До початку 2 Туру залишилось
02
(дні)
[clock1]

Групова стадія


 

Останні результати



---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
1 Тур
18.10 - 10:30
М-ТІМ
М-ТІМ
:
Джентельмени подачі (Трент)
Джентельмени подачі (Трент)
3 0
(25:18-25:18-25:19)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
1 Тур
18.10 - 12:30
Спайкерс
Спайкерс
:
Октант (Гамбіт)
Октант (Гамбіт)
3 1
(21:25-25:11-25:15-25:19)


---

Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
1 Тур
18.10 - 13:00
ДЮСШ Музичі
ДЮСШ Музичі
:
Стріла
Стріла
3 1
(25:17-25:17-17:25-25:21)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
1 Тур
18.10 - 14:00
Альянс 2
Альянс 2
:
Рейвенс
Рейвенс
3 2
(25:20-8:25-18:25-29:27)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1 етап
18.10 - 15:30
ДКС
ДКС
:
ДЮСШ Ірпінь
ДЮСШ Ірпінь
0 3
(23:25-19:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
18.10 - 15:30
Фортіс
Фортіс
:
ККЛП-Метеор
ККЛП-Метеор
2 3
(22:25-25:20-27:25-19:25)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
1 Тур
18.10 - 15:30
Максимум-Гатне
Максимум-Гатне
:
Літаючий м`яч
Літаючий м`яч
3 1
(25:22-25:20-16:25-25:17)


---

Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
18.10 - 16:00
Українка
Українка
:
Блек Фокс
Блек Фокс
3 0
(25:12-25:15-25:13)


---

Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
1
18.10 - 16:30
Стронг Фекторі
Стронг Фекторі
:
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
0 3
(3:25-6:25-4:25)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
1 Тур
18.10 - 17:30
Боярка
Боярка
:
Альянс
Альянс
3 0
(25:22-25:22-25:21)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
1 Тур
18.10 - 18:00
Пайп
Пайп
:
Фенікс Київ
Фенікс Київ
3 2
(21:25-25:22-14:25-26:24)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
1 Тур
18.10 - 18:30
Брозерс
Брозерс
:
Укрспецтехніка
Укрспецтехніка
3 1
(25 :21-25:23-21:25-27:25)


---

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
18.10 - 18:30
ТТ (3-й тайм)
ТТ (3-й тайм)
:
Коло друзів
Коло друзів
1 3
(17:25-25:23-20:25-22:25)


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
1 Тур
18.10 - 20:00
Драйв
Драйв
:
АйФлай
АйФлай
0 3
(19:25-20:25-10:25)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
19.10 - 20:00
Ватага
Ватага
:
Фоззі ІТ
Фоззі ІТ
3 1
(18:25-25:21-25:12-25:15)
Локація: Зої Гайдай, 10В


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
1 Тур
19.10 - 20:30
Діабаз
Діабаз
:
Маковище
Маковище
3 2
(19:25-19:25-25:20-25:9)
Локація: Донецька 25

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   1
Ігор Кузьмич   1
Дмитро Кухтик   1
Євгеній Мазнєв   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Роман Кознюк   1
Михайло Пилипенко   1
Ілля Нікіфоров   1
Роман Рєзніков   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Олексій Перегончук   1
Володимир Хмельов   1
Денис Мазко   1
Ілля Гречаний   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Дмитро Омелянюк   1
Олександр Мацюра   1
Олег Лебедін   1
Владислав Ковальчук   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Дмитро Бичков   1
Богдан Петров   1
Леонід Богданов   1
Михайло Гапонюк   1
Олександр Малик   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Віталій Журавський   1
Олексій Яковлев   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Станіслав Тарасюк   1
Алі Еркабоєв   1
Олександр Содель   1
Артем Кот   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Роман Король   1
Ілля Маковенко   1
Микита Прохоренко   1
Віктор Грудін   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Вадим Диннік   1
Володимир Заяць   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
Марк Іванченко   1
Роман Срібний   1
Микола Присяжнюк   1
Богдан Дейнека   1

Кількість анкет

 4562 
Статистика відвідувань
» 12 - Онлайн
» 1242 - Сьогодні

» 1760 - Вчора
» 3002 - З початку тижня
» 29226 - З початку місяця
» 215935 - З початку року
» 1010419 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Суддівський семінар «Столична Ліга»

03 жовтня, 09:00-13:00 – теоретична частина (Регламент СЛ, Правила ФІВБ)

04 жовтня, з 09:00 – залік

Спорткомплекс НУБіП, вул. Героїв Оборони, 18А

Шановні, для тих любить, цікавиться, слідкує за волейболом та хоче стати суддею з цього виду спорту запрошуємо на семінарське заняття. Пропонується детальний розгляд «Регламенту Столичної Ліги сезону 2020-2021 » з поясненнями, а також Правил з волейболу. Якщо у Вас є бажання стати суддею, то вам до нас.

Будем раді зустрітись із претендентами, які не мають категорії судді з волейболу, а також із суддями, які мають за мету підвищити категорію. 

 

Реєстрація на семінар

 


Безкоштовно 

 

Запрошуються усі бажаючи. 

 

Питання  надсилати на мейл - kiev@ukv.org.ua

  

Розмір рекомендованої компенсації для судді за 1 матч у сезоні 2020-2021

Якщо 2 судді на матчі - 300 грн на кожного, якщо 1 суддя на матчі - 450 грн.

 


Протоколи та офіційні правила з класичного волейболу 2017-2020

 

 

 

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
Вітер Вітер000
Сахалін Сахалін000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Ірпінь Ірпінь000
Бориспіль Бориспіль000
Меридіан Меридіан000
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд000
Мікаса Мікаса000
Прайд Прайд000
Фенікс Київ Фенікс Київ000
   МВО
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Мікаса Мікаса000
Прайд Прайд000
   МВО
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Альфа Альфа000
Мікаса Мікаса000
Пайп Пайп000
Прайд Прайд000
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Віва Віва000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор000
МіНі МіНі000
Юнікорн Юнікорн000
   МВО
Віва Віва000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор000
МіНі МіНі000
Юнікорн Юнікорн000
   МВО
Віва Віва000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор000
МіНі МіНі000
Юнікорн Юнікорн000
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Аліса Васільєва   1
Ольга Чередніченко   1
Аліна Ставнича   1
Яна Савочкіна   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Оксана Бондар   1
Ірина Ходосовська   1
Олександра Чорна   1
Анастасія Тищенко   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Марина Єльшова   1
Олена Кролівець   1
Вікторія Цьома   1
Олександра Прокопчук   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Дерев`янко   1
Анастасія Гонцул   1
Наталья Гуріна   1
Катерина Горобій   1
Ніколь Черес   1