Головна
Класичний
Судді і правила
Пляжний
Календар
Чемпіонат Києва "Столичний"
Кубок Києва "Столичний"
Кубок Києва 2012
Кубок Києва 2013
Кубок Києва 2014
Кубок 2015 - Чоловіки
Кубок 2015 - Жінки
Кубок Києва 2016
Таблиця - Чоловіки
Результати - Чоловіки
Таблиця - Жінки
Результати - Жінки
Кубок Києва 2017
Кубок Києва 2018
Кубок Столичний 2019
Кубок Столичний 2020
Кубок Столичний 2021
Кубок Столичний 2022
Кубок Столичний 2023
King of the court
Інші турніри
Керівництво
Правила. Сітки
Рейтинг - Чоловіки
Рейтинг - Жінки
Рейтинг - MIX
Зал слави
Діти
Статистика відвідувань
» 3
- Онлайн
»
287
- Сьогодні
» 1813 - Вчора
» 7922 - З початку тижня
» 51980 - З початку місяця
» 142326 - З початку року
» 2683856 - За весь час
» Найбільше - 8778 (26.03.2022)
Кубок Києва "Столичний" 2016 - чоловічі команди
Розклад і результати матчів
Група А
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
18:00
Панін - Сорока
-
Кабанов - Пилипенко
0
:
2 (:) (13:21-10:21)
Денис Федоренко
30. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
08:30
Остапенко - Ревенко
-
Кабанов - Пилипенко
2
:
0 (:) (21:17-21:13)
Максим Остапчук
Корт №5. Olmeca plage
11:30
Остапенко - Ревенко
-
Панін - Сорока
2
:
0 (:) (21:4-21:10)
Михайло Гламаздін
вгору
Група B
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
18:00
Кальченко - Січовий
-
Дишловенко - Кузьмич
0
:
2 (:) (18:21-14:21)
Максим Остапчук
30. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
08:30
Артемчук - Левченко
-
Дишловенко - Кузьмич
2
:
0 (:) (22:20-21:19)
Антон Зельський
Корт №2. Olmeca plage
12:30
Артемчук - Левченко
-
Кальченко - Січовий
2
:
1 (:) (21:23-21:9-15:11)
Антон Григоренко
вгору
Група C
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №3. Olmeca plage
18:00
Жучінський - Завальнюк
-
Мінаєв - Мінаєв
0
:
2 (:) (18:21-16:21)
Олексій Руденко
30. 07. 2016
Корт №5. Olmeca plage
08:30
Булатецький - Романенко
-
Мінаєв - Мінаєв
2
:
0 (:) (21:9-21:16)
Михайло Гламаздін
Корт №4. Olmeca plage
12:30
Булатецький - Романенко
-
Жучінський - Завальнюк
2
:
0 (:) (21:12-21:8)
Олексій Руденко
вгору
Група D
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
19:30
Ваценко - Петюк
-
Річе - Тризна
0
:
2 (:) (20:22-15:21)
Антон Зельський
30. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
09:15
Борисенко - Гуревич
-
Річе - Тризна
2
:
0 (:) (21:11-21:17)
Максим Остапчук
Корт №5. Olmeca plage
12:30
Борисенко - Гуревич
-
Ваценко - Петюк
2
:
0 (:) (21:14-21:17)
Михайло Гламаздін
вгору
Група E
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
18:00
Авраменко - Комісаров
-
Захаркевич - Петросюк
2
:
0 (:) (21:15-21:10)
Антон Зельський
30. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
09:15
Кошкаров - Цапкаленко
-
Захаркевич - Петросюк
2
:
0 (:) (21:11-21:15)
Олексій Руденко
Корт №2. Olmeca plage
13:15
Кошкаров - Цапкаленко
-
Авраменко - Комісаров
2
:
0 (:) (21:15-21:13)
Максим Остапчук
вгору
Група F
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
18:45
Журавель - Середа
-
Перегончук - Тарасов
2
:
0 (:) (21:19-21:14)
Денис Федоренко
30. 07. 2016
Корт №5. Olmeca plage
09:15
Перегончук - Тарасов
-
Денщик - Сєдих
0
:
2 (:) (16:21-16:21)
Михайло Гламаздін
Корт №4. Olmeca plage
13:15
Журавель - Середа
-
Денщик - Сєдих
1
:
2 (:) (16:21-21:17-8:15)
Олексій Руденко
вгору
Група G
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
18:45
Кухтик - Стороженко
-
Скворцов - Шкільнюк
2
:
0 (:) (21:12-21:8)
Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage
18:45
Новоселов - Семенов
-
Кравченко - Петраш
0
:
2 (:) (18:21-17:21)
