна - Рилова
2
:
0 (:) (21:7-21:17)
Антон Григоренко
вгору
Матч за 3-місце
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
14:30
Черненко - Ярошевська
-
Затилкіна - Рилова
1
:
2 (:) (19:21-25:23-10:15)
Денис Федоренко
вгору
Фінал
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
15:15
Безпалько - Луніна
-
Коваленко - Косяк
2
:
1 (:) (21:18-19:21-15:5)
Антон Григоренко
вгору