Групова стадія

 
 

Останні результати



---

Жінки. 2 Дивізіон - Група В
2 Тур
20.10 - 19:50
КНУ ім. Т.Г. Шевченко
КНУ ім. Т.Г. Шевченко
:
МіНі
МіНі
3 0


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
2 Тур
20.10 - 20:00
М-ТІМ
М-ТІМ
:
Маковище
Маковище
3 2
(16:25-25:21-25:27-25:20-15:9)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
2 Тур
20.10 - 20:30
Альянс 2
Альянс 2
:
ККЛП-Метеор
ККЛП-Метеор
3 1
(22:25-25:7-25:13-25:14)


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
2 Тур
20.10 - 20:30
Легенда
Легенда
:
Драйв
Драйв
3 1


---

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
2 Тур
20.10 - 20:30
ІзіТім
ІзіТім
:
Літаючий м`яч
Літаючий м`яч
3 1
(25:23-22:25-25:23-25:16)
Локація: Орлика 15


---

Жінки. 2 Дивізіон - Група В
21.10 - 20:00
Українка
Українка
:
Оболонь
Оболонь
0 3


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
2 Тур
21.10 - 20:30
Альянс
Альянс
:
Прорив
Прорив
0 3
(22:25-22:25-20:25)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1 Етап
21.10 - 21:00
Пайп
Пайп
:
Ультрамарин
Ультрамарин
2 3
(25:21-25:19-24:26-23:25-11:15)


---

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
2 Тур
22.10 - 20:30
Бориспіль
Бориспіль
:
Ельдорадо
Ельдорадо
3 0
(25:19-25:19-25:21)
Локація: Уманська 2А

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Багара   1
Ігор Пінчук   1
Максим Куцан   1
Анатолій Катрич   1
Антон Кошкаров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Сергій Кравчук   2
Антон Ковальов   1
Костянтин Жилінський   1
Ігор Кузьмич   1
Андрій Стороженко   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Дмитро Бабенко   2
Юрій Косенко   1
Антон Сабадаш   1
Андрій Ярмолюк   1
Андрій Дейнека   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Микита Пастушок   2
Іван Захарчук   2
Олександр Поплавський   1
Іван Котельников   1
Денис Левадний   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Станіслав Тарасюк   2
В’ячеслав Палій   1
Євген Пищик   1
Андрій Власюк   1
Тарас Ракоїд   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Анатолiй Христiч   2
Артур Стужук   2
Назарій Халімонов   2
Владислав Шаповалов   2
Сергій Власенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Богдан Ткаченко   1
Роман Слісар   1
Ілля Білоус   1
Петро Гопкало   1
Олексій Мощенко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Дмитро Ларін   2
Алі Еркабоєв   2
Олександр Подвойський   1
Олександр Охріменко   1
Володимир Горбач   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Вікторія Щекота   1
Тетяна Воронцова   1
Аліна Мінта   1
Олена Герій   1
Олена Стрижак   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Юлія Овчиннікова   1
Анастасія Тищенко   1
Вікторія Ковальова   1
Ксенія Мазур   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Оксана Афанасьєва   1
Аліса Калашнікова   1
Ірина Квітченко   1
Дарина Денеж   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Ксенія Хохлова   1
Олена Форостовець   1
Валерія Горошко   1
Валентина Корякіна   1
Дарина Скоромець   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Дар'я Троян   2
Олена Акулова   1
Яна Капінос   1
Дар'я Єлісєєва   1
Юлія Німченко   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Діденко   1
Альона Дяченко   1
Поліна Рудуха   1
Валерія Вахіль   1
Аліна Ващенко   1

Кількість анкет

 4909 
Статистика відвідувань
» 17 - Онлайн
» 771 - Сьогодні

» 1188 - Вчора
» 7502 - З початку тижня
» 29724 - З початку місяця
» 271479 - З початку року
» 1341014 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

