До початку 2 Туру залишилось
01
(дні)
[clock1]

Групова стадія


 

Останні результати



---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
1 Тур
19.10 - 20:00
Ватага
Ватага
:
Фоззі ІТ
Фоззі ІТ
3 1
(18:25-25:21-25:12-25:15)
Локація: Зої Гайдай, 10В


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
1 Тур
19.10 - 20:30
Діабаз
Діабаз
:
Маковище
Маковище
3 2
(19:25-19:25-25:20-25:9)
Локація: Донецька 25


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
1 Тур
20.10 - 20:00
НАСОА
НАСОА
:
ТНТ
ТНТ
0 3
(22:25-12:25-22:25)


---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
1 Тур
20.10 - 20:30
Віва
Віва
:
ДЮСШ-5
ДЮСШ-5
3 0
(25:21-29:27-25:22)


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
20.10 - 20:30
ТС
ТС
:
НУБіП
НУБіП
3 1
(29:27-21:25-29:27-25:16)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   1
Ігор Кузьмич   1
Дмитро Кухтик   1
Євгеній Мазнєв   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Роман Кознюк   1
Михайло Пилипенко   1
Ілля Нікіфоров   1
Роман Рєзніков   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Олексій Перегончук   1
Володимир Хмельов   1
Денис Мазко   1
Ілля Гречаний   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Дмитро Омелянюк   1
Олександр Мацюра   1
Олег Лебедін   1
Владислав Ковальчук   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Дмитро Бичков   1
Богдан Петров   1
Леонід Богданов   1
Михайло Гапонюк   1
Олександр Малик   1
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Віталій Журавський   1
Олексій Яковлев   1
Андрій Гуляєв   1
Роман Горбач   1
Антон Сабадаш   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Станіслав Тарасюк   1
Алі Еркабоєв   1
Олександр Содель   1
Артем Кот   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Роман Король   1
Ілля Маковенко   1
Микита Прохоренко   1
Віктор Грудін   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Вадим Диннік   1
Володимир Заяць   1
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
Марк Іванченко   1
Роман Срібний   1
Микола Присяжнюк   1
Богдан Дейнека   1

Кількість анкет

 4562 
Статистика відвідувань
» 12 - Онлайн
» 1064 - Сьогодні

» 1290 - Вчора
» 4114 - З початку тижня
» 30338 - З початку місяця
» 217047 - З початку року
» 1011531 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)
Столична Ліга - матч Вектор - Ірпінь
 

Рішення стосовно півфінальної зустрічі між командами Вектор - Ірпінь в 2 дивізіоні СтоличноЇ Ліги 2019-2020.

За неявку на затверджену гру, яка мала відбутись 14.06.2020 р. о 17:30, команді Вектор присуджується технічна поразка (рахунок в серії 1:1).

 

 

За неявку без попередження керівництво команди Вектор повинно компенсувати суддівські витрати у розмірі двох ставок кожному із рефері до 17.06.2020 включно.

В разі невиконання умов компенсації суддям команда Вектор не буде допущена до 3-го матчу півфінальної гри в 2 дивізіоні.

Третя гра призначається на 20.06.2020 р. о 16:30 за адресою м. Київ, вул. Героїв Оборони, 18А. (витрати за аренду зала та організацію суддівства покладено на господарів матчу, команду Вектор)

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
Вітер Вітер000
Сахалін Сахалін000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Бориспіль Бориспіль100
Меридіан Меридіан100
Ірпінь Ірпінь000
   МВО
Вітер Вітер113
Сахалін Сахалін113
Ірпінь Ірпінь000
Бориспіль Бориспіль000
Меридіан Меридіан000
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд000
Мікаса Мікаса000
Прайд Прайд000
Фенікс Київ Фенікс Київ000
   МВО
Альфа Альфа112
Пайп Пайп112
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Мікаса Мікаса000
Прайд Прайд000
   МВО
Лайон бірд Лайон бірд101
Фенікс Київ Фенікс Київ101
Альфа Альфа000
Мікаса Мікаса000
Пайп Пайп000
Прайд Прайд000
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Л
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Віва Віва113
МіНі МіНі113
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5000
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор000
Юнікорн Юнікорн000
   МВО
Віва Віва113
МіНі МіНі113
Юнікорн Юнікорн000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
   МВО
Віва Віва000
МіНі МіНі000
Юнікорн Юнікорн000
ДЮСШ-5 ДЮСШ-5100
ККЛП-Метеор ККЛП-Метеор100
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Аліса Васільєва   1
Ольга Чередніченко   1
Аліна Ставнича   1
Яна Савочкіна   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Оксана Бондар   1
Ірина Ходосовська   1
Олександра Чорна   1
Анастасія Тищенко   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Жінки. 3 Дивізіон - Група Д
Марина Єльшова   1
Олена Кролівець   1
Вікторія Цьома   1
Олександра Прокопчук   1
Жінки. 3 Дивізіон - Група Е
Поліна Дерев`янко   1
Анастасія Гонцул   1
Наталья Гуріна   1
Катерина Горобій   1
Ніколь Черес   1