Столичний 2016. Жіночі пари - 2 етап
Розклад і результати матчів

Раунд 1 (16/07/2016)
16. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  09:00 М-СМартиненко - Супукарьова-К-ПКоробенко - Петросюк2:0 (:) (21:13-21:16) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2. Olmeca plage  09:00 З-ОЗубриловська - Орлова-Д-ПДовгопол - Погребняк0:2 (:) (10:21-2:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  09:00 К-ФКотелянець - Філанович-Б-СБаб’яр - Сахарова2:1 (:) (15:21-21:16-15:11) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  09:45 Дуденок - Франк-Л-ЧЛисенко - Черненко0:2 (:) (0:21-0:21)неявка команди Звіт гри
Корт №2. Olmeca plage  09:45 А-МАндрощук - Мінта-М-ФМіна - Фрейло2:0 (:) (21:17-21:8) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  09:45 Г-КГур`янова - Куклева-Б-ГБратчик - Герасiмова0:2 (:) (16:21-10:21) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  10:30 В-ГВасільєва - Головченко-К-НКухтик - Негребецька0:2 (:) (16:21-17:21) Звіт гри Денис Герасименко
вгору
Раунд 2 (16/07/2016)
16. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage  10:30 К-СКоваленко - Середа-М-СМартиненко - Супукарьова2:0 (:) (21:13-21:10) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  10:30 З-РЗатилкіна - Рилова-Б-ЛБезпалько - Луніна0:2 (:) (12:21-10:21) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  11:30 Л-ШЛисенко - Шумейко-Д-ПДовгопол - Погребняк2:0 (:) (21:11-21:18) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2. Olmeca plage  11:30 К-ФКотелянець - Філанович-К-ККальченко - Косяк0:2 (:) (6:21-7:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  11:30 Б-ПБорисенко - Пересада-Л-ЧЛисенко - Черненко2:0 (:) (21:9-21:15) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  12:15 А-МАндрощук - Мінта-К-ПКорчевська - Поволяшко0:2 (:) (11:21-10:21) Звіт гри Денис Герасименко
Корт №2. Olmeca plage  12:15 М-ЩМихайловська - Щекота-Б-ГБратчик - Герасiмова2:0 (:) (21:17-21:10) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  12:15 К-НКухтик - Негребецька-В-КВащенко - Купових0:2 (:) (13:21-17:21) Звіт гри Денис Федоренко
вгору
16. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  15:00 В-ГВасільєва - Головченко-М-СМартиненко - Супукарьова2:1 (:) (22:20-12:21-15:6) Звіт гри Діана Мозгова
Корт №2. Olmeca plage  15:00 З-РЗатилкіна - Рилова-Г-КГур`янова - Куклева2:0 (:) (21:16-21:9) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  15:00 М-ФМіна - Фрейло-Д-ПДовгопол - Погребняк0:2 (:) (12:21-8:21) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1. Olmeca plage  15:45 К-ФКотелянець - Філанович-Дуденок - Франк2:0 (:) (21:0-21:0)неявка команди Звіт гри
Корт №2. Olmeca plage  15:45 Б-СБаб’яр - Сахарова-Л-ЧЛисенко - Черненко0:2 (:) (12:21-14:21) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №3. Olmeca plage  15:45 А-МАндрощук - Мінта-З-ОЗубриловська - Орлова2:1 (:) (14:21-21:8-15:5) Звіт гри Артем Згарбул
Корт №1. Olmeca plage  16:30 К-НКухтик - Негребецька-К-ПКоробенко - Петросюк2:0 (:) (21:15-25:23) Звіт гри Діана Мозгова
вгору
Раунд 3 (Winner) (16/07/2016)
16. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage  16:30 К-СКоваленко - Середа-Б-ЛБезпалько - Луніна0:2 (:) (18:21-12:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  16:30 Л-ШЛисенко - Шумейко-К-ККальченко - Косяк2:1 (:) (21:23-21:14-15:7) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  17:15 Б-ПБорисенко - Пересада-К-ПКорчевська - Поволяшко2:1 (:) (21:15-19:21-15:13) Звіт гри Діана Мозгова
Корт №2. озеро Вербне  17:15 М-ЩМихайловська - Щекота-В-КВащенко - Купових0:2 (:) (17:21-13:21) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
16. 07. 2016
Корт №3. Olmeca plage  17:15 К-НКухтик - Негребецька-Б-ГБратчик - Герасiмова2:0 (:) (21:8-21:16) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  18:00 А-МАндрощук - Мінта-Л-ЧЛисенко - Черненко2:0 (:) (21:12-21:13) Звіт гри Діана Мозгова
Корт №2. Olmeca plage  18:00 К-ФКотелянець - Філанович-Д-ПДовгопол - Погребняк0:2 (:) (10:21-5:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  18:00 З-РЗатилкіна - Рилова-В-ГВасільєва - Головченко2:0 (:) (21:17-21:14) Звіт гри Денис Федоренко
вгору
16. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  18:45 К-НКухтик - Негребецька-К-ККальченко - Косяк0:2 (:) (12:21-7:21) Звіт гри Діана Мозгова
Корт №2. Olmeca plage  18:45 А-МАндрощук - Мінта-К-СКоваленко - Середа0:2 (:) (8:21-12:21) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №3. Olmeca plage  18:45 Д-ПДовгопол - Погребняк-М-ЩМихайловська - Щекота0:2 (:) (16:21-15:21) Звіт гри Денис Федоренко
Корт №1. Olmeca plage  19:30 З-РЗатилкіна - Рилова-К-ПКорчевська - Поволяшко0:2 (:) (0:21-0:21)Неявка команды Звіт гри
вгору
Раунд 4 (Winner) (16/07/2016)
16. 07. 2016
Корт №2. Olmeca plage  19:30 Б-ЛБезпалько - Луніна-Л-ШЛисенко - Шумейко2:0 (:) (21:16-21:14) Звіт гри Діана Мозгова
Корт №3. Olmeca plage  19:30 Б-ПБорисенко - Пересада-В-КВащенко - Купових2:0 (:) (21:10-21:18) Звіт гри Денис Федоренко
вгору
16. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  20:00 К-ККальченко - Косяк-К-СКоваленко - Середа1:2 (:) (21:17-14:21-4:15) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2. Olmeca plage  20:00 М-ЩМихайловська - Щекота-К-ПКорчевська - Поволяшко2:1 (:) (21:23-21:15-15:10) Звіт гри Денис Федоренко
вгору
17. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  10:00 К-СКоваленко - Середа-В-КВащенко - Купових2:0 (:) (21:8-21:18) Звіт гри Максим Остапчук
Корт №2. Olmeca plage  10:00 М-ЩМихайловська - Щекота-Л-ШЛисенко - Шумейко1:2 (:) (19:21-21:18-14:16) Звіт гри Артем Згарбул
вгору
Пiвфiнали (17/07/2016)
17. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  11:00 Б-ЛБезпалько - Луніна-К-СКоваленко - Середа1:2 (:) (21:16-13:21-6:15) Звіт гри Антон Григоренко
Корт №2. Olmeca plage  11:00 Б-ПБорисенко - Пересада-Л-ШЛисенко - Шумейко0:2 (:) (17:21-17:21) Звіт гри Денис Федоренко
вгору
17. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  12:30 Б-ЛБезпалько - Луніна-Б-ПБорисенко - Пересада1:2 (:) (21:13-23:25-15:17) Звіт гри Максим Остапчук
вгору
Фінал (17/07/2016)
17. 07. 2016
Корт №1. Olmeca plage  13:50 К-СКоваленко - Середа-Л-ШЛисенко - Шумейко2:1 (:) (21:19-18:21-15:12) Звіт гри Денис Федоренко
вгору