До початку 8-го Туру залишилось
00
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
8 Тур
19.01 - 11:30
Восход
Восход
:
Тріолан
Тріолан
3 0
(25:11-25:17-25:15)
Локація: Туманяна, 2


---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
7 Тур
19.01 - 12:30
Віва
Віва
:
Оазис-Спорт
Оазис-Спорт
3 1
(20:25-25:20-25:18-25:18)


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
Фінал
19.01 - 14:00
Метеор
Метеор
:
Вітер
Вітер
3 2


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
19.01 - 18:00
ККПК-Обухів
ККПК-Обухів
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:17-25:15-25:21)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
8 Тур
20.01 - 20:30
Джокер
Джокер
:
Фортіс
Фортіс
3 0
(25:17-25:15-32:30)
Локація: Бойчука 32

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Іван Ліхацький   2
Андрій Стороженко   2
Дмитро Щекота   2
Олександр Полторацький   1
Ілля Нікіфоров   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Богдан Сорока   2
Євген Левицький   2
Сергій Буйволюк   2
Дмитро Кухтик   2
Віталій Кибенко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Олександр Корх   3
Володимир Скорбатюк   3
Михайло Зелененький   2
Олександр Семченко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   3
Антон Ковальов   3
Микола Дойчев   2
Іван Янцо   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Тимофій Мінгалєєв   4
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   3
Артур Стужук   3
Борис Подкiн   3
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Юрій Косенко   3
Андрій Ткаченко   3
Іван Захарчук   3
Олександр Єременко   3
Владислав Лопатюк   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Микита Здольник   4
Сергій Холодний   4
Артем Савченко   4
Максим Шляхов   3
Валерій Лукашевський   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Марк Іванченко   4
Олександр Косаренко   4
Максим Кеда   4
Євген Лучний   3
Орест Харченко   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   5
Володимир Оберемков   4
Владислав Корнатовський   4
Олексій Глуховський   3
Іван Осіновський   3

Кількість анкет

 4293 
Статистика відвідувань
» 18 - Онлайн
» 1106 - Сьогодні

» 1297 - Вчора
» 2403 - З початку тижня
» 19193 - З початку місяця
» 19193 - З початку року
» 813677 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)

Київ. Розклад найближчих матчів

21. 01. 2020
зал не афішується20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ДТТ (3-й тайм)-ПІМ (Спайкерс)
Бортничі - Євгена Харченка 23Б20:30Чоловіки. 3 Дивізіон - Група ЕБортничі-Брозерс
Стадіонний провулок 10/220:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІТрент-Ультрамарин
Уманська 2А20:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІГамбіт-ДКС
22. 01. 2020
Преображенська, 1719:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ-5-Оазис-Спорт
Героїв оборони 18А20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖНУБіП 2-Олімп
23. 01. 2020
Туманяна, 220:20Жінки. 1 Дивізіон - Група БДрайв-Артеміда
24. 01. 2020
Героїв Сталінграду, 58Б20:00Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖАльянс 2-Ікс
25. 01. 2020
Бровари - Володимира Великого 611:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ІРейвенс-Українка-СІТІ
Шалетт, 1А11:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВМіНі-УКР Інтер-Інвест
16:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група КМаковище-Тайфун
Героїв Дніпра, 10Б17:30Жінки. 3 ДивізіонАкадемка-Багіра
26. 01. 2020
Героїв Севастополя 37А11:30Жінки. 3 ДивізіонККЛП-Метеор-ККПК-Обухів
Маршала Тимошенко, 13Б12:30Жінки. 1 Дивізіон - Група БХімфармІнвест-АйФлай
Вишгород - Шкільна 1412:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ВУкргідроенерго-КНУ ім. Т.Г. Шевченко
зал не афішується14:00Жінки. 2 Дивізіон - Група ГЛітаючий м`яч-Віва
Ірпінь - Троїцька 4014:30Жінки. 2 Дивізіон - Група ГДЮСШ Ірпінь-НУБіП
зал не афішується18:30Чоловіки. 4 Дивізіон - Група ЖБлискавка-Пайп
Київ. Чемпіонат з пляжного волейболу "Столичний" 2019 - Змішані (МІХ) команди. 3 Етап
Пляжний волейбол. МІХ 2019 - 3 Етап 

З 17 по 18 серпня відбувся 3 Етап відкритого чемпіонату «Столичний» 2019 серед змішаних (МІХ) команд. Підсумки турніру !

 

Підсумкове місце

 

Результати матчів

 

Сітка змагань

 

   
 
  





 

 
 
 
1 місце 
  Мазур Ксенія/ Левченко Андрій
 
2 місце 
Алєксєєв Михайло / Довгопол Ольга
 
3 місце 
Щекота Вікторія / Щекота Дмитро
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін314
РІЧ РІЧ313
Максимум Максимум300
   МВО
Бориспіль Бориспіль6618
ІзіТім ІзіТім5411
РІЧ РІЧ638
Сахалін Сахалін514
Максимум Максимум601
   МВО
Бориспіль Бориспіль339
ІзіТім ІзіТім326
РІЧ РІЧ325
Максимум Максимум301
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Альянс Альянс7618
Боярка Боярка6514
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)6514
НАСОА НАСОА7412
ПІМ (Спайкерс) ПІМ (Спайкерс)7412
ДжиАр ДжиАр639
Ейс Ейс627
Діабаз Діабаз727
Мікаса Мікаса613
10  Аверс Аверс600
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Восход Восход5413
НУБіП 2 НУБіП 24412
ККПК-Обухів ККПК-Обухів5412
Ікс Ікс338
Тріолан Тріолан426
Олімп Олімп325
Альянс 2 Альянс 2315
Блискавка Блискавка413
Шалетт Шалетт301
10  Пайп Пайп300
   МВО
Восход Восход8722
ККПК-Обухів ККПК-Обухів8721
НУБіП 2 НУБіП 27515
Ікс Ікс7514
Олімп Олімп7411
Альянс 2 Альянс 2739
Пайп Пайп737
Тріолан Тріолан827
Блискавка Блискавка713
10  Шалетт Шалетт802
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
ХімфармІнвест ХімфармІнвест6514
АйФлай АйФлай5412
Драйв Драйв5310
Артеміда Артеміда614
АзАрт АзАрт612
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Ксенія Мазур   2
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Ольга Довгопол   2
Олена Татарина   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   4
Яна Савочкіна   4
Яна Шетько   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   3
Аліса Калашнікова   3
Ірина Цапенко   3
Світлана Дикан   2
Ірина Грищенко   2
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   4
Оксана Пономарьова   4
Оксана Афанасьєва   4
Марія Кухаренко   3
Катерина Пісна   2
Жінки. 3 Дивізіон
Ольга Пашицька   5
Вікторія Цьома   5
Олександра Крушинська   3
Жанна Разкевич   3
Олександра Павлова   2