До початку 6-го Туру залишилось
03
(дні)
[clock1]

Групова стадія

 

Останні результати



---

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
5 Тур
13.12 - 19:45
Керлам
Керлам
:
Меридіан
Меридіан
2 3
(25:21-25:19-15:25-21:25)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
5 Тур
14.12 - 11:30
Олімп
Олімп
:
Шалетт
Шалетт
3 0
(25:15-25:20-25:18)


---

Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
5 Тур
14.12 - 13:30
АйФлай
АйФлай
:
Артеміда
Артеміда
3 0
(25:18-25:21-25:17)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
14.12 - 14:30
Восход
Восход
:
НУБіП 2
НУБіП 2
3 0
(25:20-25:21-25:22)
Локація: Туманяна, 2


---

Кубок Столичної Ліги - Чоловіки
1/4 Фіналу
14.12 - 16:00
Вітер
Вітер
:
Літаючий м`яч
Літаючий м`яч
3 0
(25:22-25:19-25:17)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
5 Тур
15.12 - 10:30
М-ТІМ
М-ТІМ
:
Рейвенс
Рейвенс
3 2
(25:19-25:20-16:25-22:25)
Локація: Зої Гайдай, 10В


---

Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
5 Тур
15.12 - 10:30
ПІМ (Спайкерс)
ПІМ (Спайкерс)
:
Боярка
Боярка
0 3
(22:25-19:25-15:25)


---

Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
5 Тур
15.12 - 12:30
Віва
Віва
:
НУБіП
НУБіП
3 0
(25:18-25:10-25:15)


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
15.12 - 14:00
Авиатор
Авиатор
:
Ультрамарин
Ультрамарин
3
3
0
0
(25:0-25:0-25:0)


---

15.12 - 18:30
Гамбіт
Гамбіт
:
Кофейня
Кофейня
0 3
(20:25-20:25-18:25)
Локація: Уманська 2А


---

Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
15.12 - 18:30
Блискавка
Блискавка
:
Альянс 2
Альянс 2
2 3
(19:25-25:23-14:25-25:21)

Кращі гравці групової стадії

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
Андрій Стороженко   3
Дмитро Щекота   3
Михайло Алєксєєв   1
Юрій Козій   1
Єгор Меледін   1
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
Богдан Сорока   2
Євген Левицький   2
Дмитро Кухтик   2
Віталій Кибенко   2
Сергій Ревенко   2
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
Антон Григоренко   3
Володимир Скорбатюк   2
Олександр Гладков   2
Антон Дідик   2
Олексій Перегончук   1
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
Сергій Рудник   3
Іван Кубрак   3
Микола Дойчев   2
Юрій Дмитраш   2
Микола Бовсуновський   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
Ігор Нагорний   3
Олександр Степанов   3
Олександр Гузь   2
Артур Стужук   2
Роман Горбач   2
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
Андрій Ткаченко   3
Юрій Косенко   2
Сергій Павлюков   2
Михайло Гапонюк   2
Євген Ваценко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
Артем Савченко   4
Сергій Холодний   3
Іван Лущик   2
Микита Здольник   2
Олесь Онипко   2
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
Марк Іванченко   4
Орест Харченко   3
Олександр Косаренко   3
Максим Кеда   3
Олександр Довженко   3
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
Олексій Романюк   4
Іван Осіновський   3
Олексій Глуховський   2
Олександр Мороз   2
Андрій Чумаков   2

Кількість анкет

 4255 
Статистика відвідувань
» 11 - Онлайн
» 821 - Сьогодні

» 995 - Вчора
» 821 - З початку тижня
» 15606 - З початку місяця
» 229979 - З початку року
» 777931 - За весь час
» Найбільше - 1834 (28.09.2019)
Млинів. Турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд

З 01 по 04 серпня відбудеться турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд у смт. Млинів на стадіоні "Колос"

 

 

Столична Ліга. Групова стадія

Чоловіки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
ІзіТім ІзіТім225
Сахалін Сахалін214
Максимум Максимум200
РІЧ РІЧ200
   МВО
Бориспіль Бориспіль4412
ІзіТім ІзіТім438
РІЧ РІЧ425
Сахалін Сахалін414
Максимум Максимум401
   МВО
Бориспіль Бориспіль226
РІЧ РІЧ225
ІзіТім ІзіТім213
Максимум Максимум201
Сахалін Сахалін200
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Д
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Боярка Боярка5514
Альянс Альянс5412
ТТ (3-й тайм) ТТ (3-й тайм)4411
НАСОА НАСОА439
ДжиАр ДжиАр539
ПІМ (Спайкерс) ПІМ (Спайкерс)526
Ейс Ейс514
Діабаз Діабаз514
Мікаса Мікаса513
10  Аверс Аверс500
Чоловіки. 3 Дивізіон - Група Е
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група Ж
  Вдома  ВсеВ гостях
   МВО
Восход Восход5515
ККПК-Обухів ККПК-Обухів5412
Олімп Олімп5410
НУБіП 2 НУБіП 2539
Ікс Ікс539
Пайп Пайп537
Альянс 2 Альянс 2515
Тріолан Тріолан514
Блискавка Блискавка512
10  Шалетт Шалетт502
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група І
  Вдома  ВсеВ гостях
Чоловіки. 4 Дивізіон - Група К
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група А
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
  Вдома  ВсеВ гостях
Жінки. 3 Дивізіон
  Вдома  ВсеВ гостях

Кращі гравці

Жінки. 1 Дивізіон - Група А
Валентина Дудка   2
Марина Харчинська   2
Ольга Довгопол   2
Ксенія Мазур   1
Олена Татарина   1
Жінки. 1 Дивізіон - Група Б
Анастасія Лутак   3
Яна Савочкіна   3
Катерина Купових   2
Наталія Ювхимець   2
Тетяна Черемуха   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група В
Марія Рубець   2
Ірина Грищенко   2
Аліса Калашнікова   2
Гузель Ахсянова   2
Світлана Дячишин   1
Жінки. 2 Дивізіон - Група Г
Вероніка Недельченко   4
Оксана Пономарьова   3
Оксана Афанасьєва   3
Катерина Пісна   2
Марія Кухаренко   2
Жінки. 3 Дивізіон
Вікторія Цьома   5
Ольга Пашицька   3
Олександра Павлова   2
Наталія Подойко   2
Олександра Крушинська   2