Олексій Руденко
Зауваження
Андрій Петраш
30. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
10:00
Кухтик - Стороженко
-
Кравченко - Петраш
2
:
0 (:) (21:16-21:19)
Корт №4. Olmeca plage
10:00
Новоселов - Семенов
-
Скворцов - Шкільнюк
2
:
0 (:) (21:14-21:12)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
13:15
Кухтик - Стороженко
-
Новоселов - Семенов
2
:
0 (:) (21:18-21:13)
Михайло Гламаздін
Корт №2. Olmeca plage
14:00
Кравченко - Петраш
-
Скворцов - Шкільнюк
2
:
0 (:) (21:14-21:11)
Максим Остапчук
вгору
Група H
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
18:45
Левковець - Щекота
-
Карвацький - Лубенець
2
:
0 (:) (21:13-21:12)
Антон Зельський
Корт №1. Olmeca plage
19:30
Клименок - Копич
-
Дінець - Шевцов
2
:
1 (:) (17:21-22:20-15:9)
Денис Федоренко
30. 07. 2016
Корт №5. Olmeca plage
10:00
Левковець - Щекота
-
Дінець - Шевцов
2
:
0 (:) (21:9-21:17)
Михайло Гламаздін
Корт №2. Olmeca plage
10:45
Клименок - Копич
-
Карвацький - Лубенець
2
:
0 (:) (21:9-21:8)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
14:00
Левковець - Щекота
-
Клименок - Копич
2
:
0 (:) (21:9-21:12)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
14:00
Дінець - Шевцов
-
Карвацький - Лубенець
2
:
0 (:) (21:18-21:10)
Михайло Гламаздін
вгору
Група I
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
19:30
Леоненко - Татаренко
-
Ібраімов - Пєтров
2
:
0 (:) (21:8-21:11)
Максим Остапчук
Корт №1. Olmeca plage
20:15
Донченко - Костін
-
Білан - Гольонко
2
:
1 (:) (10:21-21:14-15:8)
Антон Григоренко
30. 07. 2016
Корт №4. Olmeca plage
10:45
Леоненко - Татаренко
-
Білан - Гольонко
2
:
0 (:) (21:10-21:9)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
10:45
Донченко - Костін
-
Ібраімов - Пєтров
2
:
0 (:) (21:10-21:6)
Михайло Гламаздін
Корт №2. Olmeca plage
14:45
Леоненко - Татаренко
-
Донченко - Костін
2
:
0 (:) (21:12-21:17)
Олександр Березовенко
Корт №4. Olmeca plage
14:45
Білан - Гольонко
-
Ібраімов - Пєтров
2
:
0 (:) (21:15-21:14)
Олексій Руденко
вгору
Група J
(29/07/2016 - 30/07/2016)
29. 07. 2016
Корт №3. Olmeca plage
19:30
Коструб - Мозоль
-
Вєдєрніков - Пилипенко
2
:
1 (:) (21:18-18:21-15:13)
Олексій Руденко
Корт №2. Olmeca plage
20:15
Кальченко - Сердюк
-
Дмитраш - Майструк
2
:
1 (:) (21:23-21:11-18:16)
Максим Остапчук
30. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
11:30
Коструб - Мозоль
-
Дмитраш - Майструк
2
:
0 (:) (21:17-21:15)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
11:30
Кальченко - Сердюк
-
Вєдєрніков - Пилипенко
2
:
1 (:) (18:21-21:19-15:9)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
14:45
Коструб - Мозоль
-
Кальченко - Сердюк
2
:
0 (:) (21:12-21:17)
Денис Федоренко
Корт №2. Olmeca plage
15:30
Дмитраш - Майструк
-
Вєдєрніков - Пилипенко
0
:
2 (:) (17:21-17:21)
Максим Остапчук
вгору
Плей-офф Раунд 1
(30/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №5. Olmeca plage
15:30
Дишловенко - Кузьмич
-
Панін - Сорока
2
:
0 (:) (21:9-21:4)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
15:30
Кабанов - Пилипенко
-
Ваценко - Петюк
1
:
2 (:) (21:19-19:21-4:15)
Олексій Руденко
Корт №2. Olmeca plage
16:15
Мінаєв - Мінаєв
-
Кальченко - Січовий
2
:
1 (:) (18:21-21:17-15:11)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
16:15
Річе - Тризна
-
Жучінський - Завальнюк
0
:
2 (:) (21:23-13:21)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
16:15
Авраменко - Комісаров
-
Новоселов - Семенов
2
:
0 (:) (21:13-21:19)
Денис Федоренко
Корт №2. Olmeca plage
17:00
Журавель - Середа
-
Захаркевич - Петросюк
2
:
