Групова стадія

 
 

Останні результати



---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
2 Тур
20.10 - 20:00
М-ТІМ
М-ТІМ
:
Маковище
Маковище
3 2
(16:25-25:21-25:27-25:20-15:9)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
2 Тур
20.10 - 20:30
Альянс 2
Альянс 2
:
ККЛП-Метеор
ККЛП-Метеор
3 1
(22:25-25:7-25:13-25:14)


---

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
2 Тур
20.10 - 20:30
ІзіТім
ІзіТім
:
Літаючий м`яч
Літаючий м`яч
3 1
(25:23-22:25-25:23-25:16)
Локація: Орлика 15


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
2 Тур
21.10 - 20:30
Альянс
Альянс
:
Прорив
Прорив
0 3
(22:25-22:25-20:25)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Багара   1
Ігор Пінчук   1
Максим Куцан   1
Анатолій Катрич   1
Антон Кошкаров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Костянтин Жилінський   1
Сергій Кравчук   1
Ігор Кузьмич   1
Андрій Стороженко   1
Богдан Максименко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Дмитро Бабенко   2
Юрій Косенко   1
Антон Сабадаш   1
Андрій Ярмолюк   1
Андрій Дейнека   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Микита Пастушок   2
Олександр Поплавський   1
Денис Левадний   1
Олександр Попович   1
Владислав Поліщук   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Станіслав Тарасюк   2
В’ячеслав Палій   1
Євген Пищик   1
Андрій Власюк   1
Тарас Ракоїд   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Анатолiй Христiч   2
Артур Стужук   2
Назарій Халімонов   2
Владислав Шаповалов   2
Сергій Власенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Богдан Ткаченко   1
Роман Слісар   1
Ілля Білоус   1
Петро Гопкало   1
Олексій Мощенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Дмитро Ларін   2
Алі Еркабоєв   2
Олександр Подвойський   1
Олександр Охріменко   1
Володимир Горбач   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Тетяна Воронцова   1
Олена Герій   1
Олена Стрижак   1
Катерина Корнієнко   1
Христина Рідош   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Юлія Овчиннікова   1
Анастасія Тищенко   1
Вікторія Ковальова   1
Ксенія Мазур   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Оксана Афанасьєва   1
Аліса Калашнікова   1
Ірина Квітченко   1
Дарина Денеж   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Ксенія Хохлова   1
Олена Форостовець   1
Валерія Горошко   1
Валентина Корякіна   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Дар'я Троян   2
Олена Акулова   1
Яна Капінос   1
Дар'я Єлісєєва   1
Юлія Німченко   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Діденко   1
Альона Дяченко   1
Поліна Рудуха   1
Валерія Вахіль   1
Аліна Ващенко   1

Кількість анкет

 4909 
Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 1081 - Сьогодні

» 1360 - Вчора
» 6624 - З початку тижня
» 28846 - З початку місяця
» 270601 - З початку року
» 1340136 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

22. 10. 2021
Уманська 2А20:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група ББориспіль-Ельдорадо
23. 10. 2021
Боярка - Молодіжна, 7615:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВБоярка-Київський політехнік
Кулібина, 1116:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиККЛП-Метеор-Сурикат
Героїв Сталінграду, 58Б16:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГСпайкерс-Коло друзів НУБІП
24. 10. 2021
Донецька 2514:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиХімфармІнвест-КІЙ-97
Клавдіївська, 2217:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиАльфа-Паркові Озера
зал не афішується17:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиФенікс Київ-ДжиАр
Новосілки - Нова, 117:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДжокер-Гатне 2
зал Макарів18:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДжокер Музичі-Спарта
25. 10. 2021
Клавдіївська, 2220:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕАльфа-Альянс 2
26. 10. 2021
Верхньоключова, 1/2619:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВКиївський політехнік-Нейротрек
Донецька 2520:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДіабаз-ДКС
Ірпінь - Троїцька 4021:00Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АІрпінь-Метеор
27. 10. 2021
Преображенська, 1719:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиАйФлай-ДЮСШ-5
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВНУБіП-Бортничі



Підсумки семінару для кандидатів на отримання суддівської категорії з волейболу, які мали право отримати наступну категорію та для всіх інших бажаючих подовжити термін дії категорії.

