Групова стадія


 

Останні результати

За останні 3 дні матчів не було

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Костянтин Кочетков   1
Андрій Стороженко   1
Сергій Кравчук   1
Ігор Кузьмич   1
Ігор Пінчук   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Віталій Сосимович   1
Роман Кознюк   1
Антон Ковальов   1
Михайло Пилипенко   1
Павло Ломанов   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Олексій Перегончук   2
Денис Мазко   2
Олександр Полторацький   1
Денис Левадний   1
Володимир Хмельов   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Ростислав Андрусенко   2
Дмитро Пацьора   1
Андрій Семко   1
Дмитро Омелянюк   1
Олександр Мацюра   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Богдан Петров   2
Петро Маліновський   2
Олександр Рудь   1
Дмитро Бичков   1
Юліан Маху   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Матвієнко   2
Віталій Журавський   2
Олексій Валага   2
Олексій Москаленко   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Станіслав Тарасюк   2
Алі Еркабоєв   2
Андрій Міх   2
Сергій Мироненко   1
Денис Гладки   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Ілля Маковенко   2
Микита Прохоренко   2
Артур Стужук   2
Ярослав Сопронюк   1
В’ячеслав Левченко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Володимир Заяць   2
Олександр Москва   2
Олександр Подвойський   1
Вадим Диннік   1
Ярослав Морванюк   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
Андрій Сінчак   2
Олександр Довженко   1
Марк Іванченко   1
Олександр Петренко   1
Роман Срібний   1

Кількість анкет

 4563 
Статистика відвідувань
» 4 - Онлайн
» 187 - Сьогодні

» 305 - Вчора
» 840 - З початку тижня
» 18624 - З початку місяця
» 245716 - З початку року
» 1040200 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

Матчі не заплановано



У зв'язку із посиленням карантинних обмежешь згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641 (із змінами від 11 листопада 2020 р.) Організаційним комітетом Столичної Ліги прийнято рішення призупинити проведення УСІХ МАТЧІВ Чемпіонату та Кубку Столичної Ліги з 14 листопада до 30 листопада 2020 р.

Усі матчі призначені на період дії обмежень – скасовано. Календарі Чемпіонату та Кубку Столичної Ліги буде відкореговано. Також можливі зміни у регламенті проведення Першості. Про всі зміни Організаційний комітет Столичної Лиги буде повідомляти додатково.

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Ірпінь Ірпінь113
Бориспіль Бориспіль100
Вітер Вітер100
Меридіан Меридіан100
Сахалін Сахалін100
   МВО
Ірпінь Ірпінь226
Бориспіль Бориспіль213
Вітер Вітер213
Сахалін Сахалін313
Меридіан Меридіан100
   МВО
Ірпінь Ірпінь113
Бориспіль Бориспіль113
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін213
Меридіан Меридіан000
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Метеор Метеор225
ІзіТім ІзіТім113
Ельдорадо Ельдорадо113
Нейротрек Нейротрек100
РІЧ РІЧ100
   МВО
Метеор Метеор338
Ельдорадо Ельдорадо226
ІзіТім ІзіТім214
РІЧ РІЧ200
Нейротрек Нейротрек300
   МВО
Ельдорадо Ельдорадо113
Метеор Метеор113
ІзіТім ІзіТім101
РІЧ РІЧ100
Нейротрек Нейротрек200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Фенікс Київ Фенікс Київ113
Альфа Альфа213
Мікаса Мікаса213
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд100
Прайд Прайд100
   МВО
Пайп Пайп338
Альфа Альфа326
Фенікс Київ Фенікс Київ326
Мікаса Мікаса313
Лайон бірд Лайон бірд201
Прайд Прайд200
   МВО
Пайп Пайп226
Альфа Альфа113
Фенікс Київ Фенікс Київ213
Лайон бірд Лайон бірд101
Прайд Прайд100
Мікаса Мікаса100
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Віва Віва113
МіНі МіНі113
Юнікорн Юнікорн113
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
   МВО
Віва Віва226
Юнікорн Юнікорн113
МіНі МіНі213
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор300
   МВО
Віва Віва113
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
Юнікорн Юнікорн000
МіНі МіНі100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор200
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Яна Савочкіна   2
Юлія Овчиннікова   1
Аліса Васільєва   1
Ольга Чередніченко   1
Аліна Ставнича   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Тищенко   3
Ірина Мірошнікова   1
Оксана Бондар   1
Христина Рідош   1
Ірина Ходосовська   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Ольга Пашицька   2
Наталія Шумейко   1
Надія Шкода   1
Ганна Синицька   1
Оксана Пономарьова   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Анастасія Патік   2
Олена Бєлкіна   1
Наталія Лінгур   1
Єлизавета Портянко   1
Еліна Христіч   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Вікторія Цьома   2
Олександра Прокопчук   2
Тамара Король   1
Марина Єльшова   1
Дарина Денеж   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Дерев`янко   2
Ірина Гуменюк   1
Анастасія Шушпанова   1
Анастасія Гонцул   1
Наталья Гуріна   1