0 (:) (21:9-21:12)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
17:00
Кравченко - Петраш
-
Перегончук - Тарасов
0
:
2 (:) (16:21-18:21)
Олексій Руденко
Корт №5. Olmeca plage
17:00
Клименок - Копич
-
Вєдєрніков - Пилипенко
2
:
0 (:) (21:19-21:18)
Денис Федоренко
Корт №2. Olmeca plage
17:45
Донченко - Костін
-
Дінець - Шевцов
1
:
2 (:) (18:21-24:21-10:15)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
17:45
Кальченко - Сердюк
-
Білан - Гольонко
2
:
0 (:) (21:18-21:18)
Денис Федоренко
вгору
Плей-офф Раунд 2
(30/07/2016 - 31/07/2016)
30. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
18:30
Кухтик - Стороженко
-
Журавель - Середа
0
:
2 (:) (20:22-16:21)
Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage
18:30
Левковець - Щекота
-
Перегончук - Тарасов
2
:
0 (:) (22:20-21:18)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
18:30
Кошкаров - Цапкаленко
-
Жучінський - Завальнюк
2
:
0 (:) (21:15-21:15)
Антон Григоренко
Корт №3. Olmeca plage
19:15
Остапенко - Ревенко
-
Мінаєв - Мінаєв
2
:
0 (:) (21:14-21:17)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
19:15
Артемчук - Левченко
-
Ваценко - Петюк
2
:
0 (:) (21:0-21:0)
Корт №2. Olmeca plage
20:00
Булатецький - Романенко
-
Дишловенко - Кузьмич
2
:
0 (:) (21:17-21:11)
Антон Зельський
31. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage
09:00
Денщик - Сєдих
-
Кальченко - Сердюк
2
:
0 (:) (21:13-21:17)
Артем Згарбул
Корт №2. Olmeca plage
09:00
Борисенко - Гуревич
-
Авраменко - Комісаров
2
:
1 (:) (20:22-21:7-15:12)
Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage
09:00
Леоненко - Татаренко
-
Клименок - Копич
2
:
0 (:) (21:15-21:19)
Антон Зельський
Корт №4. Olmeca plage
09:00
Коструб - Мозоль
-
Дінець - Шевцов
0
:
2 (:) (13:21-18:21)
Денис Федоренко
вгору
Плей-офф Раунд 3
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
09:45
Остапенко - Ревенко
-
Дінець - Шевцов
2
:
0 (:) (23:21-23:21)
Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage
09:45
Артемчук - Левченко
-
Леоненко - Татаренко
2
:
1 (:) (21:19-18:21-15:9)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
09:45
Булатецький - Романенко
-
Левковець - Щекота
0
:
2 (:) (19:21-19:21)
Денис Федоренко
Корт №2. Olmeca plage
10:30
Авраменко - Комісаров
-
Журавель - Середа
2
:
1 (:) (21:15-18:21-15:12)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
10:30
Кошкаров - Цапкаленко
-
Денщик - Сєдих
0
:
2 (:) (13:21-12:21)
Антон Зельський
вгору
Плей-офф Раунд 4
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
12:30
Остапенко - Ревенко
-
Журавель - Середа
1
:
2 (:) (21:16-15:21-13:15)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
12:30
Артемчук - Левченко
-
Дінець - Шевцов
2
:
0 (:) (21:16-21:19)
Денис Федоренко
Корт №2. Olmeca plage
13:15
Левковець - Щекота
-
Леоненко - Татаренко
1
:
2 (:) (21:16-16:21-11:15)
Денис Федоренко
Корт №4. Olmeca plage
13:15
Борисенко - Гуревич
-
Денщик - Сєдих
0
:
2 (:) (13:21-13:21)
Антон Григоренко
вгору
Пiвфiнали
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
15:00
Журавель - Середа
-
Денщик - Сєдих
1
:
2 (:) (14:21-21:18-13:15)
Максим Остапчук
Корт №4. Olmeca plage
15:00
Артемчук - Левченко
-
Леоненко - Татаренко
2
:
0 (:) (21:9-21:0)
Денис Федоренко
вгору
Матч за 3-місце
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
15:30
Журавель - Середа
-
Леоненко - Татаренко
1
:
2 (:) (18:21-25:23-10:15)
Артем Згарбул
вгору
Фінал
(31/07/2016)
31. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage
16:15
Денщик - Сєдих
-
Артемчук - Левченко
2
:
0 (:) (21:19-21:14)
Максим Остапчук
вгору