До початку 6 туру
05
(дні)
[clock1]

Групова стадія


 

Останні результати

За останні 3 дні матчів не було

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   3
Сергій Кравчук   2
Ігор Кузьмич   2
Ігор Пінчук   2
Дмитро Кухтик   2
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Антон Дишловенко   2
Віталій Сосимович   1
Роман Кознюк   1
Дмитро Ренькас   1
Антон Ковальов   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Олексій Перегончук   2
Денис Мазко   2
Ілля Гречаний   2
Олександр Жучінський   1
Олександр Полторацький   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Іван Захарчук   3
Ростислав Андрусенко   2
Олександр Попович   2
Сергій Буйволюк   2
Дмитро Пацьора   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Михайло Гапонюк   4
Олександр Рудь   3
Петро Маліновський   3
Максим Шляхов   3
Дмитро Бичков   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Матвієнко   2
Віталій Журавський   2
Олексій Валага   2
Олексій Яковлев   2
Олександр Обіход   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Станіслав Тарасюк   4
Алі Еркабоєв   3
Олександр Содель   3
Артем Кот   3
Артем Машніков   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Артур Стужук   4
Сергій Боренко   4
Ілля Маковенко   3
Роман Король   2
Микита Прохоренко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олександр Москва   3
Олександр Подвойський   2
Володимир Заяць   2
Богдан Хмельнюк   2
Олександр Косаренко   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
Володимир Нестеренко   3
Герман Галла   2
Микола Присяжнюк   2
Андрій Сінчак   2
Дмитро Кулик   1

Кількість анкет

 4582 
Статистика відвідувань
» 2 - Онлайн
» 559 - Сьогодні

» 642 - Вчора
» 1201 - З початку тижня
» 10565 - З початку місяця
» 10565 - З початку року
» 1080100 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

Матчі не заплановано
Київ. "Столичний EASY" 2020 - турнір серед чоловічих команд
Пляжний волейбол. EASY 2020

З 18 по 19 липня відбувся відкритий турнір серед чоловічих команд «Столичний EASY» 2020 с з  пляжного волейболу. Підсумки турніру


 

Підсумкове місце та набрані очки

Розклад матчів та результати

Сітка

Мета проведення турніру долучити і надати можливість зіграти разом на повноцінних змаганнях починаючим гравцям, ветеранам, юніорам і тим, хто не наважувався приймати участь у чемпіонаті у кубку "Столичний".

 

Основною умовою є те, що не допускаються до турніру "Столичний EASY" учасники чемпіонату України з пляжного волейболу, національних чемпіонатів інших країн, учасники чемпіонату Столичний з рейтингом більше 400 згідно поточного рейтингу.

 

   


 

 
 
 
 
 
1 місце 
Ібраімов Сейран / Сисоєв Максим
 
2 місце 
Хатімлянський Андрій / Поліщук Владислав
 
3 місце 
Грудін Віктор / Чилій Роман
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль213
Вітер Вітер213
Меридіан Меридіан213
Ірпінь Ірпінь213
Сахалін Сахалін201
   МВО
Бориспіль Бориспіль439
Вітер Вітер438
Ірпінь Ірпінь426
Сахалін Сахалін414
Меридіан Меридіан413
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
Вітер Вітер225
Ірпінь Ірпінь213
Сахалін Сахалін213
Меридіан Меридіан200
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ІзіТім ІзіТім226
Метеор Метеор225
Ельдорадо Ельдорадо213
Нейротрек Нейротрек213
РІЧ РІЧ212
   МВО
Метеор Метеор4411
ІзіТім ІзіТім428
Ельдорадо Ельдорадо426
Нейротрек Нейротрек413
РІЧ РІЧ412
   МВО
Метеор Метеор226
Ельдорадо Ельдорадо213
ІзіТім ІзіТім202
РІЧ РІЧ200
Нейротрек Нейротрек200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Мікаса Мікаса326
Пайп Пайп225
Фенікс Київ Фенікс Київ214
Прайд Прайд314
Альфа Альфа313
Лайон бірд Лайон бірд200
   МВО
Пайп Пайп5513
Фенікс Київ Фенікс Київ5310
Мікаса Мікаса539
Альфа Альфа526
Прайд Прайд526
Лайон бірд Лайон бірд501
   МВО
Пайп Пайп338
Фенікс Київ Фенікс Київ326
Альфа Альфа213
Мікаса Мікаса213
Прайд Прайд212
Лайон бірд Лайон бірд301
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
МіНі МіНі226
Віва Віва113
Юнікорн Юнікорн213
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
   МВО
Віва Віва339
МіНі МіНі326
Юнікорн Юнікорн313
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор300
   МВО
Віва Віва226
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
Юнікорн Юнікорн100
МіНі МіНі100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор200
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Ольга Чередніченко   3
Яна Савочкіна   3
Аліна Ставнича   2
Юлія Овчиннікова   1
Аліса Васільєва   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Тищенко   4
Яна Негребецька   3
Оксана Бондар   2
Вікторія Петюк   2
Вероніка Палажченко   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Вікторія Кучменко   3
Наталія Шумейко   2
Ганна Синицька   2
Ольга Пашицька   2
Вікторія Конончук   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Анастасія Патік   3
Марина Микитюк   2
Олена Бєлкіна   1
Олександра Павлова   1
Наталія Лінгур   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Олена Кролівець   2
Вікторія Цьома   2
Олександра Прокопчук   2
Анастасія Глухенька   1
Тамара Король   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Дерев`янко   3
Яніна Старинщук   2
Наталья Гуріна   2
Дарина Скоромець   2
Поліна Донська   2