Останні результати



---

2 Етап. Чоловіки. Чемпіонат "Столичний" 2020
Iгри за 33-40 мiсце (Looser)
01.08 - 08:30
Кушнір - Федоренко
Кушнір - Федоренко
:
Іванчич - Тян
Іванчич - Тян
0 2
(0:21-0:21)
Локація: Корт №6 - X-Park


---

01.08 - 08:30
Грачов - Лясковський
Грачов - Лясковський
:
Кравченко - Петраш
Кравченко - Петраш
1 2
(14:21-22:20-13:15)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 08:30
Кондюх - Моісеєв
Кондюх - Моісеєв
:
Ліховий - Петросюк
Ліховий - Петросюк
2 0
(21:18-21:15)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Раунд 2
01.08 - 08:30
Волощук - Голубенко
Волощук - Голубенко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
0 2
(17:21-18:21)
Локація: Корт №3 - X-Park




---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 09:15
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
2 0
(25:23-21:12)
Локація: Корт №1 - X-Park


---

Iгри за 33-40 мiсце (Looser)
01.08 - 09:15
Кравченко - Науменко
Кравченко - Науменко
:
Мірошниченко - Очеретний
Мірошниченко - Очеретний
0 2
(14:21-17:21)
Локація: Корт №3 - X-Park


---

01.08 - 09:15
Конов - Король
Конов - Король
:
Абдалла - Лубенець
Абдалла - Лубенець
0 2
(7:21-18:21)
Локація: Корт №6 - X-Park


---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 10:00
Голубцов - Чудінов
Голубцов - Чудінов
:
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
0 2
(17:21-14:21)
Локація: Корт №4 - X-Park








---

01.08 - 10:45
Дишловенко - Ревенко
Дишловенко - Ревенко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
1 2
(23:21-20:22-7:15)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Iгри за 25-32 мiсце (Looser)
01.08 - 11:30
Данько - Пилипенко
Данько - Пилипенко
:
Кравченко - Петраш
Кравченко - Петраш
0 2
(14:21-20:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 11:30
Кондюх - Моісеєв
Кондюх - Моісеєв
:
Кабанов - Пилипенко
Кабанов - Пилипенко
1 2
(21:11-21:23-11:15)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 11:30
Кальченко - Янішевський
Кальченко - Янішевський
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
0 2
(13:21-26:28)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Iгри за 25-32 мiсце (Looser)
01.08 - 12:15
Кутнич - Рудь
Кутнич - Рудь
:
Новоселов - Сабадаш
Новоселов - Сабадаш
0 2
(12:21-10:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 12:15
Дідух - Федосєєв
Дідух - Федосєєв
:
Абдалла - Лубенець
Абдалла - Лубенець
2 1
(21:13-16:21-15:10)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

01.08 - 12:15
Іванчич - Тян
Іванчич - Тян
:
Мазнєв - Яндович
Мазнєв - Яндович
0 2
(14:21-19:21)
Локація: Корт №2 - X-Park






---

Iгри за 17-24 мiсце (Looser)
01.08 - 13:45
Воронкін - Федянін
Воронкін - Федянін
:
Мазнєв - Яндович
Мазнєв - Яндович
2 1
(19:21-21:18-15:10)
Локація: Корт №5 - X-Park








---

01.08 - 14:30
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
:
Новоселов - Сабадаш
Новоселов - Сабадаш
2 0
(21:16-22:20)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Раунд 4 (Winner)
01.08 - 15:15
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Мурований - Хаджиханов
Мурований - Хаджиханов
2 0
(21:8-21:16)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

Iгри за 17-24 мiсце (Looser)
01.08 - 15:15
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
:
Мацюра - Распутній
Мацюра - Распутній
2 0
(21:15-21:12)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Раунд 4 (Winner)
01.08 - 16:00
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
2 1
(19:21-21:19-15:12)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 16:00
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
0 2
(10:21-19:21)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Iгри за 13-16 мiсце (Looser)
01.08 - 16:45
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
:
Донченко - Тарасов
Донченко - Тарасов
1 2
(21:17-13:21-11:15)
Локація: Корт №5 - X-Park






---

Раунд 5 (Winner)
01.08 - 17:30
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
:
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
0 2
(21:23-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Iгри за 13-16 мiсце (Looser)
01.08 - 17:30
Зубик - Кибенко
Зубик - Кибенко
:
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
0 2
(15:21-31:33)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Iгри за 9-12 мiсце (Looser)
01.08 - 18:15
Донченко - Тарасов
Донченко - Тарасов
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
0 2
(17:21-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 18:15
Воронкін - Федянін
Воронкін - Федянін
:
Мурований - Хаджиханов
Мурований - Хаджиханов
2 1
(21:17-19:21-17:15)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

01.08 - 19:20
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
:
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
2 0
(21:13-21:17)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Iгри за 7-8 мiсце (Looser)
02.08 - 09:00
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
:
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
2 0
(21:16-21:13)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Iгри за 5-6 мiсце (Looser)
02.08 - 10:20
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
2 1
(19:21-21:14-15:12)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Півфінали
02.08 - 11:40
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
0 2
(25:27-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

Гра за 3 місце
02.08 - 13:00
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
2 0
(22:20-24:22)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Фінал
02.08 - 13:45
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
2 0
(21:16-21:14)
Локація: Корт №2 - X-Park

Кількість анкет

 4337 
Статистика відвідувань
» 2 - Онлайн
» 33 - Сьогодні

» 677 - Вчора
» 710 - З початку тижня
» 3748 - З початку місяця
» 145904 - З початку року
» 940388 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

Матчі не заплановано
Київ. Чоловіки. "Столичний" 2020 - 1 Етап
Пляжний волейбол 

10-12 липня відбувся 1 Етап чемпіонату «Столичний» 2020 серед чоловічих команд з пляжного волейболу. Підсумки турніру

 

Підсумкове місце та набрані очки

 

Результати матчів

 

Розклад матчів та результати (Google)

 

Сітка змагань

 

   


 

 
 
 
 
 
1 місце 
Татаренко Богдан / Леоненко Володимир
 
2 місце 
Ліхацбкий Річард / Ліхацький Іван
 
3 місце 
Полторацький Олександр / Цапкаленко Микола