Групова стадія

 
 

Останні результати

За останні 3 дні матчів не було

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Максим Куцан   2
Ігор Сичевський   2
Іван Багара   1
Ігор Пінчук   1
Анатолій Катрич   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Сергій Кравчук   3
Антон Ковальов   2
Костянтин Жилінський   1
Василь Вознюк   1
Володимир Борисенко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Юрій Косенко   2
Антон Сабадаш   2
Артем Пигуля   2
Дмитро Бабенко   2
Андрій Лєвашов   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Олександр Поплавський   2
Микита Пастушок   2
Іван Захарчук   2
Іван Котельников   1
Денис Левадний   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Станіслав Тарасюк   2
Денис Ротар   2
Віктор Сауляк   2
В’ячеслав Палій   1
Олексій Романюк   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Владислав Шаповалов   3
Олександр Котик   2
Анатолiй Христiч   2
Артур Стужук   2
Назарій Халімонов   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Сергій Панаскевич   2
Олексій Мощенко   2
Олексій Кащеєв   1
Роман Слісар   1
Руслан Петренко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Дмитро Ларін   3
Алі Еркабоєв   3
Олександр Єременко   2
Юрій Корбат   2
Ігор Стопхай   2
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Олена Стрижак   2
Яна Савочкіна   2
Вікторія Щекота   1
Тетяна Воронцова   1
Аліна Мінта   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Барбулат   2
Ольга Михайловська   1
Юлія Овчиннікова   1
Анастасія Тищенко   1
Катя Рихаль   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Вероніка Мостюк   2
Аліса Калашнікова   2
Оксана Афанасьєва   1
Ольга Прищепа   1
Ірина Квітченко   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Валерія Горошко   2
Наталья Гуріна   1
Ксенія Хохлова   1
Ксенія Ткачук   1
Олена Форостовець   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Олена Акулова   2
Дар'я Троян   2
Яна Капінос   1
Катерина Красноглазова   1
Дар'я Єлісєєва   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Альона Дяченко   2
Тетяна Стельмах   2
Вікторія Борисевич   1
Поліна Діденко   1
Софія Кашпуренко   1

Кількість анкет

 4908 
Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 76 - Сьогодні

» 526 - Вчора
» 76 - З початку тижня
» 3405 - З початку місяця
» 302777 - З початку року
» 1372312 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

Столична Ліга - Чемпіонат та Кубок Києва. Сезон 2021-2022. Прийом заявок

Стартувала кампанія з прийому заявок команд на участь в чемпіонаті і кубку Києва "Столична Ліга" сезону 2021-2022 року серед чоловічих та жіночих команд

 

Заявки приймаються до 24 вересня включно. Чемпіонат стартує 01 жовтня

 

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ

 

Регламент 2020-2021

 

Чоловічі команди

Жіночі команди 

 

Технічний партнер

Погодження дати матчу

До початку 4-го Туру
04
(дні)
[clock1]

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Метеор Метеор113
Ірпінь Ірпінь213
ІзіТім ІзіТім113
Літаючий м`яч Літаючий м`яч101
Керлам Керлам100
   МВиграшО
Метеор Метеор226
Ірпінь Ірпінь326
ІзіТім ІзіТім213
Керлам Керлам312
Літаючий м`яч Літаючий м`яч201
   МВиграшО
Метеор Метеор113
Ірпінь Ірпінь113
Керлам Керлам212
ІзіТім ІзіТім100
Літаючий м`яч Літаючий м`яч100
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Прорив Прорив225
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП113
Ейс Ейс112
Спайкерс Спайкерс112
Альянс Альянс100
Сахалін Сахалін100
   МВиграшО
Прорив Прорив338
Ейс Ейс225
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП214
Спайкерс Спайкерс212
Альянс Альянс201
Сахалін Сахалін301
   МВиграшО
Прорив Прорив113
Ейс Ейс113
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП101
Альянс Альянс101
Сахалін Сахалін201
Спайкерс Спайкерс100
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
АйФлай АйФлай113
КІЙ-97 КІЙ-97213
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор100
Артеміда Артеміда100
Ватра Ватра100
   МВиграшО
АйФлай АйФлай226
КІЙ-97 КІЙ-97326
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор213
Артеміда Артеміда313
Ватра Ватра200
   МВиграшО
АйФлай АйФлай113
КІЙ-97 КІЙ-97113
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор113
Артеміда Артеміда213
Ватра Ватра100
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Легенда Легенда113
Драйв Драйв213
Оазис-Спорт Оазис-Спорт000
Віва Віва100
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест226
Легенда Легенда226
Драйв Драйв313
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Віва Віва200
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Легенда Легенда113
Драйв Драйв100
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Віва Віва100
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс226
ККПК-Обухів ККПК-Обухів113
Багіра Багіра101
Академка Академка101
Юнікорн Юнікорн000
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс338
ККПК-Обухів ККПК-Обухів213
Багіра Багіра313
Академка Академка101
Юнікорн Юнікорн100
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс112
Багіра Багіра212
ККПК-Обухів ККПК-Обухів100
Академка Академка000
Юнікорн Юнікорн100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Чилі Чилі113
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор113
Стріла Стріла112
Кампарі Кампарі101
Максимум Максимум201
   МВиграшО
Чилі Чилі225
Стріла Стріла225
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор314
Кампарі Кампарі213
Максимум Максимум301
   МВиграшО
Стріла Стріла113
Чилі Чилі112
Кампарі Кампарі112
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор201
Максимум Максимум100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях