До початку 9-го Туру залишилось
05
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
8 Тур
19.01 - 18:00
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:17-25:15-25:21)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
8 Тур
20.01 - 20:30
Джокер
Джокер
:
Фортіс
Фортіс
3 0
(25:17-25:15-32:30)
Локація: Бойчука 32


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
8 Тур
21.01 - 19:45
КІЙ-97
КІЙ-97
:
НУФВСУ (Кліо)
НУФВСУ (Кліо)
2 3

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Ліхацький   2
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Олександр Полторацький   1
Ілля Нікіфоров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Богдан Сорока   2
Євген Левицький   2
Сергій Буйволюк   2
Дмитро Кухтик   2
Віталій Кибенко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Олександр Корх   3
Володимир Скорбатюк   3
Михайло Зелененький   2
Олександр Семченко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   3
Антон Ковальов   3
Микола Дойчев   2
Іван Янцо   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Тимофій Мінгалєєв   4
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   3
Артур Стужук   3
Борис Подкiн   3
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Косенко   3
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   3
Олександр Єременко   3
Владислав Лопатюк   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   4
Сергій Холодний   4
Артем Савченко   4
Максим Шляхов   3
Валерій Лукашевський   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Марк Іванченко   4
Олександр Косаренко   4
Максим Кеда   4
Євген Лучний   3
Орест Харченко   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   5
Володимир Оберемков   4
Владислав Корнатовський   4
Олексій Глуховський   3
Іван Осіновський   3

Кількість анкет

 4293 
Статистика відвідувань
» 15 - Онлайн
» 659 - Сьогодні

» 1140 - Вчора
» 3096 - З початку тижня
» 19886 - З початку місяця
» 19886 - З початку року
» 814370 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

22. 01. 2020
Преображенська, 1719:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ-5-Оазис-Спорт
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Олімп
23. 01. 2020
Пулюя 3Б19:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АВітер-Керлам
Лобановського, 619:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БІзіТім-РІЧ
Туманяна, 220:20Жінки. 1 Дивізіон - Група БДрайв-Артеміда
24. 01. 2020
Героїв Сталінграду, 58Б20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖАльянс 2-Ікс
25. 01. 2020
Бровари - Володимира Великого 611:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІРейвенс-Українка-СІТІ
Шалетт, 1А11:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВМіНі-УКР Інтер-Інвест
Героїв Севастополя 37А12:45Чоловіки. 1 Дивізіон - Група АМетеор-Меридіан
16:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КМаковище-Тайфун
Героїв Дніпра, 10Б17:30Жінки. 3 ДивізіонАкадемка-Багіра
26. 01. 2020
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 3 ДивізіонККЛП-Метеор-ККПК-Обухів
Маршала Тимошенко, 13Б12:30Жінки. 1 Дивізіон - Група БХімфармІнвест-АйФлай
Вишгород - Шкільна 1412:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУкргідроенерго-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
зал не афішується14:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ГЛітаючий м`яч-Віва
Шалетт, 1А14:30Чоловіки. 2 Дивізіон - Група ГФакел-Ореанда
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-НУБіП
Боярка - Молодіжна, 7615:30Чоловіки. 1 Дивізіон - Група БМаксимум-Сахалін
зал не афішується18:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖБлискавка-Пайп
Київ. «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2019»

24-25 серпня 2019 року на майданчиках оздоровчо-спортивного комплексу «OLMECA» (Гідропарк, м. Київ)  проведено Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу у двох категоріях: «MIXED OPEN» (мікст-формат) та «Чоловіки-90+» (за участі ветеранів):

«МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2019»

 

Розклад та результати матчів "MIXED OPEN"

Розклад та результати матчів «Чоловіки-90+»

 

Звіт турніру

«МЕМОРІАЛ Володимира Юричка - 2019» - ЗВІТ

24-25.08.2019 р. у столичному Гідропарку на майданчиках пляжно-спортивного комплексу Olmeca Plage відбувся вже 5-й за ліком щорічний турнір: «МЕМОРІАЛ Володимира Юричка» - Відкритий кубок м. Києва з волейболу пляжного. Цього разу вперше змагалися у двох категоріях. До вже традиційного «MIXED OPEN» (мікст-формат) долучився формат за участі ветеранів – «Чоловіки-90+» (вік обох гравців команди сумарно не має бути меншим за 90 років).

У змаганнях взяли участь 40 команд (24 – у «MIXED OPEN», 20 – у «Чоловіки-90+»), що змагалися згідно РЕГЛАМЕНТУ за формулою Doubleelimination (до 2-х поразок, сітка-24).

Судді: Марія Боднар, Олександр Головченко, Віталій Дідух, Аркадій Пруський, Євген Рулько.

Оргкомітет: Олександр Мартиненко (голова), Сергій Гордієнко, Артем Генов, Марія Мартиненко, Майя Авраменко, Анастасія Мартиненко.

  

 

  ПАРТНЕРИ ТУРНІРУ:

Olmeca Plage

MACRON

SDM-Pharma

Miltonia Pharma - www.ortho.miltonia.ua , www.miltonia.ua

RIDER

- ПП «ДЕКОПАК»

Українська конфедерація волейболу

- Київська спортивна міська федерація пляжного та класичного волейболу

- Михайло Мельник (ФВУ)

- Олександр Ґудзь

- Сергій Гордієнко

Андрій Параніч ("Юридичне бюро Андрія Параніча")

- Володимир Куценко (ФПВ)

Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

- ІВК «ЛеоКон Груп»

Гурт « JOIRA »

Учасників та гостей турніру теплими словами, а також – оригінальними смаколиками привітала родина героя: тато - Володимир, мама - Лілія та сестра - Соломія. Чудовий дарунок всім (!) учасникам, партнерам та організаторам заходу зробила компанія «ДЕКОПАК», подарувавши кожному пам’ятні ексклюзивні еко-торбинки з емблемою змагань.

