До початку 3 Туру залишилось
11
(дні)
[clock1]

Групова стадія


 

Останні результати



---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1 етап
21.10 - 19:30
Ватага
Ватага
:
Прайд
Прайд
3 1
(22:25-27:25-25:18-25:11)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
1 Тур
21.10 - 20:30
НУБіП 2
НУБіП 2
:
Восход
Восход
0 3
(22:25-26:28-24:26)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
1 Тур
22.10 - 20:30
Мікаса
Мікаса
:
Прайд
Прайд
3 1
(25:22-25:22-21:25-28:26)
Локація: Юності, 3


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
1 Тур
22.10 - 20:30
Спарта
Спарта
:
ДКС
ДКС
3 2
(25:27-25:17-25:12-23:25)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   1
Ігор Кузьмич   1
Дмитро Кухтик   1
Євгеній Мазнєв   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Роман Кознюк   1
Михайло Пилипенко   1
Ілля Нікіфоров   1
Роман Рєзніков   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Олексій Перегончук   1
Володимир Хмельов   1
Денис Мазко   1
Ілля Гречаний   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Дмитро Омелянюк   1
Олександр Мацюра   1
Олег Лебедін   1
Владислав Ковальчук   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Дмитро Бичков   1
Богдан Петров   1
Леонід Богданов   1
Михайло Гапонюк   1
Владислав Балабан   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Віталій Журавський   1
Олексій Яковлев   1
Андрій Гуляєв   1
Роман Горбач   1
Антон Сабадаш   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Станіслав Тарасюк   1
Алі Еркабоєв   1
Олександр Содель   1
Артем Кот   1
Андрій Міх   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Роман Король   1
Ілля Маковенко   1
Микита Прохоренко   1
Віктор Грудін   1
Андрій Требух   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Вадим Диннік   1
Володимир Заяць   1
Олександр Шпак   1
Євген Козачківський   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
Марк Іванченко   1
Роман Срібний   1
Микола Присяжнюк   1
Богдан Дейнека   1

Кількість анкет

 4564 
Статистика відвідувань
» 10 - Онлайн
» 300 - Сьогодні

» 1113 - Вчора
» 6748 - З початку тижня
» 32972 - З початку місяця
» 219681 - З початку року
» 1014165 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)
Київ. Турнір з пляжного тенісу серед чоловічих, жіночих та змішаних команд
 

З 18 по 21 серпня відбудеться турнір з пляжного тенісу серед чоловічих, жіночих та змішаних команд у різних категоріях.

 

Так як є успішні приклади участі волейболістів у цьому виді спорту, то запрошуємо прийняти участь у змаганнях. Пляжний теніс меньш динамічний але тактично схожий.

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
Вітер Вітер000
Сахалін Сахалін000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Ірпінь Ірпінь000
Бориспіль Бориспіль000
Меридіан Меридіан000
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Метеор Метеор113
Ельдорадо Ельдорадо000
Нейротрек Нейротрек000
РІЧ РІЧ000
   МВО
ІзіТім ІзіТім113
Метеор Метеор113
Ельдорадо Ельдорадо000
Нейротрек Нейротрек100
РІЧ РІЧ100
   МВО
ІзіТім ІзіТім000
Ельдорадо Ельдорадо000
Метеор Метеор000
Нейротрек Нейротрек100
РІЧ РІЧ100
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Мікаса Мікаса113
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд000
Прайд Прайд000
Фенікс Київ Фенікс Київ000
   МВО
Мікаса Мікаса113
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Прайд Прайд100
   МВО
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Альфа Альфа000
Мікаса Мікаса000
Пайп Пайп000
Прайд Прайд100
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Віва Віва113
МіНі МіНі113
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор000
Юнікорн Юнікорн000
   МВО
Віва Віва113
МіНі МіНі113
Юнікорн Юнікорн000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
   МВО
Віва Віва000
МіНі МіНі000
Юнікорн Юнікорн000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Аліса Васільєва   1
Ольга Чередніченко   1
Аліна Ставнича   1
Яна Савочкіна   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Оксана Бондар   1
Ірина Ходосовська   1
Олександра Чорна   1
Анастасія Тищенко   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Марина Єльшова   1
Олена Кролівець   1
Вікторія Цьома   1
Олександра Прокопчук   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Дерев`янко   2
Анастасія Гонцул   1
Наталья Гуріна   1
Катерина Горобій   1
Ніколь Черес   1