Київ. Чоловіки - Плей-офф

1 Дивізіон
2 Дивізіон
3 Дивізіон
4 Дивізіон

Київ. Жінки - Плей-офф

1 Дивізіон
2 Дивізіон

Останні результати

За останні 3 дні матчів не було

Кількість анкет

 3581 
Статистика відвідувань
» 7 - Онлайн
» 231 - Сьогодні

» 396 - Вчора
» 627 - З початку тижня
» 5118 - З початку місяця
» 76707 - З початку року
» 391590 - За весь час
» Найбільше - 1495 (15.08.2017)
Результати. Чемпіонат Києва з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат
ФВК

18-20 травня відбувся чемпіонат міста Києва серед юнаків та дівчат у наступних вікових категоріях:

2001 рік народження та молодше

2003 рік народження та молодше

2005 рік народження та молодше

 

ПІДСУМКИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

 

   
 
     
         
 
Відкритий чемпіонат міста києва з волейболу пляжного серед дітей
 
23 - 25 травня 2018 року
 
У змаганнях прийняло участь 81 команда
 
Загалом було зіграно 132 матчі

 

 

 

 

Юнаки 2001 р.н. і молодше:

1 місце - Запорожський Владислав / Марченко Валерій   (ДЮСШ-18, тренер Каліушко В.А.)

2 місце - Сківка Дмитро / Пищик Євген   (ДЮСШ-18, тренер Каліушко В.А.)

3 місце - Дейнека Андрій / Ільков Ярослав   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)


Юнаки 2001 р.н. - Результати змагань

 

Юнаки 2001 р.н. - Сітка змагань

 


Юнаки 2003 р.н. і молодше:

1 місце - Іванчич Олексій / Степаненко В`ячеслав   (ДЮСШ-18, тренер Каліушко В.А. / ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

2 місце - Дейнека Андрій / Ільков Ярослав   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

3 місце - Долмат Юрій / Терещук Максим   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

 

Юнаки 2003 р.н. - Розклад змагань

 

Юнаки 2003 р.н. - Сітка змагань

 


Юнаки 2005 р.н. і молодше:

1 місце - Козій Дмитро / Озтире Олексій   (ДЮСШ-12, тренер Довгопол Е.П.)

2 місце - Стадніченко Ігор / Фролов Олександр   (ДЮСШ-13, тренер Ковальов Д.І.)

3 місце - Орел Павло / Твердохліб Тимофій   (ДЮСШ-12, тренер Довгопол Е.П.)

Юнаки 2005 р.н. - Розклад змагань

 

Юники 2005 р.н. - Сітка змагань

 


Дівчата 2001 р.н. і молодше:

1 місце - Козінцева Ганна / Білоус Альбіна   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

2 місце - Коваленко Софія / Нечитайло Жозефіна   (КДЮСШ "Темп", тренер Бучацька Л.М.)

3 місце - Дербеньова Ганна / Рудіч Марія   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

Дівчата 2001 р.н. - Розклад змагань

 

Дівчата 2001 р.н. - Сітка змагань

 

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

1 місце - Клименко Єлизавета / Лайшева Анастасія   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

2 місце - Рибицька Євгенія / Білан Анна   (Українка, тренер Пилипенко М.С.)

3 місце - Герасименко Софія / Ваганова Вікторія   (Богуславська ДЮСШ, тренер Кудак В.В. / Українка, тренер Пилипенко М.С.)

Дівчата 2003 р.н. - Розклад змагань

 

Дівчата 2003 р.н. - Сітка змагань

 


Дівчата 2003 р.н. і молодше:

1 місце - Горбаченко Анастасія / Макаревич Сніжана   (ДЮСШ-10, тренер Романенко І.Г.)

2 місце - Рибачок Ірина / Лісовська Вікторія   (ДЮСШ Ірпінь, тренер Вдовіна Л.М.)

3 місце - Фастовець Катерина / Ткаченко Ірина   (Богуславська ДЮСШ, тренер Кудак В.В.)

Дівчата 2005 р.н. - Розклад змагань

 

Дівчата 2005 р.н. - Сітка змагань

 


 

Оргкомітет змагань
Головченко Олександр – Президент Київської федерації волейболу, тел. (067) 233-39-63


Остапчук Максим – Супервайзер, тел. (063) 390-17-79


Григоренко Антон – Головний суддя, тел. (093) 825-26-23

 



Регламент змагань