 

Не лише красива спортивна боротьба панувала у ці дні на теренах стадіону ОЛМЕКА! Вболівальників розважив, а гравців надихнув короткий, але яскравий виступ музичного гурту «JOIRA», що вже став своєрідним символом цих щорічних змагань. Особливо зворушливо у його виконанні прозвучав український славень на церемонії відкриття. Перший день змагань завершувався  святковою вечерею у ресторані ОЛМЕКА, протягом якої учасники змагань мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці, послухати чудові пісні у виконанні гурту «Третій зайвий».

Вирішальні ігри були захоплюючими! Але зрештою гегемонія родини Щекот лише зміцнилася: Вікторія з Дмитром вчетверте поспіль вибороли перехідний Кубок МЕМОРІАЛУ у категорії «MIXED OPEN», а крім того Дмитро разом з невпинно прогресуючим ветераном Олегом Толмачовим (м.Біла Церква) перемогли у розряді  «Чоловіки-90+»!

Загальний призовий фонд змагань склав 15 000 грн. Поза тим переможцям та призерам додали святкового настрою численні подарунки від партнерів: спортивна атрибутика від MACRON, професійні м’ячі від ФВУ, косметичні набори від Miltonia Pharma, сертифікати від BAUERFEIND, книги «Позивний «БАНДЕРАС» з авторськими автографами від ВО «СВОБОДА».

Вітаємо переможців! Дякуємо учасникам за красиву та самовіддану гру, партнерам – за підтримку, вболівальникам - за чудову святкову атмосферу!

Особлива подяка – компанії RIDER за відмінне звуко-технічне забезпечення, команді пляжно-спортивного комплексу Olmeca Plage за злагоджену фахову роботу!

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ («MIXED OPEN»):

Місце

Команда

1

Щекота / Щекота

2

Коровіна / Половінський

3

Корчевська / Зімон

4

Рубець / Ібраімов

5

Пересада / Резников

5

Коноваленкова / Лямо

7

Дубова / Грачов

7

Ювхимець / Григор'єв

9

Лисенко / Савченков

9

Григор'єва / Хатімлянський

9

Купових / Кузьмич

9

Негребецька / Алєксєєв

13

Черемуха / Кравченко

13

Бєлосвєт / Котик

13

Іванушкіна / Кичко

13

Камінська / Пилипенко

17

Щемельова / Меледін

17

Андрєєва / Коляндра

17

Гуріна / Шуваєв

17

Усатюк / Смаль

17

Денеж / Сківка

17

Рибіцька / Степаненко

17

Слободянюк / Грищук

17

Мисник / Лясковський

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ («Чоловіки-90+»):

Місце

Команда

1

Щекота / Толмачев

2

Козій / Корнільєв

3

Аушев / Ковальчук

4

Вєдєрников / Мартиненко

5

Гордієнко С. / Бушний

5

Гиренко / Белінський

7

Половінський / Демиденко

7

Бондар / Згоба

9

Григоров / Косяк

9

Гордієнко М./ Андрющенко

9

Стратійчук / Заболодський

9

Гольонко / Чернишин

13

Жовтий / Митрофанов

13

Бандура / Гудзь

13

Грачов / Настенко

13

Алєксєєв / Сорока

17

Мельник / Шматюк

17

х /

17

х /

17

Терновий / Пруський

17

Шульгін / Непомнящий

17

х /

17

х /

17

Шавелкін / Москаленко

 

ДЕТАЛЬНІШЕ про захід у FACEBOOK.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін314
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум300
   МВО
Бориспіль Бориспіль6618
ІзіТім ІзіТім5411
РІЧ РІЧ638
Сахалін Сахалін514
Максимум Максимум601
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім326
РІЧ РІЧ325
Максимум Максимум301
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Альянс Альянс7618
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)7617
Боярка Боярка6514
НАСОА НАСОА7412
ПІМ (Спайкерс) ПІМ (Спайкерс)7412
ДжиАр ДжиАр639
Ейс Ейс627
Діабаз Діабаз727
Мікаса Мікаса713
10  Аверс Аверс600
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Восход Восход5413
НУБіП 2 НУБіП 24412
ККПК-Обухів ККПК-Обухів5412
Ікс Ікс338
Тріолан Тріолан426
Олімп Олімп325
Альянс 2 Альянс 2315
Блискавка Блискавка413
Шалетт Шалетт301
10  Пайп Пайп300
   МВО
Восход Восход8722
ККПК-Обухів ККПК-Обухів8721
НУБіП 2 НУБіП 27515
Ікс Ікс7514
Олімп Олімп7411
Альянс 2 Альянс 2739
Пайп Пайп737
Тріолан Тріолан827
Блискавка Блискавка713
10  Шалетт Шалетт802
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест6514
АйФлай АйФлай5412
Драйв Драйв5310
Артеміда Артеміда614
АзАрт АзАрт612
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Ксенія Мазур   2
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Ольга Довгопол   2
Олена Татарина   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   4
Яна Савочкіна   4
Яна Шетько   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   3
Аліса Калашнікова   3
Ірина Цапенко   3
Світлана Дикан   2
Ірина Грищенко   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   4
Оксана Пономарьова   4
Оксана Афанасьєва   4
Марія Кухаренко   3
Катерина Пісна   2
Жінки. 3 Дивізіон
Ольга Пашицька   5
Вікторія Цьома   5
Олександра Крушинська   3
Жанна Разкевич   3
Олександра Павлова   2