За підтримки


 


 
Статистика відвідувань
» 17 - Онлайн
» 691 - Сьогодні

» 845 - Вчора
» 691 - З початку тижня
» 2230 - З початку місяця
» 300784 - З початку року
» 1698981 - За весь час
» Найбільше - 83778 (26.03.2022)
1 Тур. 25-27 мая. Киев. Парк Дружбы Народов

Мужская сетка

1 место - Баранов / Романенко

 

2 место - Щекота / Левковец 

 

3 место - Левченко / Артемчук 

 















25-32 место

1

Щекота   Левковец












17-24 место

-------------


1

Щекота   Левковец










13-16 место


L1

32

-------------

W1









9-12 место



25

17

 

Рыбалко        Пита

17

 

Щекота   Левковец







7-8 место



W25

 

Рыбалко        Пита


2

Кабанов     Скоков

W17






5-6 место



Подпоринов   Вдовин

33

L2

16

Кабанов     Скоков

W2










W33

Подпоринов   Вдовин


9

 

Шломин Стороженко


41

 

Щекота   Левковец









L21

 

Кальченко Пивнык


3

Шломин Стороженко


W41







Подпоринов   Вдовин

45


L3

24

Кальченко Пивнык

W3







L54


W45


Кальченко Пивнык

26

25

 

Сидоренко Кальченко

18

 

Шломин Стороженко










W26

Сидоренко Кальченко


4

Квитка        Кухтик

W18







Подпоринов   Вдовин

49

Бандура   Распутний

34

L4

8

Квитка        Кухтик

W4








W49


W34

Бандура   Распутний


5

 

Гирич           Гирич



53

  

Романенко Баранов



   

Подпоринов   Вдовин

57


 

Гирич           Гирич


L22

Шевченко Полищук


5

Гирич           Гирич



W53


59

W57



L42



L5

28

Шевченко Полищук

W5











Шевченко Полищук

27

21

 

Байдачный Сабадаш

19

 

Гирич           Гирич










W27

Байдачный Сабадаш


6

Ковальчук Байдачный

W19









Коструб Новоселов

35

L6

12

Ковальчук Байдачный

W6







Подпоринов   Вдовин

55


W35

Коструб Новоселов


13

 

Кальченко Сичевой


42

 

Романенко Баранов





W55




L23

Алешко Самсонюк


7

Кальченко Сичевой


W42







Булатецкий Хаджиханов

46


L7

20

Алешко Самсонюк

W7









W46


Остапенко Остапенко

28

29

 

Остапенко Остапенко

20

 

Романенко Баранов


  

Романенко Баранов



  

Подпоринов   Вдовин





W28

Остапенко Остапенко


8

Романенко Баранов

W20


W59



L59


Шломин Стороженко

50

Булатецкий Хаджиханов

36

L8

4

Романенко Баранов

W8








W50


W36

Булатецкий Хаджиханов


3

 

Матусов Янишевский



 

Романенко Баранов

62



61

 

Левченко Артемчук


 

Шломин Стороженко


L24

Плевако     Сорока


9

Матусов Янишевский









L41



L9

30

Плевако     Сорока

W9











Плевако     Сорока

29

19

 

Семенов Семенович

21

 

Матусов Янишевский


 

Щекота   Левковец



 

Левченко Артемчук





W29

Семенов Семенович


10

Подпоринов   Вдовин

W21


W60



L60




Плевако     Сорока

37

L10

14

Подпоринов   Вдовин

W10










W37

Кабанов     Скоков


11

 

Бандура   Распутний


43

 

Левченко Артемчук









L17

Маглеванный Макогончук


11

Бандура   Распутний


W423





Щекота   Левковец


Квитка        Кухтик

47


L11

22

Маглеванный Макогончук

W11







L53


W47


Толубаев Деньщик

30

27

 

Толубаев Деньщик

22

 

Левченко Артемчук










W30

Толубаев Деньщик


12

Левченко Артемчук

W22







Квитка        Кухтик

51

Квитка        Кухтик

38

L12

6

Левченко Артемчук

W12








W51


W38

Квитка        Кухтик


7

 

Коструб Новоселов



54

 

Левченко Артемчук



 

Щекота   Левковец

58


 

Захаркевич Середа


L18

Колобашкин Ведерников


13

Коструб Новоселов



W54


60

W58



L44



L13

26

Колобашкин Ведерников

W13











Колобашкин Ведерников

31

23

 

Борисов   Науменко

23

 

Жук              Мазур










W31

Борисов   Науменко


14

Жук              Мазур

W23









Колобашкин Ведерников

39

L14

10

Жук              Мазур

W14







Квитка        Кухтик

56


W39

Ковальчук Байдачный


15

 

Захаркевич Середа


44

 

Жук              Мазур





W56




L19

Загороднюк Подгорный


15

Захаркевич Середа


W44


1 - 62 номер игры



Кальченко Сичевой

48


L15

18

Загороднюк Подгорный

W15




W - команда победила



W48


Загороднюк Подгорный

32

31

 

----------------

24

Захаркевич Середа



L - команда проиграла





W32

------------------


16

Булатецкий Хаджиханов

W24







Матусов Янишевский

52

Кальченко Сичевой

40

L16

2

Булатецкий Хаджиханов

W16








W52


W40

Кальченко Сичевой













Матусов Янишевский


L20













L43




 


Женская сетка

1 место - Коваленко / Корницел

   

2 место - Филатова / Апостол

   

3 место - Петрова / Минта

 

 











13-16 место

1

Филатова  Апостол








9-12 место










7-8 место




1

Филатова  Апостол





5-6 место




16

Мозговая   Сиренко

W1









9

 

Щекота       Фарина

9

Филатова  Апостол




Турбинская Герасимова



Борисенко Михайловська




W9




L22



L8


2

Щекота       Фарина







Матвейчук Матвейчук

13

8

Власенко     Лепкова

W2







W13

Матвейчук Матвейчук

5

 

Петий        Келепко


21

Коваленко Корницел


Турбинская Герасимова

25

Щекота       Фарина

17

L7





W21

27

W25


W17

Щекота       Фарина



3

Кучук     Сидоренко







L9


12

Кучук     Сидоренко

W3





Кучук     Сидоренко

23


Голощапова      Син

13

 

Коваленко Корницел

10

Коваленко Корницел




W23



L6




W10






Голощапова      Син

14


4

Коваленко Корницел


Коваленко Корницел


Турбинская Герасимова


Кучук     Сидоренко

W14

Дышловская Лысюк

4

Опарина       Мазур

W4


W27


L27


W18

18

L5

3

 

Мочернюк Негребецкая


Коваленко Корницел

30


29

Петрова        Минта


Кучук     Сидоренко





W30




W29


L10



5

Мочернюк Негребецкая


Филатова  Апостол


Петрова        Минта





14

Дышловская Лысюк

W5


W28


L28





11

 

Голощапова      Син

11

Турбинская Герасимова




Филатова  Апостол



Опарина       Мазур




W11




L21



L4


6

Турбинская Герасимова







Опарина       Мазур

15

6

Турбинская Герасимова

W6







W15

Петий        Келепко

7

 

Игнатенко Войтенко


22

Петрова        Минта

28

Филатова  Апостол

26

Опарина       Мазур

19

L3





W22


W26


W19




7

Игнатенко Войтенко







L11


10

Матвейчук Матвейчук

W7





Опарина       Мазур

24


Власенко     Лепкова

15

 

Борисенко Михайловська

12

Петрова        Минта




W24



L2




W12






Мозговая   Сиренко

16


8

Петрова        Минта


1-30

номер игры


Игнатенко Войтенко

W16

Мозговая   Сиренко

2

Петрова        Минта

W8


W

команда победила

W20

20

L1





L

команда проиграла


Игнатенко Войтенко











L12