  

За результатами семінару та поданих заяв на вступ до Київської колегії суддів отримали категорії наступні кандидати:

 

  

Суддя 4 категорії ФВК (УКВ) з волейболу (член Київської колегії суддів):

 

- Терновий Олександр - присвоєно 4 категорію

- Михайлов Ігор - присвоєно 4 категорію

- Максименко Наталія - присвоєно 4 категорію

- Нестеренко Володимир - присвоєно 4 категорію 

- Королькова Ксенія - присвоєно 4 категорію 

- Кислий Олександр - присвоєно 4 категорію 

- Габенюк Роман - присвоєно 4 категорію 

- Олійник Максим - присвоєно 4 категорію 

- Федоров Максим - присвоєно 4 категорію 

- Кардаш Ілля - присвоєно 4 категорію 

- Масловський Ілля - присвоєно 4 категорію  


 

- Пристайко Сергій - підтверджено категорію до 26.09.2025

- Баренбойм Лев - підтверджено категорію до 26.09.2025

- Дувінг Валерія - підтверджено категорію до 26.09.2025

- Кардашева Ксенія - підтверджено категорію до 26.09.2025

 

 

Вітаємо !


(067) 977-73-24 - Лемещук Сергій, Голова Колегії суддів міста Києва;

(067) 406-97-05 - Ковальчук Максим, Президент ФВК 

 

 

 

Технічний партнер

Погодження дати матчу

До початку 3-го Туру
00
(дні)
[clock1]

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь113
Метеор Метеор113
ІзіТім ІзіТім113
Літаючий м`яч Літаючий м`яч000
Керлам Керлам100
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь226
Метеор Метеор113
ІзіТім ІзіТім213
Літаючий м`яч Літаючий м`яч100
Керлам Керлам200
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь113
Метеор Метеор000
ІзіТім ІзіТім100
Літаючий м`яч Літаючий м`яч100
Керлам Керлам100
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП113
Прорив Прорив113
Ейс Ейс112
Альянс Альянс100
Сахалін Сахалін100
Спайкерс Спайкерс000
   МВиграшО
Прорив Прорив226
Ейс Ейс225
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП113
Альянс Альянс201
Сахалін Сахалін200
Спайкерс Спайкерс100
   МВиграшО
Ейс Ейс113
Прорив Прорив113
Альянс Альянс101
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП000
Сахалін Сахалін100
Спайкерс Спайкерс100
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Артеміда Артеміда000
АйФлай АйФлай000
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор100
КІЙ-97 КІЙ-97100
Ватра Ватра100
   МВиграшО
Артеміда Артеміда113
АйФлай АйФлай113
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор213
КІЙ-97 КІЙ-97100
Ватра Ватра100
   МВиграшО
Артеміда Артеміда113
АйФлай АйФлай113
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор113
КІЙ-97 КІЙ-97000
Ватра Ватра000
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Легенда Легенда000
Оазис-Спорт Оазис-Спорт000
Драйв Драйв100
Віва Віва100
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест226
Легенда Легенда113
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Драйв Драйв100
Віва Віва100
   МВиграшО
Легенда Легенда113
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Драйв Драйв000
Віва Віва000
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ККПК-Обухів ККПК-Обухів113
Iмпульс Iмпульс113
Академка Академка000
Багіра Багіра000
Юнікорн Юнікорн000
   МВиграшО
ККПК-Обухів ККПК-Обухів113
Iмпульс Iмпульс113
Академка Академка000
Багіра Багіра100
Юнікорн Юнікорн100
   МВиграшО
ККПК-Обухів ККПК-Обухів000
Iмпульс Iмпульс000
Академка Академка000
Багіра Багіра100
Юнікорн Юнікорн100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор113
Стріла Стріла112
Кампарі Кампарі101
Максимум Максимум101
Чилі Чилі000
   МВиграшО
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор214
Кампарі Кампарі213
Чилі Чилі112
Стріла Стріла112
Максимум Максимум201
   МВиграшО
Чилі Чилі112
Кампарі Кампарі112
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор101
Стріла Стріла000
Максимум Максимум100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях