Останні результати



---

2 Етап. Чоловіки. Чемпіонат "Столичний" 2020
Iгри за 33-40 мiсце (Looser)
01.08 - 08:30
Кушнір - Федоренко
Кушнір - Федоренко
:
Іванчич - Тян
Іванчич - Тян
0 2
(0:21-0:21)
Локація: Корт №6 - X-Park


---

01.08 - 08:30
Грачов - Лясковський
Грачов - Лясковський
:
Кравченко - Петраш
Кравченко - Петраш
1 2
(14:21-22:20-13:15)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 08:30
Кондюх - Моісеєв
Кондюх - Моісеєв
:
Ліховий - Петросюк
Ліховий - Петросюк
2 0
(21:18-21:15)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Раунд 2
01.08 - 08:30
Волощук - Голубенко
Волощук - Голубенко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
0 2
(17:21-18:21)
Локація: Корт №3 - X-Park




---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 09:15
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
2 0
(25:23-21:12)
Локація: Корт №1 - X-Park


---

Iгри за 33-40 мiсце (Looser)
01.08 - 09:15
Кравченко - Науменко
Кравченко - Науменко
:
Мірошниченко - Очеретний
Мірошниченко - Очеретний
0 2
(14:21-17:21)
Локація: Корт №3 - X-Park


---

01.08 - 09:15
Конов - Король
Конов - Король
:
Абдалла - Лубенець
Абдалла - Лубенець
0 2
(7:21-18:21)
Локація: Корт №6 - X-Park


---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 10:00
Голубцов - Чудінов
Голубцов - Чудінов
:
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
0 2
(17:21-14:21)
Локація: Корт №4 - X-Park








---

01.08 - 10:45
Дишловенко - Ревенко
Дишловенко - Ревенко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
1 2
(23:21-20:22-7:15)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Iгри за 25-32 мiсце (Looser)
01.08 - 11:30
Данько - Пилипенко
Данько - Пилипенко
:
Кравченко - Петраш
Кравченко - Петраш
0 2
(14:21-20:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 11:30
Кондюх - Моісеєв
Кондюх - Моісеєв
:
Кабанов - Пилипенко
Кабанов - Пилипенко
1 2
(21:11-21:23-11:15)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Раунд 3 (Winner)
01.08 - 11:30
Кальченко - Янішевський
Кальченко - Янішевський
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
0 2
(13:21-26:28)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Iгри за 25-32 мiсце (Looser)
01.08 - 12:15
Кутнич - Рудь
Кутнич - Рудь
:
Новоселов - Сабадаш
Новоселов - Сабадаш
0 2
(12:21-10:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 12:15
Дідух - Федосєєв
Дідух - Федосєєв
:
Абдалла - Лубенець
Абдалла - Лубенець
2 1
(21:13-16:21-15:10)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

01.08 - 12:15
Іванчич - Тян
Іванчич - Тян
:
Мазнєв - Яндович
Мазнєв - Яндович
0 2
(14:21-19:21)
Локація: Корт №2 - X-Park






---

Iгри за 17-24 мiсце (Looser)
01.08 - 13:45
Воронкін - Федянін
Воронкін - Федянін
:
Мазнєв - Яндович
Мазнєв - Яндович
2 1
(19:21-21:18-15:10)
Локація: Корт №5 - X-Park








---

01.08 - 14:30
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
:
Новоселов - Сабадаш
Новоселов - Сабадаш
2 0
(21:16-22:20)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Раунд 4 (Winner)
01.08 - 15:15
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Мурований - Хаджиханов
Мурований - Хаджиханов
2 0
(21:8-21:16)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

Iгри за 17-24 мiсце (Looser)
01.08 - 15:15
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
:
Мацюра - Распутній
Мацюра - Распутній
2 0
(21:15-21:12)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Раунд 4 (Winner)
01.08 - 16:00
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
2 1
(19:21-21:19-15:12)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 16:00
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
0 2
(10:21-19:21)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

Iгри за 13-16 мiсце (Looser)
01.08 - 16:45
Кубрак - Фесенко
Кубрак - Фесенко
:
Донченко - Тарасов
Донченко - Тарасов
1 2
(21:17-13:21-11:15)
Локація: Корт №5 - X-Park






---

Раунд 5 (Winner)
01.08 - 17:30
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
:
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
0 2
(21:23-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Iгри за 13-16 мiсце (Looser)
01.08 - 17:30
Зубик - Кибенко
Зубик - Кибенко
:
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
0 2
(15:21-31:33)
Локація: Корт №4 - X-Park


---

Iгри за 9-12 мiсце (Looser)
01.08 - 18:15
Донченко - Тарасов
Донченко - Тарасов
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
0 2
(17:21-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

01.08 - 18:15
Воронкін - Федянін
Воронкін - Федянін
:
Мурований - Хаджиханов
Мурований - Хаджиханов
2 1
(21:17-19:21-17:15)
Локація: Корт №4 - X-Park




---

01.08 - 19:20
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
:
Подгорний - Сисоєв
Подгорний - Сисоєв
2 0
(21:13-21:17)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Iгри за 7-8 мiсце (Looser)
02.08 - 09:00
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
:
Мінаєв - Мінаєв
Мінаєв - Мінаєв
2 0
(21:16-21:13)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Iгри за 5-6 мiсце (Looser)
02.08 - 10:20
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
:
Булатецький - Середа
Булатецький - Середа
2 1
(19:21-21:14-15:12)
Локація: Корт №5 - X-Park




---

Півфінали
02.08 - 11:40
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
0 2
(25:27-18:21)
Локація: Корт №5 - X-Park


---

Гра за 3 місце
02.08 - 13:00
Волков - Стороженко
Волков - Стороженко
:
Гольонко - Дідик
Гольонко - Дідик
2 0
(22:20-24:22)
Локація: Корт №2 - X-Park


---

Фінал
02.08 - 13:45
Леоненко - Татаренко
Леоненко - Татаренко
:
Ліхацький - Ліхацький
Ліхацький - Ліхацький
2 0
(21:16-21:14)
Локація: Корт №2 - X-Park

Кількість анкет

 4337 
Статистика відвідувань
» 3 - Онлайн
» 28 - Сьогодні

» 677 - Вчора
» 705 - З початку тижня
» 3743 - З початку місяця
» 145899 - З початку року
» 940383 - За весь час
» Найбільше - 5568 (25.05.2020)

Київ. Розклад найближчих матчів

Матчі не заплановано
Веремієнко Всеволоду Володимировичу - 75 років !

 

Вітаємо з ювілеєм заслуженого тренера України з волейболу - Веремієнко Всеволода Володимировича!

  

Бажаємо міцного здоров’я, сил та енергії. З днем народження !

 

Веремієнко Всеволод Володимирович. Народився 5.06.1945. Майстер спорту.

Гравець "Буревісник" (Харків) - 1962-1968 рр., "Локомотив" (Київ) -1968-1971 рр., ЦСКА (Москва) - 1971-1973 рр., "Автомобіліст" (Дніпропетровськ) - 1976 р.

Чемпіон СРСР 1973, срібний призер 1969, володар Кубка європейських чемпіонів, чемпіон літньої Спартакіади України 1971, срібний призер першості УРСР 1965, чемпіон Міжнародного спортивного союзу залізничників 1971 (збірна ЦР ДСТ "Локомотив" СРСР). Член збірних команд СРСР та УРСР.

Входив до списку 24 найсильніших волейболістів СРСР. ЗТ УРСР, ЗТ України, тренер чоловічих команд СКА (Київ) - 1973-1990 рр., "Фабулон-Вашаш" (Будапешт, Угорщина) - 1990-1992 рр., "Хімічка-Усті-над-Лабем" (Чехія) - 1992-1993 рр., "Піонер-Ново-Місто" (Словенія) - 1993-1994 рр., "Азот" (Черкаси) - 1995 р.; тренер жіночої комнди "Хімволокно" (Черкаси) - 1995-1996 рр., чоловічих - "Геданія" (Гданськ, Польща) - 1996-1998 рр., МНТУ (Київ) - 1998-2002 рр., "Аппонель" (Кір'ят-Атта, Ізраїль) - 2005-2006 рр. Тренер чоловічої збірної УРСР - чемпіон Спартакіади народів СРСР 1986.

Тренер молодіжної команди України з пляжного волейболу - бронзового призера ЧС серед юніорів до 19 років 2007. Тренер України, який входив до щорічних списків кращих десяти тренерів СРСР. З 2002 р. працює тренером у СДЮШОР №10 м. Києва. Перший тренер - Панкєєв В.Б. (Сімферополь). Тренери: ЗС СРСР Титар В.А., ЗТ СРСР Чесноков Ю.Б. Віце президент та голова тренерської ради АПВУ (2001-2009). Відомий як коментатор турнірів з пляжного волейболу на телеканалі "Мегаспорт". Удостоєний диплома ФФВУ (2000), Почесної грамоти ФВУ (2015).