23. 10. 2021
Боярка - Молодіжна, 7615:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВБоярка-Київський політехнік
Кулібина, 1116:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиККЛП-Метеор-Сурикат
Героїв Сталінграду, 58Б16:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГСпайкерс-Коло друзів НУБІП
24. 10. 2021
Донецька 2514:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиХімфармІнвест-КІЙ-97
Клавдіївська, 2217:00Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиАльфа-Паркові Озера
зал не афішується17:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиФенікс Київ-ДжиАр
Новосілки - Нова, 117:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДжокер-Гатне 2
зал Макарів18:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДжокер Музичі-Спарта
25. 10. 2021
Клавдіївська, 2220:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕАльфа-Альянс 2
26. 10. 2021
Верхньоключова, 1/2619:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВКиївський політехнік-Нейротрек
Донецька 2520:30Кубок Столичної Ліги - ЧоловікиДіабаз-ДКС
Героїв Дніпра, 10Б20:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВТС-Боярка
Ірпінь - Троїцька 4021:00Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АІрпінь-Метеор
27. 10. 2021
Преображенська, 1719:30Кубок Столичної Ліги - ЖінкиАйФлай-ДЮСШ-5
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВНУБіП-Бортничі
Донецька 2520:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГПрорив-Сахалін
Ветеранський турнір
 

3-4 липня - ветеранський турнір з пляжного волейболу

 

Технічний партнер

Погодження дати матчу

До початку 4-го Туру
10
(дні)
[clock1]

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Метеор Метеор113
Ірпінь Ірпінь113
ІзіТім ІзіТім113
Літаючий м`яч Літаючий м`яч000
Керлам Керлам100
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь226
Метеор Метеор113
ІзіТім ІзіТім213
Літаючий м`яч Літаючий м`яч100
Керлам Керлам200
   МВиграшО
Ірпінь Ірпінь113
Метеор Метеор000
ІзіТім ІзіТім100
Літаючий м`яч Літаючий м`яч100
Керлам Керлам100
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Прорив Прорив113
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП113
Ейс Ейс112
Альянс Альянс100
Сахалін Сахалін100
Спайкерс Спайкерс000
   МВиграшО
Прорив Прорив226
Ейс Ейс225
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП113
Альянс Альянс201
Сахалін Сахалін200
Спайкерс Спайкерс100
   МВиграшО
Прорив Прорив113
Ейс Ейс113
Альянс Альянс101
Коло друзів НУБІП Коло друзів НУБІП000
Сахалін Сахалін100
Спайкерс Спайкерс100
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
АйФлай АйФлай000
Артеміда Артеміда100
КІЙ-97 КІЙ-97100
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор100
Ватра Ватра100
   МВиграшО
АйФлай АйФлай113
Артеміда Артеміда213
КІЙ-97 КІЙ-97213
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор213
Ватра Ватра100
   МВиграшО
АйФлай АйФлай113
Артеміда Артеміда113
КІЙ-97 КІЙ-97113
Інваспорт-Метеор Інваспорт-Метеор113
Ватра Ватра000
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Легенда Легенда113
Драйв Драйв100
Оазис-Спорт Оазис-Спорт000
Віва Віва100
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест226
Легенда Легенда226
Драйв Драйв200
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Віва Віва100
   МВиграшО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест113
Легенда Легенда113
Драйв Драйв100
Оазис-Спорт Оазис-Спорт100
Віва Віва000
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс113
ККПК-Обухів ККПК-Обухів113
Багіра Багіра101
Академка Академка000
Юнікорн Юнікорн000
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс225
ККПК-Обухів ККПК-Обухів113
Багіра Багіра201
Академка Академка000
Юнікорн Юнікорн100
   МВиграшО
Iмпульс Iмпульс112
Академка Академка000
ККПК-Обухів ККПК-Обухів000
Багіра Багіра100
Юнікорн Юнікорн100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВиграшО
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор113
Стріла Стріла112
Кампарі Кампарі101
Максимум Максимум101
Чилі Чилі000
   МВиграшО
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор214
Кампарі Кампарі213
Чилі Чилі112
Стріла Стріла112
Максимум Максимум201
   МВиграшО
Чилі Чилі112
Кампарі Кампарі112
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор101
Стріла Стріла000
Максимум Максимум100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях