До початку 9-го Туру залишилось
01
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
8 Тур
23.01 - 19:30
Вітер
Вітер
:
Керлам
Керлам
3 0
Локація: Пулюя 3Б


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
8 Тур
23.01 - 20:20
Драйв
Драйв
:
Артеміда
Артеміда
3 0
(25:14-25:15-25:22)
Локація: Туманяна, 2


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
8 Тур
24.01 - 20:00
Альянс 2
Альянс 2
:
Ікс
Ікс
0 3
(23:25-22:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
8 Тур
25.01 - 11:30
Рейвенс
Рейвенс
:
Українка-СІТІ
Українка-СІТІ
0 3
(18:25-7:25-17:25)


---

Жінки. 3 Дивізіон
8 Тур
25.01 - 17:30
Академка
Академка
:
Багіра
Багіра
3 0
(25:20-25:20-25:23)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Ліхацький   2
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Олександр Полторацький   1
Ілля Нікіфоров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Богдан Сорока   2
Євген Левицький   2
Сергій Буйволюк   2
Дмитро Кухтик   2
Віталій Кибенко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Олександр Корх   3
Володимир Скорбатюк   3
Михайло Зелененький   2
Олександр Семченко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   3
Антон Ковальов   3
Микола Дойчев   2
Іван Янцо   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Тимофій Мінгалєєв   4
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   3
Артур Стужук   3
Борис Подкiн   3
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Косенко   4
Олександр Єременко   4
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   3
Владислав Лопатюк   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   4
Сергій Холодний   4
Валерій Лукашевський   4
Артем Савченко   4
Микола Вишневський   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Марк Іванченко   4
Олександр Косаренко   4
Максим Кеда   4
Олексій Яковлев   3
Віталій Дідух   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   5
Олександр Мороз   4
Володимир Оберемков   4
Владислав Корнатовський   4
Олексій Глуховський   3

Кількість анкет

 4293 
Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 58 - Сьогодні

» 931 - Вчора
» 6867 - З початку тижня
» 23657 - З початку місяця
» 23657 - З початку року
» 818141 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

26. 01. 2020
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 3 ДивізіонККЛП-Метеор-ККПК-Обухів
12:15Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДЕйс-Мікаса
Маршала Тимошенко, 13Б12:30Жінки. 1 Дивізіон - Група БХімфармІнвест-АйФлай
Вишгород - Шкільна 1412:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУкргідроенерго-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
зал не афішується14:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ГЛітаючий м`яч-Віва
Шалетт, 1А14:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГФакел-Ореанда
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-НУБіП
Боярка - Молодіжна, 7615:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БМаксимум-Сахалін
зал не афішується18:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖБлискавка-Пайп
27. 01. 2020
Академіка Глушкова, 2б20:00Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВКНУ ім. Т.Г. Шевченко-ТС
20:00Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕТНТ-КСЛІ 2
Зої Гайдай, 10В20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІМ-ТІМ-Фоззі ІТ
Павла Тичини 22А20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КПрайд-ДЮСШ-10
Дружби Народів 12Б20:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ВПандора-АпТАУН
Мілютенка, 6А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КВатага-ДЮСШ Ірпінь
28. 01. 2020
20:30Жінки. 1 Дивізіон - Група АЛегенда-Інваспорт-Метеор
29. 01. 2020
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ВКоло друзів-Ірпінь
Кубок Столичної Ліги - півфінали та фінали


Запрошуємо уболівальників відвідати матчі за участі кращих команд та гравців ! Вирішальні матчі, нагородження !

 

18 січня - півфінали відкритого кубку Столичної Ліги сезона 2019-2020:

12:30 Легенда - АйФлай

14:30 Інваспорт-Метеор - Кій-97

16:30 Бориспіль - Метеор

18:30 Вітер - ІзіТім

 

19 січня - фінали відкритого кубку Столичної Ліги сезона 2019-2020:

12:30 - Жіночі команди

14:30 - Чоловічі команди

 

Місце проведення:

зал НУБіП, вул. Героїв Оборони 18А

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін314
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум300
   МВО
Бориспіль Бориспіль6618
ІзіТім ІзіТім5411
РІЧ РІЧ638
Сахалін Сахалін514
Максимум Максимум601
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім326
РІЧ РІЧ325
Максимум Максимум301
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)8719
Альянс Альянс7618
Боярка Боярка7617
НАСОА НАСОА8515
ПІМ (Спайкерс) ПІМ (Спайкерс)8413
Ейс Ейс7310
ДжиАр ДжиАр839
Діабаз Діабаз827
Мікаса Мікаса713
10  Аверс Аверс600
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
НУБіП 2 НУБіП 25515
Восход Восход5413
ККПК-Обухів ККПК-Обухів5412
Ікс Ікс338
Тріолан Тріолан426
Олімп Олімп325
Альянс 2 Альянс 2416
Блискавка Блискавка413
Шалетт Шалетт301
10  Пайп Пайп300
   МВО
Восход Восход8722
ККПК-Обухів ККПК-Обухів8721
НУБіП 2 НУБіП 28618
Ікс Ікс8616
Олімп Олімп8411
Альянс 2 Альянс 28310
Пайп Пайп737
Тріолан Тріолан827
Блискавка Блискавка713
10  Шалетт Шалетт802
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест6514
Драйв Драйв6413
АйФлай АйФлай5412
Артеміда Артеміда714
АзАрт АзАрт612
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Ксенія Мазур   2
Яна Негребецька   2
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Ольга Довгопол   2
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   4
Яна Савочкіна   4
Яна Шетько   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   3
Аліса Калашнікова   3
Ірина Цапенко   3
Світлана Дикан   2
Ірина Грищенко   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   4
Оксана Пономарьова   4
Оксана Афанасьєва   4
Марія Кухаренко   3
Катерина Пісна   2
Жінки. 3 Дивізіон
Ольга Пашицька   6
Вікторія Цьома   5
Олександра Крушинська   3
Жанна Разкевич   3
Олександра Павлова   2